Horoskop astrologiczny biznesowy 06.12 - 12.12.2021

Data publikacji: 2021-12-06

Horoskop astrologiczny biznesowy 06.12 - 12.12.2021

Sprawdź jakie zmiany w biznesie przyniesie początek grudnia...

6 grudzień - poniedziałek, Mikołajki

Znakomity dzień i rozpoczęcie nowego tygodnia. Pozytywne aspekty Księżyca w postaci trygonu do Urana oraz sekstylu do Neptuna a także aspekt sekstylu Marsa do Plutona dadzą potężny przypływ energii, wzrost aktywności i chęć do zmian. Wzmocni się odpowiedzialność, wytrzymałość, wola walki czy umiejętność obrony własnych interesów. Na pierwszy plan wysuną się sprawy, które wymagają natychmiastowej interwencji i zdecydowanych działań. Nawet najtrudniejsze problemy znajdą dziś pozytywne rozwiązanie.

 

7 grudzień - wtorek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Wodnika, wnosząc podświadomą chęć swobody i zmian. Rutynowa praca nie będzie układać się najlepiej, trudno będzie o rozwiązania prostych problemów. Możliwe poważne błędy, odbijające się na aktywności zawodowej a także zaskakujące niespodzianki.

Dobra pora na pracę naukową, wynalazczą. Dobrze jest orientować się na przyszłość, nie pozwalając ponieść się wyobraźni.

 

8 grudzień - środa

Bardzo intensywny dzień pracy. Koniunkcja Księżyca do Saturna, kwadratura Księżyca do Urana oraz kwadratura Marsa do Jowisza wniosą podwyższoną emocjonalność, zmiany nastroju, wewnętrzny przymus pracy. Można podejmować się zadań ponad siły, odczuwać poczucie presji i konkurencji.

Mimo intensywności działań to zły dzień na dokonywanie transakcji biznesowych, podpisywanie umów, lokaty kapitału, załatwianie wszelkich spraw związanych z majątkiem, zasięganie porad prawnych.

 

9 grudzień - czwartek

Sympatyczna aura dnia. Księżyc w koniunkcji z Jowiszem oraz sekstyl Księżyca do Merkurego wniosą nowe możliwości. Ludzie będą energiczni, życzliwi, otwarci na propozycje współpracy. Korzystny dzień dla biznesu, prac naukowych, kształcenia, się, podróży. Możliwe perspektywiczne propozycje, wzrost zysków lub premia. Wzrasta aktywność społeczna.

 

10 grudzień - piątek

Dzień upłynie pod wpływem jedynego aspektu jakim jest sekstyl Księżyca do Urana. Aspekt ten wniesie element niespodzianki. Mogą pojawić się sensacyjne wiadomości, nagle pojawiający się pomysł, który zasadniczo zmienia sytuację, olśnienie. To czas natchnienia, pobudzającego umysł i duszę. Znakomity dzień dla pracowników naukowych i ludzi twórczych.

 

11 grudzień - sobota

Bardzo zróżnicowana aura dnia. Sekstyl Księżyca do Wenus i Plutona nastawią ludzi życzliwie i tolerancyjnie. To, mimo soboty, dobry czas na aktywne działanie. Sytuacji nie zepsuje nawet kwadratura Księżyca do Merkurego, czy Księżyca do Słońca, utrudniając częściowo kontakty i opóźniając informacje.

 

12 grudzień - niedziela

Trudny emocjonalnie dzień. Kwadratura Słońca do Neptuna może wywołać problemy w relacjach partnerskich, ze wspólnikami czy współpracownikami. Dodatkowo sekstyl Księżyca do Saturna wniesie pewien chłód, zdystansowanie i zamknięcie w sobie. Dobry dzień na zakupy, prowadzenie pertraktacji, oddawanie długów i rozwiązywanie spraw związanych z finansami.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.