Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2022-01-19
na żywo godz. 22:00

1773 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-11-29 0

Karta Tarota na tydzień 29.11 - 05.12.2021 to Rydwan

Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Tydzień pod energią karty Rydwan, to tydzień przepełniony pozytywną energią, ale i pożytkowaniem tej energii. To energetyka sukcesów w każdej sferze życiowej. Szybkość, dynamika, postęp, rozwój. Karta związana również z przemieszczaniem – w tym tygodniu nie będziemy zastygać w jednym miejscu. Wiele wyjazdów, możliwa także dłuższa podróż.


W tym tygodniu szczęście będzie nam sprzyjać. To czas, w którym otwierają się nowe możliwości rozwoju. Rydwan mówi o wygranych, o sukcesach. Trzeba jednak pamiętać, że sukces nie przyjdzie sam, nie pojawi się znikąd. Ten sukces będzie wypracowany przez nas samych. Rydwan to podejmowanie inicjatywy i działanie. Choć przy tej energii ciężko będzie nie działać, kiedy motywacja zdecydowanie wzrośnie, a wokół będą pojawiały się kolejne, ciekawe wyzwania.

Dobry czas na wszelkiego rodzaju inwestycje finansowe. Jako, że Rydwan to środek transportu – będzie to dobry czas na zakup nowego auta lub inwestycje związane z tym obecnym. Nie ma się czego obawiać, włożone w tym czasie pieniądze, bardzo szybko się nam zwrócą.

W sferze uczuciowej możliwe nowe, wyjątkowe znajomości. Rydwan może wskazywać na przezwyciężenie gorszego czasu w stałych relacjach, choć zdecydowanie lepsze prognozy wróży singlom, którzy w tym tygodniu mogą wejść w nowy, płomienny romans. Relacje te będą w dużej mierze oparte na namiętności i uniesieniach seksualnych.

W tym tygodniu sporo możemy podróżować. Zwykle będą to podróże krótkie, czeka nas załatwianie wielu spraw, przemieszczanie z punktu A do punktu B. Owocne spotkania, rozmowy i negocjacje. Dobry czas na załatwienie spraw urzędowych. Można także zaplanować ciekawy, weekendowy wyjazd gdzieś dalej.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 1773
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.