Horoskop astrologiczny biznesowy 22.11 - 28.11.2021

Data publikacji: 2021-11-22

Horoskop astrologiczny biznesowy 22.11 - 28.11.2021

Sprawdź czy koniec miesiąca przyniesie jakieś zmiany w biznesie, pracy...

22 listopad - poniedziałek

Przejście, na miesiąc, Słońca do znaku Strzelca oraz Księżyca do znaku Raka wniosą ożywienie i przełożą się na efektywny dzień pracy. Miesiąc szczególnie udany dla wszystkich urodzonych w Trygonie Ognia – Strzelców, Baranów i Lwów. Wzrośnie zainteresowanie obcymi krajami i kulturami, Nasili się skłonność do przestrzegania prawa i sprawiedliwości oraz zdobywania wiedzy.

 

23 listopad - wtorek

Dzień upłynie pod wpływem silnego sekstylu Księżyca do Urana oraz trygonów Księżyca do Marsa i Neptuna. Energia ta przełoży się na element niespodzianki. Mogą to być sensacyjne wiadomości, nagle pojawiający się pomysł, olśnienie. To dzień natchnienia, pobudzającego umysł i duszę. Rozwiązanie problemów przychodzi samo, przy czym bywa naturalne i fascynujące. Dzień bardzo dobry dla biznesu i wszelkich prac związanych z finansami.

 

24 listopad - środa

Różnorodna aura dnia. Opozycja Księżyca do Plutona wniesie napięcie emocjonalne, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, bezpodstawną agresję. Sytuację rozjaśni wejście Księżyca w znak Lwa oraz trygon Merkurego ze Słońcem, aktywizując umysł, pomysłowość i zręczność. Pojawi się możliwość zabłyśnięcia swą wiedzą, nasilą się relacje i kontakty zawodowe.

 

25 listopada - czwartek

Bardzo niekorzystne tranzyty, nie sprzyjające ani działalności zawodowej ani kontaktom z otoczeniem. Opozycja Księżyca do Saturna oraz kwadratura Księżyca z Uranem nie wróżą dobrze. Dodatkowo aspektom towarzyszyć może nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Zamierzone sprawy mogą zostać zerwane, nie iść zgodnie z planem, trudno o koncentrację, wzrasta ryzyko błędów, pomyłek, urazów przemysłowych, skaleczeń. Nie rozpoczynajmy dziś nowych spraw, nie dokonujmy poważnych transakcji finansowych.

 

26 listopad - piątek

Kolejny trudny dzień. Kwadratura Księżyca do Marsa oraz opozycja Księżyca do Jowisza wniosą nieopanowanie i skrajne zachowania. Wzrośnie pobudliwość, skłonność do gniewu, nadmierna aktywność. Łatwo dziś uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości i nie doceniać konkurenta; popełnić błąd, który doprowadzi w przyszłości do strat materialnych.

 

27 listopad - sobota

Sobota nie przyniesie dużego uspokojenia emocji. Na nasze działania podczas całego dnia oddziaływać będzie przejście Księżyca do znaku Panny oraz kwadratury Księżyca do Merkurego oraz Słońca. Tranzyty te nastroją ludzi krytycznie, nerwowo a nawet wybuchowo. Dzień należałoby poświęcić własnemu zdrowiu, urodzie, zadbać o dietę, może przeprowadzić krótką głodówkę czy rozpocząć długotrwały jej cykl. Uwaga: używki w tym dniu stają się trucizną, mocno działającą na system nerwowy.

 

28 listopad - niedziela

Bardzo sympatyczna aura dnia. Trygon Księżyca do Urana i Wenus oraz sekstyl Księżyca do Marsa nastawią wszystkich życzliwie, tolerancyjnie na błędy innych, pozwalając rozwiązać konflikty drogą pokojową. Dobry dzień na zabawę, wyznanie miłości, pójcie do kawiarni czy restauracji z najbliższymi. Zaleca się przyjmowanie gości, organizowanie spotkań towarzyskich, pójcie do teatru, na imprezy sportowe, koncerty.

AUTOR ARTYKUŁU

Vera

Vera

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.