Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

2287 Agra 2021-11-17 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - listopad 2021

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź jakie miłosne niespodzianki czekają na Ciebie w listopadzie...


Baran

Miesiąc może być trudny jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Możliwe konflikty i większe awantury. Sporo stresów, ale rozwody raczej nie grożą. Pary niedobrane trochę się pomęczą. Uwaga na dominację i zazdrość. Możliwe nawet złamane serce.

Byk

Bardzo dobry miesiąc. Sporo miłości, romantyzmu i wszystkiego co najlepsze czeka na byki wolne i zajęte. Te wolne mają szansę stracić głowę, ale nie powinny szybko zdążać do sypialni. W tej dziedzinie możliwe jakieś zgrzyty.

Bliźnięta

Miesiąc taki sobie, monotonny wręcz nudny. Wszystko co dobre może bliźnięta ominąć. Mało będzie romantyzmu. Mało może być flirtów, a nawet spotkań. Trzeba przeczekać.

Rak

Miesiąc trudny dla uczuć, ale dobry dla spotkań w alkowie. Udadzą się przygody o ile raki nie będą chciały snuć marzeń o założeniu obrączek. W stałych związkach może zagrzmieć. Partner może mieć pretensje i szukać dziury w całym.

Lew

Nieciekawy miesiąc dla uczuć i bardzo zły dla dokonań w sypialni. Druga połowa może wydać się nudna, a randki banalne. Lwy spragnione podziwu, romantyzmu, komplementów mogą być rozczarowane. Uwaga na skok w bok. Może się wszystko wydać.

Panna

Miesiąc bardzo dobry. Pełne zaspokojenie uczuć bardzo możliwe. Na panny czeka satysfakcja i szczęście. Niektóre się zakochają z wzajemnością. Inne poczują zadowolenie ze stałego partnera. Zmysły oszaleją. Tylko się cieszyć.

Waga

Wagi nie będą zadowolone, bo ich życie uczuciowe nie będzie udane. Jeśli chodzi o namiętność i zmysłowość to też nie powinny spodziewać się wiele dobrego. W tej dziedzinie będzie monotonnie i po prostu zwyczajnie.

Skorpion

Skorpiony będą bardzo zadowolone, bo czeka na nie bardzo udany miesiąc. Będą zaspokojone i serca i zmysły. To czas uwodzenia, flirtów, zachwytów i zdobywania. Związki będą ożywione, a skorpiony wolne maja szansę zabłysnąć.

Strzelec

Miesiąca nie będzie można zaliczyć do interesujących jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Dni będą się toczyć bez zachwytów i namiętności. Strzelce mogą być rozczarowane. Nie widać interesujących spotkań ani wielu komplementów.

Koziorożec

Miesiąc powinien być udany. Na horyzoncie sporo dobrego w stałych związkach i w tych nowych. Możliwe też nowe fascynacje i zachwyty. Ślubów nie widać, ale i rozstań też nie.

Wodnik

Tak sobie w miłości i znacznie gorzej w sypialni. To nie czas na zdobywanie nowych terenów i nie czas na przygody. W stałych związkach niewiele dobrego. Partner może być rozczarowany monotonią. Uwaga na zdrady i burze z piorunami.

Ryby

Listopad powinien być udany. Wiele dobrego czeka na ryby zakochane i te które dopiero miłości szukają. To miesiąc spotkań, randek, poznawania nowych osób. Możliwe, że wolne ryby stracą głowę. Oby tylko nie próbowały łapać dwóch srok za ogon.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2287
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.