Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

985 Vera 2021-11-15 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 15.11 - 21.11.2021

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź czy w tym tygodniu idą do Ciebie pieniądze...

A może nowa praca...


15 listopad - poniedziałek

Dzień upłynie pod silnym wpływem sekstylu Księżyca do Saturna oraz kwadratury Księżyca do Wenus. Po długim weekendzie otrzymamy od Kosmosu zastrzyk energii. W tym dniu możemy zrobić więcej niż w inne dni, dzięki konsekwencji, gorliwości i planowaniu. Zachowamy stałość emocjonalną, zdystansowanie, uprzejmość i uczciwość. To znakomita pora na rozwiązywanie problemów produkcyjnych, organizowanie zebrań, planowanie, robienie bilansów, rozważanie budżetu. Aspekty sprzyjają księgowym, finansistom, urzędnikom, dyspozytorom.

 

16 listopad - wtorek

Dzień zdominuje piękny sekstyl Słońca do Plutona wnosząc aktywność działania, przypływ energii, śmiałość i upór. Można przyjąć na siebie duże obciążenia i odpowiedzialność za ważne działania. Szansa na zawodowe triumfy, nowe odkrycia, poważne zyski.

 

17 listopad - środa

Bardzo niekorzystna aura dnia sprzyjająca podekscytowaniu a nawet nerwowości. Opozycja Marsa do Urana oraz kwadratura Księżyca do Saturna wywołają wybuchy gniewu, kłótnie, awantury, które może sprowokować nawet drobny incydent. Wzrośnie liczba katastrof, nieszczęśliwych wypadków, zaburzenia łączności, awarie urządzeń technicznych. Zła pora na nowe sprawy i projekty, reorganizację produkcji lub biznesu, modernizację miejsc pracy, wdrażanie nowych technologii.

 

18 listopad - czwartek

Liczne, różnorodne tranzyty wprowadzą duże zamieszanie. Koniunkcja Księżyca z Uranem oraz opozycja z Marsem i Merkurym podwyższą pobudliwość emocjonalną i przyniosą ostre zmiany nastroju. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu nieoczekiwanych okoliczności i przypadków. Wzrośnie liczba absencji w pracy, możliwe awarie sprzętu, brak prądu. Jest szansa na złagodzenie nastrojów, które przyniesie trygon Merkurego z Neptunem.

 

19 listopad - piątek

Pełnia, czyli opozycja Księżyca do Słońca w znaku Byka, łącznie z obecnym zaćmieniem Księżyca, przyniesie sprzeczności między męskim i żeńskim pierwiastkiem. Trudno będzie o zrozumienie, pojawią się pretensje, niecierpliwość. Wzrośnie ilość wypadków komunikacyjnych, przestępstw i chuligańskich wybryków. Nie zajmujmy się dziś niczym co mogłoby przynieść w przyszłości negatywne efekty.

 

20 listopad - sobota

Dzień upłynie pod wpływem jedynego dziś aspektu, jakim jest trygon Księżyca do Saturna. W ciągu dnia można dużo zrobić dzięki konsekwencji i planowaniu. To dobra pora na przemyślenia związane z rozwiązywaniem problemów biznesowych, finansowych, prowadzenie pertraktacji, a także zakupy, oddawanie długów, opłacanie rachunków.

 

21 listopad - niedziela

Aura dnia upłynie pod wpływem kwadratury Merkurego do Jowisza, dając przesadny optymizm, nierealne plany i pomysły, nieprzemyślane działania. Pojawi się chaos, pozory działalności. Ludzie skłonni będą do szerokich gestów, za którymi nic nie stoi. Między partnerami trudno będzie o zgodę. Na szczęście Merkury stworzy także sekstyl z Plutonem, który uładzi roztargnienie, uporządkuje wyzwania i przypomni o niedzielnym odpoczynku.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 985
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.