Heart_5
Andrzejki z logo
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-11-29
na żywo godz. 22:00

1006 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-11-15 0

Karta Tarota na tydzień 15.11 - 21.11.2021 to Rycerz Kielichów

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Rycerz Kielichów to mężczyzna, który w życiu kieruje się emocjami. Niestety nie zawsze nad nimi panuje. Potrafi się szybko zauroczyć, jak i równie szybko zmienić obiekt westchnień. Karta zapowiada wiele zwrotów akcji w sferze uczuciowej. Na pewno wskazuje na randki i emocjonalne uniesienia. Może zapowiadać romans oparty na burzliwych uczuciach, jak i wejście w nowy, przepełniony miłością związek.


Rycerz Kielichów jest zwiastunem romantycznego tygodnia. Sfera uczuciowa będzie grała w tym czasie pierwsze skrzypce. Może być to sugestia, by bardziej skupić się na tej części naszego życia. Jeśli jesteś w relacji partnerskiej, warto poświęcić więcej czasu swojej drugiej połówce. Jeśli jesteś singlem, może to być znak, by zacząć działać w kierunku budowania swojej gotowości do wejścia w relację partnerską.

Karta ta symbolizuje osobę, która lubi stan zakochania. Motylki w brzuchu, czułości i namiętności. Ten tydzień może być więc świetną okazją do tego, by wyjść z domu i nawiązywać nowe znajomości. Jeśli wejdziemy w energię Rycerza Kielichów, warto będzie otworzyć swoje emocje, swoje uczucia i czerpać przyjemność z flirtowania, randkowania czy też z bliskości fizycznej. Ten tydzień może postawić na naszej drodze osobę, z którą możemy zbudować bliższą relację.


Na Rycerza Kielichów trzeba jednak uważać, jeśli pojawi się on na naszej drodze. To człowiek, który nie jest stabilny emocjonalnie. Może nas łatwo w sobie rozkochać i szybko deklarować swoje uczucia. Niekoniecznie deklaracje te będą kłamstwem – Rycerz Kielichów faktycznie w danym momencie może czuć coś więcej, ale nie znaczy to, że uczucia, które ma dzisiaj, jutro pozostaną niezmienne. Dlatego przy nowych znajomościach warto zachować odrobinę zdrowego rozsądku i nie angażować swoich uczuć zbyt szybko


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 1006
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.