Heart_5
Andrzejki z logo
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-11-29
na żywo godz. 22:00

1829 Kumczo 2021-11-09 0

Wibracje numerologiczne na listopad 2021

Nowy-artykul
Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Jakie niespodzianki będą Cię czekały w listopadzie? Na co muszisz zwrócić uwagę?

Sprawdź wibracje numerologiczne na listopad...


Dla wibracji 1

Energia miesiąca: W listopadzie dla jedynek będzie dominowała energia pieniądza i spraw materialnych. To miesiąc korzyści i dobrego okresu finansowego. Wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia i plany zakończą się sukcesem, więc gromadźcie swoje zyski i nagrody i cieszcie się ze swych osiągnięć.

Praca/finanse: Będzie stabilnie i czekają was pozytywne osiągnięcia w realizowaniu czegoś co zaczęliście dawniej, a teraz zacznie się realizować. Zewnętrznie będzie się układało, natomiast zadbajcie o swoje wnętrze i smutek, który nie pozwala wam wyjść z apatii i wziąć się w garść.

Uczucia/związki: W związkach możecie przejąć rolę władcy i chęć podporządkowania sobie partnera, co nie zawsze wyjdzie to na dobro związku. Przydałoby się zweryfikować swoje zachowanie, zbytnią surowość i wymagania póki jeszcze z wami wytrzymują.

Dom/rodzina: W rodzinie możecie odczuwać rodzaj uwięzienia lub uzależnienia od kogoś lub czegoś. Atmosfera fałszu, manipulacji i nieszczerości. Możecie ulegać złym wpływom, wszelkim pokusom, próżność i zachłanność.

Otoczenie: W otoczeniu pomoc dosyć energicznej osoby, kogoś kto cieszy się autorytetem i za którym podążają inni. 

Samopoczucie/zdrowie: Na zewnątrz niby będzie ok, ale wewnętrznie brak motywacji do pracy i działania. Zadbajcie o swoją psychikę i nie poprawiajcie swojego nastroju środkami zmieniającymi świadomość.

Niespodzianki: Spotkanie z rodziną i osobami dawno nie widzianymi, co poprawi wam nastrój i pozwoli zapomnieć o wewnętrznym smutku i rozgoryczeniu.

Ostrzeżenia: Nie uciekajcie przed życiem i nie zamykajcie się w sobie. Może jeszcze nie ten czas, ale taki nadejdzie, aby pozostawić przeszłość, stare przyzwyczajenia i odważyć się iść w nieznane. 

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dla dwójek listopad może się okazać pod wpływem dynamicznej energii i dążenie do osiągnięcia sukcesu, który sobie zaplanowaliście. Zapowiada się sporo wyjazdów tak w sprawach zawodowych, jak i osobistych.

Praca/finanse: Możecie stanąć przed dylematem dokonania wyboru i podjęcia decyzji. Pojawią się propozycje, na które trzeba będzie się zdecydować, w którą stronę chcecie podążać. Te decyzje mogą dotyczyć zmian stanowiska, miejsca pracy, wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.

Uczucia/związki: W uczuciach trzeba będzie rozwiązać jakiś konflikt i wyjaśnić sytuację. Zaufajcie swojemu intelektowi i bądźcie obiektywni w ocenie swojego stanowiska i argumentów innych ludzi. Opierajcie się na faktach i kierujcie się rozumem kiedy górę biorą emocje.

Dom/rodzina: W domu spotkanie towarzyskie i świętowanie jakiegoś sukcesu. Jakiś etap życiowy może się zakończyć, co przyniesie ulgę i radość. 

Otoczenie: W otoczeniu przyjaciel, na którym można polegać. To czas na podjęcie działań, dotrzymajcie tylko swoich obietnic.

Samopoczucie/zdrowie: Zaufajcie losowi w trudnych  sprawach, które się pojawią. Czuwa nad wami szczęśliwa gwiazda i wszelkie sprawy powinny zakończyć się pomyślnie dla was. W zdrowiu mogą się pojawić dolegliwości kończyn górnych, dolegliwości związane z płucami.

Niespodzianki: Ktoś zaskoczy was w podjęciu decyzji o założeniu rodziny, ślubie więc spodziewajcie się zaproszenia na taką uroczystość rodzinną.

Ostrzeżenia: Możecie mieć kłopoty w spotkaniu z człowiekiem posiadającym władzę i możliwości wywierania nacisku. Bądźcie uważni na słowa skierowane w jego stronę. 

 

 Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Trójki spodziewajcie się nowych dobrych nowin i niespodzianek, które wprawią was w entuzjastyczny nastrój i gotowość do czynu. Sprzyjająca energia ognia będzie was popychała do aktywnych działań, bądźcie tylko wytrwali.

Praca/finanse: To dobry czas na podjęcie nauki, studiów, szkoleń. Jeżeli przerwaliście kiedyś naukę, to odpowiedni czas na jej dokończenie. Teraz wiedza będzie lepiej wchodziła do głowy, a uzyskane umiejętności pozytywnie wpłyną na sprawy zawodowe.

Uczucia/związki: W uczuciach dynamika, namiętność, nie będzie czasu na nudę, czy apatię. Mogą nastąpić gwałtowne wybuchy uczuć, jak i wybuchy gniewu, czy zazdrości.

Dom/rodzina: Zatopicie się czasami w świat marzeń, melancholii, wyznaczania nowych celów. Warto ustalić priorytety, gdyż może to wszystko okazać się tylko czystą iluzją.

Otoczenie: W otoczeniu szczególnie zostaną docenione wasze wysiłki w jakiś projekt, plany. Spodziewajcie się nagrody za dobrze wykonana pracę.

Samopoczucie/zdrowie: Problemy emocjonalne, które będą towarzyszyły trójkom w tym miesiącu, jednak zaufajcie sobie i swojemu sercu. W zdrowiu płyny w organizmie, układ rozrodczy.

Niespodzianki: Bezpieczeństwo w sprawach zawodowych, możliwy awans lub nagroda. W sprawach trudnych do podjęcia decyzji poradźcie się osób, które są dla was autorytetem.

Ostrzeżenia: Sprawy wobec, których czujecie się bezradni zostaną rozwiązane. Podejmiecie trud uwolnienia się z tej niekorzystnej sytuacji i wyzbycia się wahań i lęków.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Dla czwórek zapowiada się sukces i powodzenie, ale pielęgnujcie w sobie optymizm i pogodny stosunek w relacjach z ludźmi. Nie rezygnujcie też ze swojej samodzielności i niezależności i ćwiczcie cierpliwość. Możecie też liczyć na wsparcie przyjaznej energicznej kobiety.

Praca/finanse: W sprawach finansowych umiejętne dysponowanie tym co posiadacie, możliwe dochody z dwóch źródeł. Dla tych co czują brak radości w życiu warto zainwestować w jakąś rozrywkę, wyjazd, zakup nowych rzeczy.

Uczucia/związki: To dobry czas na marzenia i wyznaczanie nowych celów. Czasami możecie popadać w melancholię i oderwać się od rzeczywistości zamiast działać i urzeczywistniać to co chodzi wam po głowie. 

 Dom/rodzina: W sprawach domowych i rodzinnych poświęcenie i dźwiganie obowiązków, czasami zbyt obciążających i odpowiedzialnych. Dlatego warto zrobić coś dla siebie i oczyścić swoje myśli i umysł. Wyciszyć wnętrze w celu uzyskania równowagi pomiędzy światem wewnętrznym, a zewnętrznym. 

Otoczenie: W stosunku do otoczenia zachowacie się powściągliwie i postaracie dostosować do zaistniałej sytuacji.

Samopoczucie/zdrowie: W zdrowiu zadbać o kręgosłup i nie brać zbyt dużo na swoje barki. Mogą pojawić się stany zapalne, choroby zakaźne przebiegające z wysoką gorączką.

Niespodzianki: Zapowiada się  spełnienie marzeń, może poczujecie co oznacza prawdziwa miłość, czy przyjaźń. Pomocy może wam udzielić matka, krewna, terapeutka.

Ostrzeżenia: Tu przedstawia się pozytywnie, czyli uwolnienie się od kłopotliwej sytuacji, załatwienie spraw, do których nie przykładacie się zbytnio, a one same się rozwiążą. 

 

 Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki w listopadzie powinni okazać sporo empatii i obniżyć poprzeczkę wymagań w stosunku do siebie i innych. Warto gdzieś wyjechać, abyście poczuli przestrzeń, ulgę i mogli zrównoważyć emocje. Zatroszczę się o swoje relacje i nie uciekajcie od ludzi.

Praca/finanse: Czas udanych transakcji i podejmowania korzystnych przedsięwzięć. Szczery i wierny przyjaciel pomoże wam, można na nim polegać. Miesiąc stabilizacji i dzięki uporowi i wytrwałości powolne dochodzenie do celu.

Uczucia/związki: W związkach dobre porozumienie z partnerem i harmonia w związku. Niektóre piątki mogą odczuwać samotność, jednak intuicja pokieruje was, w którą stronę powinniście iść.

Dom/rodzina: Zapowiedź spotkań rodzinnych, odwiedzin i cieszenie się z utrzymywania dobrych stosunków z bliskimi.

Otoczenie: Pokonanie trudności i zasłużony czas na odpoczynek, jakiś wyjazd w celu zregenerowania sił i odzyskania sprawności fizycznej i psychicznej.

Samopoczucie/zdrowie: To będzie dobry czas na poznawanie siebie, rozwój duchowy, psychoterapię. Możecie odczuwać samotność, ale w tym czasie uporządkujcie wszystkie swoje stare sprawy, a celu życia poszukajcie w sobie, w swoich marzeniach, w przeszłości. Zdrowotnie odczuwanie zniechęcenia, zmęczenie, brak witalności. Przewlekłe choroby.

Niespodzianki: Natchnienie na nowe pomysły, niespodziewane rozwiązania. Udane spotkania i imprezy. Możecie spotkać miłość, zakochać się.

Ostrzeżenie: Uważajcie na niedoprowadzone sprawy do końca, które mogą sprawić wam wiele kłopotów.

 

 Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstkom będzie sprzyjała energia obiektywizmu, realizmu i prawdy. Możecie mieć do czynienia z prawem lub opierać się na mocy prawa pragnąc od innych należytego wam szacunku. Zachowajcie obiektywizm nawet jeśli niezbyt wam to pasuje.

Praca/finanse: W pracy uważajcie na fałszywych ludzi i sami też nie próbujcie nikogo okłamać. Nie zaczynajcie ciemnych interesów w nadziei na duży zysk, gdyż może dojść do zawiłej sytuacji.

Uczucia/związki: W uczuciach zawrzecie pokój sami ze sobą i dzięki rezygnacji z własnych wymagań osiągniecie harmonię wewnętrzną. To dobry czas na naprawienie błędów i wyjaśnienia narosłych konfliktów.

Dom/rodzina: W rodzinie pomoc kobiety, która może się okazać balsamem na waszą duszę. Okres zaufania, spokoju i dostrzegania rzeczy małych, które składają się na rzeczy wielkie.

Otoczenie: Z otoczeniem jakieś ukryte sprawy, które napawają was lękiem. Jeśli macie takie trudności w pracy, uczuciach, czy innej dziedzinie porozmawiajcie z kimś zaufanym, aby rozświetlili wam sytuację, w której krążycie po omacku szukając wyjścia.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie odczuwać, że jesteście na skrzyżowaniu dróg swojego życia nie wiedząc dokąd i z kim iść. Trudności w dokonywaniu wyboru i podejmowaniu decyzji. W zdrowiu układ hormonalny, dolegliwości tarczycy.

Niespodzianki: Możecie otrzymać przykre wiadomości, które wprawią was w smutny okres. Czeka was walka, więc uważajcie na wypowiedziane słowa.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje lęki i swoje słabości, a także na niechęć do zmian i trwanie w starach przyzwyczajeniach i układach paraliżujących działanie.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Dla siódemek listopad może być miesiącem wyjazdów, wyprowadzek, przemieszczania się. Mogą pojawić się konflikty, kłótnie, napięcia emocjonalne, co spowoduje, że możecie mieć wrażenie, że jesteście nierozumiani i nie umiecie wytłumaczyć ludziom o co chodzi.

Praca/finanse: Skupicie się bardziej na przeszłości i na tym co wam nie wyszło, co nie wpłynie dobrze na wasz nastrój. Będziecie wspominać znajomych, możliwość spotkania dawno nie widzianej osoby z która pracowaliście.

Uczucia/związki: Blokady emocjonalne i trudności w dokonywaniu wyboru i podejmowania decyzji. Zamykanie się w sobie i odsuwanie od ludzi w niczym wam nie pomoże, a wręcz przeciwnie możecie pogrążyć się tylko w zadawaniu sobie bólu.

Dom/rodzina: Zapowiedź bezpieczeństwa i odpowiedzialności za dom i rodzinę. Cieszenie się bogactwem tym zewnętrznym i wewnętrznym. Nadarzy się okazja rodzinna do zaproszenia gości.

Otoczenie: To dobry czas na otworzenie się na prawdziwą miłość, przyjaźń, zaufanie do życia i akceptację siebie i ludzi. Jest ktoś w otoczeniu, kto posiada w sobie ogromną mądrość i może być dla was pomocny w problemach.

Samopoczucie/zdrowie: Samopoczucie jak w pułapce z której nie widać wyjścia, ale to tylko negatywne myśli, które należy oczyścić. W zdrowiu infekcje wirusowe i bakteryjne krtani, chrypki, zanik głosu.

Niespodzianki: Poprawa warunków i jakości życia. Poczucie bezpieczeństwa materialnego i satysfakcja zawodowa.

Ostrzeżenia: Mogą się pojawić drobne niepowodzenia w sprawach transakcji i umów.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Dla ósemek listopad może być miesiącem głębokiego bólu smutku i rozczarowania. Możecie rozpamiętywać bolesne doświadczenia, utratę kogoś poddając się nastrojom i emocjom, nadając im postać stworzonych przez siebie obrazów. To rozpamiętywanie przeszłości.

Praca/finanse: W pracy może nastąpić reorganizacja, trzeba zachować obiektywizm i realizm w działaniu. Szef może być wymagający i nieprzystępny. Nie ufać zbytnio różnym doradcom.

Uczucia/związki: Dla osób będących w związkach trudności w porozumieniu się, kłótnie i wzajemna wrogość. Konflikt, który narasta od dawna może doprowadzić do rozpadu. Uważajcie na wypowiedziane pod wpływem emocji słowa, których nie da się potem cofnąć.

Dom/rodzina: W domu jakaś sytuacja, która zapowiada załamanie się sytuacji życiowej. To może być choroba, konflikty w relacjach, uważać na straty i kradzieże.

Otoczenie: To miesiąc i czas na twórcze projekty i uświadomienie sobie co jest ważne w życiu i jakie macie cele.

Samopoczucie/zdrowie: Spokój wewnętrzny i cieszenie się tym co osiągnęliście. Możliwość inwestowania pieniędzy i ulokowania w rzeczy konkretne i materialne. W zdrowiu mogą się pojawić dolegliwości dotyczące kości obręczy barkowej i miednicowej, bóle kręgosłupa.

Niespodzianki: Sprawi wam radość jakieś dziecko z rodziny. Podejmiecie ryzykowne kroki w sprawach finansowych.

Ostrzeżenia: Uważajcie na zbyt emocjonalne związki z ludźmi i brak równowagi wewnętrznej. Nie utraćcie realizmu, aby tonąć w marzeniach i iluzjach własnego wyimaginowanego świata. 

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki powinny obudzić w sobie odwagę i znaleźć wyjście z sytuacji, w której się znalazły. Energia rezygnacji, rozczarowania, niekorzystnych informacji. Może ogarnąć was bezradność, ale nie traćcie nadziei.

Praca/finanse: Parcie na materię, ale uważajcie w pracy, bo panuje tam fałsz, manipulacja i ktoś nieuczciwy pociąga za sznurki. Możecie się znaleźć w chwilowym zawieszeniu bez energii do działania.

Uczucia/związki: Zaufajcie swojej intuicji i zajmijcie się wyciszeniem swojego wnętrza w celu uzyskania równowagi. Możecie odczuwać samotność, ale nie uciekajcie przed odpowiedzialnością za swoje życie i decyzje.

Dom /rodzina: W domu osoba posiadająca władzę, chłodna i nieprzystępna, nie warto się jej narażać, lepiej ją mieć po swojej stronie. Trudne doświadczenia emocjonalne macie już za sobą, one was wzmocniły i uodporniły na przyszłość.

Otoczenie: W otoczeniu przeciążenie pracą, lub obowiązkami. Działajcie rozsądnie i nauczcie wartościować swoje potrzeby i rezygnować z rzeczy, które mogą okazać się zbyt obciążające.

Samopoczucie/zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się problemy dermatologiczne, zapalenia skórno-mięśniowe. Choroby dziedziczone jak cukrzyca, choroby krążenia, skłonność do otyłości.

Niespodzianki: Jakieś plany legną w gruzach. Może nastąpić zerwanie relacji, związku, umowy lub nagle coś się załamie w sprawach zdrowotnych.

Ostrzeżenia: Nie izolujcie się od świata i ludzi z powodu doznanych rozczarowań życiowych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 1829
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.