Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

1103 Vera 2021-11-08 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 08.11 - 14.11.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Jakie niespodzianki i zagrożenia dla Twojego biznesu i pracy przyniesie bieżący tydzień...


8 listopad - poniedziałek

Bardzo udany i satysfakcjonujący dzień. Koniunkcja Księżyca z Wenus, sekstyl Księżyca do Merkurego i sekstyl Księżyca do Marsa spowodują wzrost ilości kontaktów, rozmów, nawiązanie nowych znajomości. Trudno będzie przebywać w jednym miejscu. To korzystny dzień na intelektualne zajęcia, narady zawodowe, zawieranie umów, podpisywanie kontraktów, realizowanie kampanii reklamowych.

 

9 listopad - wtorek

Dzień zdominuje koniunkcja Księżyca z Plutonem, wnosząc emocjonalne napięcie, pogarszający się nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawną agresję. Mogą pojawić się sprawy wymagające natychmiastowej interwencji. Należy wystrzegać się urazów, nieszczęśliwych wypadków, awarii, pożaru, wybuchów.

 

10 listopad - środa

Dzień niezbyt korzystny dla spraw związanych z pracą. Kwadratury Księżyca do Marsa i Merkurego oraz kwadratura Merkurego do Saturna nie wróżą niczego dobrego. Pojawią się trudności w kontaktach i z koncentracją, wzrośnie ilość spóźnień, kłopoty w komunikacji, zagubienie dokumentów, kluczy. Wszystko będzie drażnić, ludzie będą nerwowi i wybuchowi. Wzrośnie prawdopodobieństwo błędów. Szczególną ostrożność powinni zachować dyspozytorzy, brokerzy, notariusze i ci, którym w pracy potrzebna jest szczególna uwaga i szybkie reakcje.

 

11 listopad - czwartek - Święto Niepodległości

Nerwowy i pełen napięć dzień. Kwadratura Marsa do Saturna, kwadratura Księżyca do Urana oraz kwadratura Księżyca do Słońca spowodują, że dawno uregulowane sprawy zaczną sprawiać problemy. Pojawią się przeszkody, utrudnienia,błędy. Taka sytuacja wywoła konsternację a w następstwie rozdrażnienie i gniew. Sytuacja stanie się niestabilna, może nastąpić wzrost naruszeń prawa, konflikty, bójki, starcia.

 

12 listopad - piątek

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Ryb oraz trygon Słońca do Neptuna. Odczujemy wyraźną ulgę, a stare problemy znajdą nieoczekiwane rozwiązanie. Dobry dzień na prace przygotowawcze, zawieranie kontraktów, lokaty kapitału, rozwiązywanie problemów prawnych, podróże i akcje dobroczynne.

Korzystnie jest być na łonie natury, blisko zbiorników wodnych, co poprawi nastrój i doda sił duchowych.

 

13 listopad - sobota

Znakomity dzień na wyciszenie, nabranie dystansu, wypoczynek. Opozycja Merkurego do Urana oraz koniunkcja Księżyca do Neptuna wywołają zaburzony obraz rzeczywistości, co nie przyczyni się do jej realnej oceny. Lepiej ten dzień poświęcić na lekturę, uczestnictwo w kulturze, miłe spotkanie i serdeczną rozmowę.

 

14 listopad - niedziela

Bardzo miła aura dnia. Przejście Księżyca do znaku Barana, trygon Księżyca do Słońca oraz sekstyl Księżyca do Plutona zachęcą do aktywności fizycznej i psychicznej. Pojawi się dążenie do przywództwa, spontanicznych działań, natychmiastowej realizacji wszelkich pomysłów i idei. Dobry dzień na zajmowanie się sportem, wyjazdy, turystykę.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1103
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.