Heart_5
Andrzejki z logo
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-11-29
na żywo godz. 22:00

1177 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-11-08 0

Karta Tarota na tydzień 08.11 - 14.11.2021 to Czwórka Mieczy

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Czwórka Mieczy niesie ze sobą przede wszystkim energię zmęczenia i potrzeby zregenerowania sił. To wręcz konieczność zapewnienia sobie odpoczynku. Utrata sił witalnych i motywacji. Wycofanie się z pewnych przedsięwzięć, niechęć do uczestniczenia w życiu towarzyskim. Karta ta może również wskazywać na pobyt w szpitalu.


W tym tygodniu możemy poczuć jak energia z nas ulatuje. Dopadnie nas zmęczenie, prawdopodobnie przez to, że w niedawnym czasie wzięliśmy na swoje barki zbyt wiele rzeczy. Czwórka Mieczy daje jasny sygnał, że trzeba zwolnić. Potrzebny jest głębszy oddech i chwila wyciszenia. Konieczna jest regeneracja, by nie nabawić się większych problemów chorobowych. Karta ta przypomina nam o tym, że ważny jest odpoczynek i zdrowy sen. Sen jest codzienną regeneracją całego naszego organizmu. W tym czasie powinniśmy przyłożyć większą wagę do tego, by sypiać tyle, aż poczujemy się wypoczęci.

To czas, w którym powinniśmy posłuchać sygnałów jakie wysyła nam nasz organizm. Czwórka Mieczy często mówi o potrzebie hospitalizacji i wykonania konkretnych badań. Jeśli poczujesz, że coś w Twoim ciele fizycznym zaczyna się buntować, kiedy poczujesz konkretne dolegliwości – nie bagatelizuj tego. Udaj się do specjalisty i przebadaj się. Szybka reakcja pomoże w uniknięciu poważniejszego stanu zagrożenia zdrowia.

Ten tydzień będzie czasem, w którym będziemy chcieli pobyć przede wszystkim sami ze sobą. Potrzebne będzie nam wyciszenie i odpoczynek – ten bierny, w którym będziemy mogli poleżeć, obejrzeć film, poczytać książkę czy też posłuchać muzyki, która nas relaksuje. Nie będziemy mieli ochoty na przebywanie wśród ludzi, to będzie dodatkowym elementem, który wpłynie na poczucie zmęczenia. Teraz jest czas na przerwę, tylko dla siebie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 1177
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.