Heart_5
Andrzejki z logo
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-11-29
na żywo godz. 22:00

1188 Gracjan 2021-11-05 0

Co nam przyniesie listopad 2021 w biznesie?

Nowy-artykul
Gracjan
POLSKI 
Tarot Jasnowidzenie Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Ogólnie rzecz biorąc, wibracja tego miesiąca to 7 (11+ 2021= 2032= 2+3+2=7). Siódemka to liczba perfekcjonizmu, ale także w głównej mierze symbolizuje wiedzę, intelekt i intuicję. Jest to bardzo dobry miesiąc dla firm ekskluzywnych, jeżeli ktoś chciałby w jakiejś branży premium zaczynać, to będzie to dla niego dobry okres, ale niekoniecznie przynoszący na początku zyski.


W tym miesiącu mamy również kilka bardzo ważnych dat dla biznesu. Skupmy się najpierw na tych najważniejszych datach dla biznesu.

Czyli wszystkich o wibracji 8 (najbardziej biznesowej ze wszystkich), w listopadzie 2021 będą to dni 1,10,19 i 28.
Wibracja liczby 8 daje tym datom możliwość osiągnięcia dużych zysków i sukcesu. To zarówno dobra wibracja dla inwestycji jak i założenia intratnego interesu.

 

Następną bardzo ważną wibracją, jest liczba 1, symbol początku, innowacji. Niosącą ze sobą mnóstwo mocy, a także wróżąca przebojowy start.
Daty odpowiadające tej wibracji to kolejno: 3,12,21 i 30 listopada.

 

Kolejna ważna wibracja to 7, wibracja tego miesiąca. Jest ona najlepszą wibracją do rozwoju własnych kompetencji. Daty jej odpowiadające to 9, 18, 27 listopada 2021.
W te dni lepiej skupić się na rozwoju i szkoleniach, dać odetchnąć firmie.


Kolejną ważną wibracją jest 6, symbol harmonii. Jej wpływ pomorze uporządkować różne sprawy w firmie. Daty z nią związane to: 8,17, 26 listopad.


Dalej warto też się skupić na tych mniej korzystnych biznesowo wibracjach.


Tutaj na pierwszy plan wysuwa nam się wibracja 9. Symbol końca cyklu, niosąca niebezpieczeństwo zamknięcia firmy. Ale także wiążącą się z wydatkami. Ta liczba nie przynosi zysków, może za to dać nam satysfakcję i poprawić wizerunek firmy, jeśli np połączymy tą wibrację z dobroczynnością.
Daty jej odpowiadające to: 2, 11,20 i 29 listopada.


Jest też wibracja 2, liczba związana z kontaktami międzyludzkimi.
Nie jest to dobra liczba dla firm, które liczą na szybki zysk i rozgłos. W negatywnym aspekcie może też przynieść problemy z pracownikami.
Jednakże w tym pozytywnym, może pomóc nam w mediacjach i rekrutacji. Daty z nią związane to: 4,13,22 listopada.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Gracjan
Gracjan
autor: Gracjan, odwiedzin: 1188
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.