Heart_5
Andrzejki z logo
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-11-29
na żywo godz. 22:00

4045 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-11-04 0

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na listopad 2021

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w listopadzie i co chce Ci przekazać..


WODNIK
Anioł Opiekuńczy: MAYA
Maya pojawia się przy Tobie przy rozterkach związanych z nauką i samorozwojem. W momencie, kiedy nie jesteś pewny, czy dokonałeś dobrego wyboru jeśli chodzi o kierunek kształcenia, poproś ją o pomoc, a postawi na Twojej drodze znaki, które dadzą Ci odpowiedź. Teraz możesz odczuwać jej obecność, ponieważ straciłeś pewność i zapał do kontynuowania nauki. Wiedza, którą możesz zdobyć będzie Ci bardzo pomocna w osiągnięciu Twojego życiowego celu. Możesz mieć obawy dotyczące tego, czy starczy Ci środków finansowych do tego, by kontynuować proces edukacji. Poproś Mayę o wstawiennictwo, a zapewni Ci dary, które będą niezbędne, abyś mógł dokończyć kształcenie. Pomoże Ci w odnalezieniu odpowiednich nauczycieli, podręczników, funduszy oraz innych koniecznych do tego zasobów. Pomoże Ci również w chwilach zwątpienia, doda motywacji oraz skupienia.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: AURORA
Teraz jest Twój czas. Zaczyna się w Twoim życiu dobra passa, którą powinieneś wykorzystać. Na Twojej dobrze pojawią się nowe, pasjonujące możliwości i projekty. Dobra energia sprawia, że jesteś piękny wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możesz mieć poczucie lęku o to, że ludzie dookoła będą zazdrościć Ci Twoich sukcesów, dlatego nie będziesz głośno chwalić się tym, co osiągasz. Pojawi się u Ciebie lęk o to, co wydarzy się w przyszłości, będziesz potrzebować gwarancji tego, że to co planujesz przyniesie Ci sukces. Aurora stoi przy Tobie po to, aby dodać Ci odwagi. Aby pokazać Ci, że ważna jest chwila obecna i to, co dzieje się tu i teraz. Wszystko, co się wokół Ciebie dzieje, dzieje się w konkretnym celu. Jesteś w Boskiej opiece zawsze i wszędzie. Proś Aurorę o przewodnictwo, a pomoże Ci ona skupić Twoją uwagę na obecnej chwili, odsunie od Ciebie lęki i zmartwienia, po to, byś mógł cieszyć się sukcesami i darami, które otrzymujesz. Bądź wdzięczny, a Twoja dobra passa utrzyma się.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: CELESTE
To idealny moment na zmianę – nie uciekaj od tego i nie przeciągaj w czasie. Anioły są przy Tobie, aby dodać Ci energii i siły na sprawne i pozytywne przeprowadzenie tej zmiany. W swojej głowie możesz za bardzo wyolbrzymiać problemy, które napotkasz w czasie tej drogi. Współpracuj z Aniołami, a przejdziesz ją pomyślnie. Poproś Celeste o przewodnictwo, a pozwoli Ci szybko zadomowić się w nowym miejscu, a także wesprze Twoją rodzinę i bliskich w przygotowaniach do tej zmiany. Powierz jej swoje zaufanie, a na pewno znajdzie dla Ciebie odpowiednie miejsce. Jeżeli Twoja decyzja nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, znaczy to tylko tyle, że Anioły znalazły dla Ciebie inną – lepszą drogę. Pozostań pozytywny, nie poddawaj się pesymistycznym myślom i wizjom. Anioły postawią na Twojej drodze pomocnych ludzi.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ URIEL
Potrzebujesz oczyszczenia i uzdrowienia swoich myśli i emocji – właśnie z tego powodu pojawia się przy Tobie Archanioł Uriel. Nazywany jest on „Aniołem Psychologiem”, który terapeutycznie pomoże zlikwidować z Twojej aury i duszy energię gniewu czy rozczarowania. Pomoże Ci także nauczyć się trudnej sztuki przebaczania. Gdy przyjmiesz jego pomoc, pozwolisz sobie otworzyć się na prawdziwą, głęboką i spełnioną miłość – nie tylko tę partnerską, ale o tę w wymiarze ogólnym. Archanioł Uriel działa subtelnie, nikogo do niczego nie przymusza. Szczerze poproś go o to, aby usunął truciznę z Twojego umysłu i serca.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: ROCHELLE
Anioły usłyszały Twoje modlitwy o wsparcie finansowe. Musisz jednak zmienić swoje postrzeganie pieniędzy. Odrzuć negatywne emocje z nimi związane – one rodzą się wyłącznie w ludzkich umysłach. W Niebie postrzegane są jako energia wymiany. Anioły zdają sobie sprawę, że niektóre z materialnych rzeczy są Ci niezbędne do życia. Rochelle zjawia się przy Tobie, by pomóc Ci wprowadzić do swojego życia energię obfitości. W przeszłości zablokowałeś swoje finanse poprzez poczucie winy lub inne negatywne przekonania na temat bogactwa. Rochelle pomoże Ci uzdrowić i odblokować te nieprawidłowe skojarzenia. Pamiętaj, że im więcej pozwolisz sobie dać, tym więcej będziesz mógł podarować innym. Wkrótce spodziewaj się przypływu finansowego, który pozwoli Ci zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: DANIEL
Daniel pojawia się przy Tobie, aby pomóc Ci w sprawach związanych z małżeństwem. W tym przypadku trzeba będzie zacząć już od czasów dzieciństwa i złych wzorców dotyczących małżeństwa. Powierz Danielowi wszelkie cierpienia z przeszłości związane z Twoimi rodzicami i ich relacją. Drugim etapem, który musisz przejść, będzie uwolnienie się od bólu związanego z Twoją pierwszą, prawdziwą miłością. Anioł Daniel pomoże Ci także pozbyć się negatywnych emocji dotyczących wszystkich Twoich byłych partnerów. Owe gruntowne oczyszczenie to droga do spełnionego małżeństwa. Takiego, które da Ci szczęście. Odcięcie przeszłości pozwoli uniknąć powielania tych samych błędów.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: OPAL
W niebie została zauważona Twoja troska o dzieci. Anioły rozumieją Twoje zmartwienia, dlatego otaczają troską dusze i ciała Twoich dzieci. Opal jest ich Aniołem Stróżem – zwracaj się do niej z prośbą o ochronę i bezpieczeństwo. Opal widzi Twoje dzieci jako idealne, dostrzega w nich Boską Światłość. Widzi w nich dobroć i niewinność. Spójrz na swoje dzieci oczami Opal. To pozwoli Ci ujrzeć ich prawdziwą, bezwarunkową miłość.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ MICHAŁ
Archanioł Michał pojawia się przy Tobie, ponieważ prosiłeś o ochronę i bezpieczeństwo, ale także rozmyślałeś nad swoim celem w życiu. Michał zjawia się, by otoczyć Cię ochroną, ale także uświadomić Ci, że jesteś wojownikiem światła i pomoże Ci realizować się w tej życiowej misji. Czułeś od dawna, że jesteś inny niż wszyscy – to powodowało w Tobie napięcie, a nawet izolację. Archanioł Michał chce przekazać Ci, że nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi problemami. Gdy poczujesz potrzebę, aby wprowadzić zmiany w swoje życie osobiste lub zawodowe – wiedz, że jest to impuls, wysłany przez Niego. Zachęca Cię on do odważnego działania, abyś w końcu mógł osiągnąć swój życiowy cel. Poproś go o pomoc, a wprowadzi w Twoje życie harmonię, która będzie Ci potrzebna w czasie przemian – zapewni poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: GRACE I ANTOINETTE
Grace i Antoinette zjawiają się przy Tobie, aby uświadomić Ci przyczynę pewnego nieporozumienia. Jest ono wynikiem charakteru drugiej osoby, ale też błędnej oceny sytuacji, której dokonała. By to zrozumieć i oczyścić relacje, musisz przestać ją osądzać. Nie możesz oceniać tej osoby w kategorii dobra lub zła, obudź w sobie pokłady empatii i współczucia. Ta osoba żyje tak, jak na dany moment potrafi najlepiej – nie lituj się nad nią, dostrzeż w niej potencjał oraz wewnętrzną siłę. Dzięki temu sprawisz, że na Waszą relację spłynie światłość. Często postrzegasz innych ludzi poprzez pryzmat własnej osoby – ta sytuacja jest świetną możliwością na to, aby przerobić sprawę własnego ego. Grace i Antoinette wspomogą Cię w drodze do uwolnienia siebie od negatywnej energii, pomogą uzdrowić konfliktową sytuację, a dzięki pobudzeniu współczucia wobec innych, odsuniesz od siebie myśli o tym zajściu i sprawisz, że inni wybaczą Ci oraz zapomną o tym wydarzeniu.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ RAFAŁ
Archanioł Rafał jest Archaniołem Uzdrawiania. Pomoże ci wyleczyć Twoje ciało, ale i ciała innych ludzi. Otoczy Twoje fizyczne dolegliwości i schorzenia leczniczą mocą w postaci szmaragdowozielonego światła, a energia ta wchłania się w miejsce wymagające uleczenia. Wsłuchaj się w swoje myśli i uczucia – Archanioł Rafał przemawia w ten sposób do uzdrowicieli. Jeśli Twoim życiowym celem jest zostać uzdrowicielem, będziesz miał szansę niebawem to sobie uświadomić.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: CARESSA
To moment transformacji. Możesz czuć rozpacz, jednak pewien etap w Twoim życiu czas zakończyć. Nie unikaj wyrażania swoich emocji, choćby poprzez płacz – będzie to dla Ciebie oczyszczające. Zacznij prowadzić dziennik, zwierzaj się ze swoich uczuć bliskim lub dołącz do grupy wsparcia. Swoimi codziennymi troskami możesz dzielić się także z Caressą, która otuli Cię swoimi skrzydłami. Pamiętaj również, że za tym końcem, stoi nowy początek. Wbrew temu, co czujesz obecnie, zmiana ta jest dla Ciebie błogosławieństwem.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: BETHANY
Niebo dziękuje Ci za to, że tak hojnie obdarzasz innych. Teraz jednak czas, by zadbać w końcu o siebie. Bethany zjawia się po to, by pomóc duchowo otworzyć Twoje ciało poprzez odpoczynek. Potrzebujesz teraz choć odrobiny relaksu. Pracowałeś niemal bez wytchnienia, w tym czasie pomagając wielu osobom. Pozwól sobie odebrać za to nagrodę. Anioły proszą Cię, być zadbał o siebie. Już teraz podejmij konieczne kroki, by zapewnić sobie czas na odpoczynek. Dzięki odprężeniu poczujesz się szczęśliwszy. Zyskasz także spokój, co wpłynie pozytywnie zarówno na Ciebie, jak i na wszystkich innych w Twoim otoczeniu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 4045
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.