Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

1512 Robert 2021-11-04 0

Horoskop dekanaty - listopad 2021

Robert
POLSKI 
Promocja
Tarot Biała Magia Numerologia
Uczucia Samopoczucie Wsparcie duchowe
0048224 452 498 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 321 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Horoskop z tarota na listopad, każdy znak zodiaku dzieli się na trzy dekanaty, proszę wyszukać najpierw swój znak zodiaku, a następnie dopasować do swojej daty urodzenia adekwatny dekanat.


Zodiakalny Baran


21.03 - 30.03 „2 Różdżek”: Okres cierpień emocjonalnych, samotności lub rozczarowania za sprawą kobiety spod wagi lub panny, poczucie sytuacji bez wyjścia, pomimo że masz wszystko by z niej wyjść. Wyjaśnianie spraw finansowych z mężczyzną spod wagi lub skorpiona, ograniczenia lub obawy. Zdystansowanie się w miejscu pracy lub krótka przerwa, tajemnice, niezadowolenie z obrotu spraw. Niekorzystne zmiany w otoczeniu, melancholia, zakończenie jakichś kontaktów, które wyjdzie na korzyść.

31.03 - 10.04 „3 Różdżek”:  Partner narzuca swoją wizję związku, rozczarowanie, kurczowe trzymanie się obecnych rozwiązań, dominacja jednej ze stron w relacji. Zakończenie pewnych spraw w kwestiach finansowych, ostatnie ograniczenia i poczucie wolności. Trudny kontakt z nowym pracownikiem, przemyślenia w jego sprawie, otoczenie, które go wspiera. Wyjaśnienie jakiś zaległych spraw z mężczyzną spod zodiakalnego Byka, szukanie nowego pomysłu na kontakt z nim.

11.04 - 20.04 „4 Różdżek”: W relacji zamieszanie spowodowane kłótnią dwóch kobiet smutna atmosfera, która szybko przejdzie w zapomnienie. Ocena długofalowego pomysłu bliskiej osoby względem finansów, pragmatyzm. Cierpliwa praca, perspektywy zawodowe, pomyślna decyzja, możliwość awansu lub podwyżki. Informacja, plotki względem sytuacji finansowej i pracy kobiety z otoczenia.

Zodiakalny Byk

21.04 - 30.04 „5 Pentakli”: Zmagania w relacji, narzucanie decyzji, przemyślenia, ryzyko stagnacji w związku. Naprawianie sytuacji finansowej, szybkie pieniądze dzięki otoczeniu, zadowolenie. W pracy bronienie się przed osobą decyzyjną, złośliwości, decyzje, wycofanie się ze zmagań. Ograniczenia lub obawy w związku z działaniami zodiakalnej Wagi lub kwestie urzędowe, sądowe.

01.05 - 10.05 „6 Pentakli”: Możliwe jakieś zawirowania w związku za Twoja sprawa, poruszenie emocjonalne, które może wywołać duże miany, możliwość zauroczenia się w kimś. Zaabsorbowanie się w polepszenie finansów, ryzykowne koncepcje, które mają zmienić sytuację, nagłe działania nie do końca pewne. Zmiany na lepsze w pracy przezwyciężanie problemów, rozwiązywanie konfliktów. Rozczarowanie z powodu zodiakalnego wodnika z Twojego otoczenia, złość i chęć pojednania.

11.05 - 20.05 „7 Pentakli”: Trudne wybory narzucane przez partnera w związku z otoczeniem, pomimo tego rozwiązania przyniosą poprawę. Skuteczny pomysł na poprawienie sytuacji finansowej w domu. W pracy ryzyko jakiegoś niedopełnienia obowiązku, który doprowadzi do naprawiania błędu w ukryciu. Bardzo dobry miesiąc względem otoczenia, radosne chwile, możliwość jakichś wyjazdów.

Zodiakalne Bliźnięta

21.05 - 31.05 „8 mieczy”: Flirt z kobietą spod ryb lub barana, trudna praca nad pojednaniem w związku. Matka, teściowa lub kobieta spod Koziorożca/Strzelca pomaga finansowo, ale narzuca Waszemu związkowi swoje reguły. Niezauważenie czegoś przyczyną krótkiej kłótni z kobietą w pracy. W otoczeniu powrót lub plany powrotu kogoś z zagranicy.

01.06 - 10.06 „9 Mieczy”: Spór w relacji z powodu kobiety spod Ryb lub Barana, zmagania, zamieszanie uczuciowe, sprawy ukryte. Zdobywanie informacji w kwestiach finansowych, załatwianie spraw urzędowych, kończenie czegoś, kreatywność w pracy przyczyna zazdrości, zręczne zjednywanie ludzi. Możliwość jakiegoś małżeństwa zawartego w najbliższym otoczeniu.

11.06 - 20.06 „10 Mieczy”: W relacji złośliwości, plotki kobiety, matki lub teściowej przyczyną pogorszenia sytuacji w związku. Nadmiar pracy, skupienie się na zarabianiu, radość finansowa. Duża determinacja w pracy, ukrywana pasja, szczęśliwa realizacja zamierzeń. Długie rozmowy z mężczyzną spod zodiakalnego Byka lub Barana, wybory, które mają ustabilizować sytuację.

Zodiakalny Rak

21.06 - 01.07 „2 Pucharów”: Powrót osoby z przeszłości może być przyczyną „ciszy” w związku. Zaradność finansowa blokowana przez lęki i obawy bliskich. Możliwość jakiegoś porywu w pracy, awansu, zmian, znalezienie się w nowej sytuacji, konieczność odnalezienia się na nowo. Wykrycie jakiś nierealnych działań kobiety z otoczenia, odgradzanie się od niej.

02.07 - 11.07 „3 Pucharów”: Zakończenie czegoś w relacji, budowa od nowa, platoniczna miłość, poczucie jedności. Mężczyzna otwarty na miłość lub kończenie spraw z zodiakalnym Wagą/Skorpionem. Pasja utrudnia kwestie finansowe, negatywna ocena partnerki lub matki. Zmiany w pracy, idealizowanie, ryzyko zbyt emocjonalnych wyborów. Zamieszanie uczuciowe w otoczeniu, smutek i cierpienie przemienia się w radość.

12.07 - 21.07 „4 Pucharów”: Ryzyko skrajnych decyzji, mężczyzna stara się narzucać swoje zdanie w relacji. Połączenie finansów ze spełnianiem swoich marzeń lub pasji może być to przyczyną chwilowych kłopotów. W pracy ryzyko zatargów z „kliką” mogą nieść z sobą niekorzystne konsekwencje. Niekorzystne lub źle ulokowane zaufanie do kobiety z otoczenia, może stać się przyczyną zamieszania lub pomyłki, nadal sentymentalizm.

Zodiakalny Lew

22.07 - 01.08 „5 Różdżek”: Zamian w relacji, konieczność obrony przed zaistniałymi ograniczeniami, zmienne nastawienie, pomimo to poczucie jedności. Konieczność opieki finansowej nad kimś, stawianie kogoś na nogi. Ostateczne wybory w pracy, zmiana sytuacji na plus dzięki bliskim znajomym, osiąganie celów. Ryzyko spraw urzędowych za sprawą kobiety z otoczenia, odcinanie się od problemów.

02.08 - 11.08 „6 Różdżek”: Cierpliwa, mozolna praca nad związkiem nie przynosi oczekiwanego przełomu, zmiany koncepcji. Szukanie dodatkowych dochodów, myślenie nad propozycją zodiakalnego Barana, męża, kierownika lub ojca. W pracy najgorsze już za Tobą zaprowadzanie porządku, błoga radość. Kłopoty kogoś z otoczenia, szukanie pomysłu na niego, odrzucona troskliwość.

12.08 - 22.08 „7 Różdżek”: Pragmatyczność i wdzięk w relacji, obstawanie na swoim, narzucanie swoich rozwiązań, możliwe jakieś tajemnice drugiej połówki. Mężczyzna spod Wagi lub Skorpiona wyjdzie z inicjatywą polepszenia Twoich finansów, możliwość uporządkowania spraw. Pomyślnie wprowadzone zmiany w życiu zawodowym, korzyści finansowe oraz zawiść współpracowników. Opieka wobec jakiejś osoby z otoczenia, życzliwość.

Zodiakalna Panna

23.08 - 01.09 „8 Pentakli”: Uspokojenie sytuacji w związku, tajemnice kobiety, obrona przed wpływem drugiej połówki. Zmiany w finansach za sprawą urzędnika lub osoby spod Koziorożca/Wodnika, niespodziewany wydatek. Możliwość pozytywnych zmian w pracy, podwyżki lub awansu. Czekanie na jakieś zmiany związane z mieszkaniem.

02.09 - 11.09 „9 Pentakli”: Niepotrzebne myślenie nad związkiem, ocenianie drobiazgów, opieranie swoich planów na otoczeniu, zbyt wygórowane ambicje. W finansach jakieś większe spotkanie z bliskimi może być przyczyna niespodziewanego nadszarpnięcia rodzinnego budżetu. Dystansowanie się od kobiety w pracy, ograniczenia, wyjaśnianie spraw, ustabilizowanie sytuacji. Zaskakująca i przyjemna dla Ciebie decyzja kobiety spod Barana lub Ryb.

12.09 - 22.09 „10 Pentakli”: Ekscesy mogą być przyczyną smutku w relacji, ryzyko zawieszania kontaktów, rozstania. Możliwość komplikacji względem upragnionego wyjazdu, który choć zrealizowany, będzie miał podwyższone koszty. Stagnacja w pracy, możliwość pojednania z kobietą spod Wagi oraz wsparcie mężczyzny spod Skorpiona. Długofalowe plany kobiety spod Ryb lub Barana przyczyną błogiej radości, optymizm.

Zodiakalna Waga

23.09 - 02.10 „2 Mieczy”: Możliwe zauroczenie poza związkiem, próba pogodzenia obowiązków z namiętnością. Frustracja w kwestiach finansowych, ryzyko wyjścia poza granice Twojej moralności, szybkie pieniądze. Ograniczanie kontaktów w pracy z zodiakalnym Wodnikiem, zerwanie kontaktów. Czekanie wraz z najbliższymi na zakończenie spraw kobiety spod Ryb lub Barana.

03.10 - 12.10 „3 Mieczy”: Przytłoczenie ingerencją bliskich osób w Twój związek, ograniczenia dla mężczyzny. Narzucony autorytet względem finansów, gwałtowne kłótnie, brzemię. Świadomość własnych ograniczeń w pracy, zamieszanie, niefortunna decyzja lub działanie. Ostry spór mężczyzny i kobiety z otoczenia, mediacje między nimi.

13.10 - 22.10 „4 Mieczy”: Zadowolenie, zgoda w relacji, wspólne plany na wyjście z kłopotów. Marzenie dokonania zmian w otoczeniu kosztowniejsze niż zakładano, frustracja. Nowa osoba w pracy, ocena jej postawy, wybór względem współpracy z nią. Stresująca sytuacja za sprawą kobiety z otoczenia, nieodpowiedzialność.

Zodiakalny Skorpion

23.10 - 01.11 „5 Pucharów”: W relacji smutki i rozterki za sprawą nowej osoby, kłopoty przez jej zachowanie. Otoczenie podsunie Ci plan poprawy finansów, zmienność koncepcji. W pracy wsparcie kobiety spod Panny/Wagi albo urzędniczki, poprawa. Długie i cierpliwe rozmowy z zodiakalnym Baranem z Twojego otoczenia.

02.11 - 12.11 „6 Pucharów”: Poryw lub zapał przyczyną zaborczości drugiej połówki, trudne wybory. Możliwe sprzeczki o finanse, przeciwstawne koncepcje w relacji. Chęć znalezienia nowej pracy, ograniczenia ze strony otoczenia. Możliwość gwałtownej sprzeczki z kimś z otoczenia, zawieszenie kontaktów.

13.11 - 22.11 „7 Pucharów”: Rozczarowanie zachowaniem drugiej połówki, kompromis, który nie cieszy. Nowy pomysł na finanse lub inwestowanie w coś, długofalowy plan wymagający wyboru. Obrona przed decyzjami lub postawą kobiety w pracy, możliwe komplikacje. Powrót osoby z przeszłości owiany tajemnicą, mimo to radość, wspólne przedsięwzięcia.

Zodiakalny Strzelec

23.11 - 02.12 „8 Różdżek”: Skupienie się na sprawach domu w relacji, pogodzenie, zakończenie nierozstrzygniętych spraw, wyjście ze smutku, nowe podejście. Ryzyko pochopnych decyzji względem finansów, jakiejś naiwności lub niejasności. Porządkowanie spraw w pracy, wsparcie współpracowników, werwa. Trudna sytuacja w dalszym otoczeniu przyczyną chęci wprowadzania zmian, interwencja.

03.12 - 12.12 „9 Różdżek”: Poczucie niespełnionej miłości w związku, szukanie sposobów na jego ożywienie. Zakończenie jakichś wydatków, które ograniczały finanse. Ochłodzenie kontaktów w pracy z mężczyzna spod Wagi lub Skorpiona, możliwość sporu. Mile spędzony czas z zodiakalnym Rakiem lub Lwem.

13.12 - 21.12 „10 Różdżek”: Kobieta spod Barana lub Ryb może wprowadzi zmiany w Twoim związku. Bliski mężczyzna będzie chciał wpływać na finanse, uporządkować je, wprowadzać swoje pomysły. Zmiany w pracy, sukces, który nie cieszy do końca, zdystansowanie, tajemnice. Wsparcie, pomoc, mężczyzny i kobiety, obwarowane ustaleniami.

Zodiakalny Koziorożec

22.12 - 30.12 „2 Pentakli”: Ustalanie granic w związku, ocena sytuacji, zaprowadzenie nowego porządku. Kobieca zaradność, próba naprawy finansów domowych. Możliwość podjęcia nowej pracy, wyjazd zagranicę, wpływa kobiety na decyzję. Zauroczenie kogoś z otoczenia, zerwanie kontaktów.

31.12 - 09.01 „3 Pentakli”: Poświęcenie się dla drugiej połówki, poprawa sytuacji, długofalowe plany. Ryzyko ograniczeń finansowych, nagła decyzja ratująca sytuację. W pracy zakłócenie spokoju przez zodiakalnego Skorpiona. Ograniczanie działań młodej osoby z otoczenia, przemyślenia samotnej kobiety.

10.01 - 19.01 „4 Pentakli”: Wspólne plany w relacji kreowane przez kobietę, realizacja jej marzeń. Drobne ograniczenia finansowe za sprawą nagłych zakupów, poryw serca. Niepewność w pracy, możliwość dużych zmian. Wspieranie kobiety spod Wagi lub Panny, może zdystansować od Ciebie otoczenie.

Zodiakalny Wodnik

20.01 - 29.01 „5 Mieczy”: Trudny wybór w relacji, ona może szukać innych rozwiązań, tajemnice, ograniczenia. Cierpliwa praca nad wzrostem finansów, realizacja tego poprzez ukryte pasje, pozytywne zmiany. W pracy wydarzenia masowe, tłum, jakieś obwieszczenie. Wspólne szukanie czegoś z zodiakalnym Bykiem z Twojego otoczenia, zdobywanie informacji.

30.01 - 08.02 „6 Mieczy”: Zły wybór, który może sparaliżować związek, ryzyko wejścia w nowe, rozpadu. Spory względem finansów, kobieta spod Ryb lub Barana pomoże ustabilizować sytuację. Możliwy odpoczynek, wolne od pracy, przychylność współpracowników. Dobrze spędzony czas lub prezent od matki, lub kobiety koziorożec/strzelec.

09.02 - 18.02 „7 Mieczy”: Stabilizacja w związku, otoczenie skrycie pomaga. Opiniowanie domowych finansów, nowe inicjatywy, narzucanie wyborów. Siła i werwa w pracy będzie niezauważona, skrywane rozczarowanie. Przytłoczenie ukrytymi przed Tobą wiadomościami względem osoby z otoczenia.


Zodiakalne Ryby

19.02 - 28.02 „8 Pucharów”: Chęć samotności, niezależności, wyciszenie, które przynosi radość, przywraca siłę. Sprzeczka z kobiety z mężczyzną o finanse, ograniczenia. Niezauważenie okazji do rozwoju, niewykorzystany potencjał, olśnienie. Szukanie zmian w otoczeniu, odkrywanie tajemnic.

29.02 - 10.03 „9 Pucharów”: Sprzeczka dwóch kobiet może być przyczyną pogorszenia w relacji, ograniczenia. Chęć spełnienia marzeń, pomysły, nagłe zakupy lub wyjazd. Nowa sytuacja w pracy, uznanie, sukces, powodzenie. Zmiany lub zakończenie kontaktu z mężczyzna z otoczenia spod koziorożca, lub wodnika, trudna sytuacja.

11.03 - 20.03 „10 Pucharów”: Nagły dystans w związku, liczne zmiany, emancypacja. Możliwość dalekiego wyjazdu do bliskiej osoby, przełamywanie ograniczeń. Odejście z pracy mężczyzny spod Wagi lub Skorpiona, zmiany, wzrost autorytetu. Plotki względem otoczenia, stają się przyczyną zamieszania, zamęt w pobliżu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Robert
Robert
708 888 321 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Robert, odwiedzin: 1512
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.