Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

1732 Vera 2021-11-02 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.11 - 07.11.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Przez większość listopada pozostaniemy w oddziaływaniu Słońca w znaku Skorpiona, rządzącego energicznym Marsem i Plutonem. Skorpion ma silne uczucia i emocje, zdolność osiągania celów, dużą wyobraźnię oraz umiejętność intuicyjnego postrzegania. Cechy te przekładać się będą na energię miesiąca, tworząc wiele różnorodnych tranzytów i wyzwań kosmicznych.


1 listopad - poniedziałek, Wszystkich Świętych

Uroczystości Wszystkich Świętych wprowadzą nas w czas zadumy i kontemplacji. Na nasze samopoczucie wpływać będzie Słońce w znaku Skorpiona i Księżyc w znaku Panny. Będziemy krytyczni, poważni i zadaniowi, jednakże mimo obowiązków i emocji, związanych z tym pięknym dniem, odczujemy miły i dobry nastrój.

 

2 listopad - wtorek, Dzień Zaduszny

Dzień zdominuje przejście Księżyca w znak Wagi, dając dobry nastrój, chęć do kontaktów i spotkań. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje z rodziną, bliskimi czy przyjaciółmi. Waga sprzyjać będzie zgodzie i rozsądkowi. Atmosfery nie popsuje nawet kwadratura Merkurego do Plutona, wnosząca lekkomyślność, poczucie rywalizacji czy intryg.

 

3 listopad - środa

Po kilku dniach rozluźnienia dzień przywita nas wielością pozytywnych aspektów. Trygon Księżyca do Jowisza, koniunkcja z Merkurym oraz sekstyl z Wenus wniosą energię, optymizm, życzliwość, otwarcie na nowe pomysły. Sprawy będą układać się pomyślnie, pojawią się nowe możliwości. To wyjątkowo korzystny dzień dla biznesu, pracy naukowej, podróży, kształcenia.

 

4 listopad - czwartek

Przejście Księżyca do znaku Skorpiona oraz wieczorny Nów w tym znaku nie wróżą nic dobrego. Dodatkowo koniunkcja Księżyca z Marsem, opozycja do Urana oraz kwadratura z Saturnem, stworzą półkrzyż, dając energię o podwyższonej pobudliwości emocjonalnej a także ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Nie zaleca się zaczynać nowych spraw, dokonywać transakcji finansowych, podpisywania umów, zajmowania się naprawą urządzeń elektrycznych. Dla wielu może to być bardzo trudny dzień.

 

5 listopad - piątek

Kolejny dzień pełen wyzwań. Opozycja Słońca z Uranem, przejście Wenus do Koziorożca oraz Merkurego do znaku Skorpiona spowodują zdarzenia o nagłym charakterze. Możliwe problemy w pracy, wypadki, nieporozumienia, zerwania stosunków z przyjaciółmi, pomyłki lekarskie. Wystąpi zagrożenie dla finansów, czy duże, nieprzewidziane wydatki lub straty.

 

6 listopad - sobota

Po kilku dniach napięć dziś bardzo sympatyczna aura dnia. Przejście Księżyca do znaku Strzelca oraz sekstyl Księżyca do Saturna oraz Merkurego do Wenus wzmocnią optymizm, nastroją na sukces, sportową aktywność, pojawić się może skłonność do ryzyka, demonstrowanie odwagi. Poprawi się samopoczucie. Wzrośnie intuicja, poczucie sprawiedliwości, chęć do zabawy i kontaktów towarzyskich.

 

7 listopada - niedziela

Jak przystało na weekend - kolejny miły dzień. Sekstyl Księżyca do Jowisza wniesie optymizm, życzliwość, nowe możliwości, interesujące podróże, pomoc innych. Możliwe perspektywiczne rozmowy i propozycje. W rodzinie panować będzie miłość, spokój i wzajemne zrozumienie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1732
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.