Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

1994 Vera 2021-10-25 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 25.10 - 31.10.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Wejdź i sprawdź jaki będzie ostatni tydzień paździrnika dla Twoejgo bzinesu...

Czy w pracy szef Cię doceni...


25 październik - poniedziałek

Nowy tydzień przyniesie pozytywną energię i realizację planów. Dzięki trygonom Księżyca do Jowisza oraz Marsa poczujemy przypływ sił, zapał, entuzjazm, inicjatywę i chęć do działania. Dziś można zrobić więcej niż w inne dni i wykonywać swoje zadania z radością.

 

26 październik - wtorek

Kolejny sympatyczny dzień. Jedyny aspekt dzisiejszego Nieba to trygon Księżyca do Słońca, który przyniesie dobry nastrój, entuzjazm, optymizm, chęć do pracy a także doda pewności siebie. Z powodzeniem będą rozwiązywane problemy dotyczące rodziny, domu, kwestii społecznych.

 

27 październik - środa

Aurę dnia zdominują dziś dwie silne kwadratury, które obniżą nasz dobry nastrój. Kwadratura Wenus do Neptuna, przynosząca nerwowość, niepokój, złe samopoczucie, przełoży się na niezadowolenie z relacji z ukochanymi osobami. Możemy ulegać iluzjom i fantazjom, czy „budować zamki na piasku”. Dodatkowo Kwadratura Księżyca do Merkurego wygeneruje trudności w kontaktach, praca będzie słabo przyrastać. Łatwo o rozdrażnienie, roztargnienie, narzekanie, opóźnienia, plotki, konflikty ze współpracownikami. Uważajmy na relacje, nie podejmujmy ważnych decyzji.

 

28 październik - czwartek

Dzień upłynie pod wpływem Księżyca, przechodzącego w znak Lwa. Aspekt ten nasili aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Wszyscy będą skłonni ubarwiać rzeczywistość, pojawi się chęć do przyjemności, świętowania czy rozrywek. Dodatkowo wieczorny sekstyl Wenus do Jowisza doda pozytywnej energii i spowoduje, że dzień zaliczymy do bardzo udanych.

 

29 październik - piątek

Aurę dnia zdominują dziś dwa niekorzystne aspekty – opozycja Księżyca do Saturna oraz kwadratura Księżyca do Urana. Aspekty te wniosą nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli. Silnie odczujemy podwyższoną pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, impulsywność. Wzrośnie liczba absencji, kłopotów z łącznością. Możliwe awarie sprzętu, brak prądu. To trudny dzień dla dyspozytorów, kierowców, maszynistów. Uważajmy na drogach.

 

30 październik - sobota

Liczne mieszane tranzyty wprowadzą chaos i bałagan, co odbije się negatywnie na zachowaniu wielu osób. Najsilniej oddziaływać będzie kwadratura Słońca do Saturna, wnosząc kryzysy w relacjach, napięcie, nieporozumienia i poczucie wyobcowania. Plany mogą się zawalić z powodu choroby starszej osoby w rodzinie czy nagłych obowiązków w pracy. Należy liczyć się z wszelkimi opóźnieniami i przeszkodami.

 

31 październik - niedziela

Zmiana czasu z letniego na zimowy. Ostatni dzień miesiąca, mimo przygotowań do obchodów dnia Wszystkich Świętych, i wielu godzin spędzonych na cmentarzach, będzie dniem miłym i pogodnym. Przyczynią się do tego dwa korzystne tranzyty – sekstyl Księżyca do Słońca oraz trygon Księżyca do Urana. W wyniku tych aspektów wzrośnie dobry nastrój, optymizm, pewność siebie. Ludzie będą bardziej przyjaźni, życzliwi i empatyczni. Z powodzeniem będą rozwiązywane problemy dotyczące rodziny, domu, problemów społecznych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1994
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.