Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-12-10
na żywo godz. 21:00

1365 Vera 2021-10-18 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 18.10 - 24.10.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Zmiany w biznesie i pracy? Sprawdź co mówią karty!


18 październik - poniedziałek

Aurę zdominuje dziś przejście Księżyca do znaku Barana. Zwiększy się aktywność fizyczna i psychiczna, ludzie staną się bardziej impulsywni i przedsiębiorczy. To dzień spontanicznych działań, nowych pomysłów, inspiracji, szybkiego podejmowania decyzji. Pozytywną energię podbije również wkroczenie w ruch postępowy dwóch planet – Merkurego i Jowisza. Były one od dłuższego czasu w ruchu wstecznym, co odbiło się na naszej działalności, decyzjach, planach, teraz, ruszając, zmienią radykalnie nasze nastawienie do życia.

 

19 październik - wtorek

Mimo licznych tranzytów, najsilniejszy wpływ odczujemy dziś dzięki trygonowi Marsa do Jowisza. Wyraźnie wzrośnie energia, pewność siebie, zdecydowanie, radość życia, entuzjazm. Uzasadnione będą przemyślane ryzyko i ambitne dążenia. To czas realizacji projektów, rozszerzania zakresu działalności, wykorzystanie rezerw. Wszystkich rozsadzać będzie rozmach i możliwość pokazanie siebie i swojego profesjonalizmu. To dzień osiągnięć sportowych i zawodowych. To dobra pora na wszelkie inicjatywy.

 

20 październik - środa

Dzień upłynie pod silnym wpływem Pełni Księżyca, czyli opozycji Księżyca do Słońca, w znaku Barana. Aspekt ten przyniesie chwiejność emocjonalną, ostrą zmianę nastroju, pretensje, niecierpliwość, niepokój, konflikty i spory. Ostro przejawiać się mogą sprzeczności między męskim i żeńskim pierwiastkiem. Dodatkowo Księżyc stanie dziś w opozycji do Marsa i w kwadraturze do Plutona, co doda nerwowości, czy skłonności do burzliwych reakcji.

Zaleca się unikania konfliktów, czy wybuchów gniewu. Należy zachować zasady bezpieczeństwa technicznego zarówno w pracy jak i w domu.

 

21 październik - czwartek

Aurę dnia skutecznie może dziś zepsuć kwadratura Księżyca do Saturna. Tranzyt ten przyniesie nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, ludzie mogą zamykać się w sobie, wszystko widząc w czarnym kolorze. W pracy trudno o koncentrację, wzrośnie ilość błędów i pomyłek.

Skupmy się dziś tylko na najważniejszych obowiązkach, znajdźmy trochę czasu na relaks.

 

22 październik - piątek

Kolejny trudny dzień, tym razem spowodowany koniunkcją Księżyca z Uranem oraz kwadratury Marsa z Plutonem. Taki układ na Niebie wieńczy nerwowe reakcje. Porządek dnia zostaje naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności i przypadków. Wzrasta ilość spóźnień i absencji w pracy, powstają awarie sprzętu, brak prądu. To trudny dzień dla służb miejskich. Nie zaleca się rozpoczynania nowych spraw, reorganizacji produkcji, kupowania urządzeń elektrycznych, zajmowania się sprawami finansowymi.

 

23 październik - sobota

W miarę korzystna aura dnia, spowodowana przejściem Księżyca w znak Bliźniąt oraz przejściem Słońca ze znaku Wagi do znaku Skorpiona pod władanie Plutona. To dobrze zapowiadający się miesiąc dla osób urodzonych w znaku Skorpiona, Ryb oraz Raka. W tym okresie niezwykle mocno wzrasta poczucie godności osobistej, niezłomność, upór, skłonność do agresji. Można liczyć na powodzenie w sprawach związanych z szeroko pojętymi finansami jak i realizację dalekosiężnych i ambitnych marzeń.

 

24 październik - niedziela

Jak przystało na niedzielę, korzystne tranzyty Księżyca w znaku Bliźniąt oraz trygony Księżyca do Saturna i Merkurego sprawią, że skłonni będziemy do wzajemnych kontaktów, wymiany myśli, spotkań towarzyskich. Przy tym położeniu Księżyca wzrośnie zainteresowanie nauką, literaturą, dziennikarstwem. Uwidoczni się także skłonność do przeprowadzania zmian czy finalizacji wcześniejszych zamierzeń.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1365
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.