Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1340 Agra 2021-10-13 0

Prognoza z kart Kipper na październik 2021

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź co w październikowe dni chcą Ci powiedzieć karty Kippera...


Baran

Miesiąc raczej kiepski. To co dobre możliwe jeśli chodzi o miłość. Tu pisane udane spotkania i randki. Barany zakochane będą zadowolone, a te które dopiero chcą się zakochać, mogą mieć w miłości szczęście i drugą połowę znajdą.

Byk

Byk nie uniknie wizyty w jakiejś instytucji. To może być urząd, szpital, bank. Coś pilnego trzeba będzie załatwić i nie da się tego uniknąć. Nie widać by wszystko przebiegło idealnie, bo jakieś problemy mogą się pojawić. Ot choćby z dotarciem na miejsce.

Bliźnięta

Dobry miesiąc z wyjątkiem uczuć. Tu możliwe problemy. Spotkania mogą być nieudane, a niektóre  wcale nie dojdą do skutku. Warto na związki dmuchać i chuchać by partnera nie urazić, a co gorsza nie stracić.

Rak

Miesiąc raczej ciężki. Możliwy brak energii, a nawet problemy ze zdrowiem. Uwaga na nerwy, stresy. W razie problemów warto pomyśleć o terapii lub chociaż napić się ziół. Uwaga na wypadki. To nie miesiąc na uprawianie sportu.

Lew

To może być bardzo udany miesiąc. Ważne może się okazać spotkanie. To niekoniecznie randka. Może spotkanie z krewnym, znajomym czy przyjacielem. Warto nadstawić uszu, bo coś ważnego będzie można usłyszeć.

Panna

Miesiąc dość trudny. Możliwe trudne kontakty z ludźmi. Ważne będą kontakty z kobieta. To może być matka, szefowa, partnerka. Istnieje ryzyko, że kontakt będzie w jakiś sposób niełatwy.

Waga

Niezły miesiąc. Trzeba będzie tylko uważać na stres, bo energii może być zbyt dużo. Może też nastąpić kontakt ze złodziejem. Coś wagi stracą, ale niekoniecznie rzeczy. To może być np. energia lub czas. Uwaga na awantury.

Skorpion

Skorpiony muszą nastawić się na oczekiwanie. Trzeba będzie w tym miesiąc wykazać się cierpliwością, bo zmiany nastąpią w końcu i to na lepsze. Jedne skorpiony muszą poczekać na partnera, inne na lepszą pracę, a jeszcze inne na poprawę zdrowia.

Strzelec

To może być miesiąc magiczny w sprawach uczuciowych. Pisane są udane spotkania, zauroczenie, może flirty. Strzelce bez pary mają szansę stracić głowę i pokazać z tej uroczej strony. Będą zaskoczone wrażeniem jakie wywołają.

Koziorożec

Miesiąc trudny i to raczej bardzo. Możliwa zmiana na gorsze w jakiejś dziedzinie życia. Istnieje ryzyko, ze cos się posypie i nie zechce się naprawić. Uważać trzeba w kwestii energii, zdrowia i samopoczucia. Uwaga na stresy.

Wodnik

W tym miesiącu ważne będą wpływy męskie. Będą raczej pozytywne. To może być kolega, partner, urzędnik i trzeba się będzie z nim liczyć, bo przekaże coś ważnego. Może też coś podarować. To dobry czas na rozmowy o podwyżce jeśli szefem jest mężczyzna.

Ryby

Miesiąc może być trudny dla spraw partnerskich i kontaktów z ludźmi. Ryby nie będą się czuły kochane i może im przyjść trudno w partnerstwie się odnaleźć. Możliwe konflikty, samotność i przykrości. To nie czas na szukanie drugiej połowy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1340
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.