Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

5715 Kumczo 2021-10-12 0

Wibracje numerologiczne na październik 2021

Nowy-artykul
Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoje wibracje w październiku...


Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Miesiąc pod wpływem dobrobytu i stabilizacji. Energia będzie sprzyjała sprawom rodzinnym, wszelkiego rodzaju wspólnym interesom, działalności gospodarczej, pracy w rolnictwie. 

Praca/finanse: W tych dziedzinach jedynki też nie powinny narzekać, tak z pracą, jak i finansowo, potrzebna będzie jedynie cierpliwość, gdyż nie wszystko może odbyć się zgodnie z waszymi planami. Możliwa premia, nagroda za dobrze wykonaną pracę. Będzie czas na pracę, jak i odpoczynek.

Uczucia/związki: Jedynki skupią się bardziej na pracy i zarabianiu, niż na uczuciach. Jednak dla swojej partnerki gotowi będziecie wybudować przytulne gniazdko, okazywać miłość w postaci prezentów, drobnych upominków.

Dom/rodzina: W rodzinie wzajemne pomaganie sobie. Być może ktoś z najbliższego otoczenia będzie potrzebował pomocy, czy to finansowej, czy wsparcia duchowego.

Otoczenie: Z otoczenia sporo pozytywnych informacji, wiadomości, które należy szybko wykorzystać. Zapowiada się też sporo wyjazdów, podróżowania.

Samopoczucie/ zdrowie: Energii i witalności nie powinno wam zabraknąć. Możecie mieć motywację do działania, impuls do rozpoczęcia jakichś nowych planów i pomysłów z wykorzystaniem swoich talentów i zdolności. Zdrowotnie mogą pojawić się nagłe silne bóle.

Niespodzianki: Nowe pomysły pod wpływem impulsu. Radość i optymizm, który dadzą wam dzieci, wnuki.

Ostrzeżenia: Sprawy urzędowe, sądowe, mogą zakończyć się przegraną, niekorzystne rozstrzygnięcia.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dla dwójek październik pod wpływem energii rozsądku i obiektywnego spojrzenia na sytuację. Będziecie kierowali się logiką, rozumem, odpowiedzialnością. Możecie mieć do czynienia z osobami pracującymi w policji, sądzie.

Praca/finanse: W pracy nie będziecie się zbyt wychylać, ale jesteście gotowi, poświęcić więcej uwagi zadaniu jakie otrzymacie do wykonania. Wewnętrzny spokój i kierowanie się intuicją będzie pomocne w sprawach konfliktowych.

Uczucia/ związki: W związkach odwzajemnione uczucia, pogodny i serdeczny nastrój. Znajdziecie też czas na wspomnienia dawnych dziecinnych lat i młodości, zawartych przyjaźni, kontaktów, koleżeństwa.

Dom/rodzina: Spodziewajcie się zaproszenia na jakąś imprezę, uroczystość, a może miły gest od partnera.

Otoczenie: Z otoczeniem niby stabilnie, ale wewnętrznie możecie doznać niezadowolenia i niechęci do kontaktów. Zamykanie się w sobie i spędzanie czasu w samotności.

Samopoczucie/zdrowie: Mogą wystąpić ograniczenia i opór w realizowaniu swoich celów, ale nie z waszej winy, a raczej ze względu na sprawy losowe. Zdrowotnie choroby krwi spowodowane niedoborem żelaza.

Niespodzianki: Zmiany spowodowane przez los, którym należy się poddać, gdyż nie będziecie mieli na to wpływu.

Ostrzeżenia: Może brakować wam wytrwałości w działaniach. Zapalicie się do czegoś, ale za chwilę szybko możecie się zniechęcić, co może spowodować, że nie wzbudzicie sympatii w otoczeniu.

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: W tym miesiącu trójeczki możecie być bojowo nastawieni. Uważajcie na gwałtowne i pośpieszne działania, kierując się emocjami, zamiast rozsądkiem. Liczcie się też ze słowami, aby nie zranić nikogo, bo konflikt będzie gotowy.

Praca/finanse: Powinno być stabilnie, aczkolwiek przydałyby się jakieś zmiany i ulepszenia, ale możecie jeszcze być niezdecydowani, aby pójść w kierunku zmian. Finanse przeznaczycie na sprawy związane z domem.

Uczucia/związki: W związkach zechcecie trójki dominować i będziecie wymagającymi partnerami kierującymi się rozsądkiem. Możecie być uciążliwi i chłodni, więcej wyrachowania niż uczuć w stosunku do partnera.

Dom/rodzina: Ktoś z domowników może mieć skłonności do nadużywania napojów wyskokowych i żyć w swoim świecie złudzeń i iluzji.

Otoczenie: W otoczeniu kobieta konkretna i rzeczowa, która zadba o dom i sprawy materialne. Możecie liczyć na jej wsparcie finansowe i duchowe.

Samopoczucie/zdrowie: Ból w sercu i cierpienie emocjonalne z powodu zranień, zdrady, rozczarowania. Stare rany jeszcze dadzą znać o sobie, jeszcze się nie wygoją. W zdrowiu uważać na układ oddechowy, niedotlenienie organizmu, zaburzenie równowago kwasowo - zasadowej.

Niespodzianki: Weźmiecie sprawy w swoje ręce i zaczniecie aktywnie działać. Początek nowych pomysłów, inicjatyw, narodziny idei, projektu, czy planu, który się zrealizuje, ale będzie wymagał konsekwencji i siły woli.

Ostrzeżenia: Możecie mieć problem z uwolnieniem się lub odejściem. Brak odwagi w ubieganiu się o swoje prawa i pozostawanie nadal w złych związkach. 

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Październik dla czwórek to okres nauki, zdobywania informacji, wiadomości, dodatkowego wykształcenia. Energia będzie sprzyjała nauce, nowej wiedzy, nowych umiejętności i kompetencji. Być może jakieś informacje się potwierdzą, urzeczywistnią, utwierdzą w prawdzie.

Praca/finanse: W pracy nowe przedsięwzięcia, szanse na zdobycie nowych doświadczeń. Pojawią się nowe wyzwania, które mogą was wiele nauczyć. Zaskakujące wiadomości, które trzeba będzie szybko wykorzystać, gdyż zbytnie zastanawianie się wykorzystają inni.

Uczucia /związki: W związkach stabilnie, ale możecie mieć potrzebę wycofania się i niechęć do kontaktów ze światem. Taka stagnacja i potrzeba odpoczynku w samotności w celu odzyskania równowagi emocjonalnej.

Dom/rodzina: Będzie to dobry  miesiąc na marzenia i wyznaczanie nowych celów dotyczących domu i rodziny.  Przyjrzyjcie się tym marzeniom i wyznaczcie priorytety, żeby udało się je zrealizować, żeby nie okazały się tylko marzeniami i iluzją.

Otoczenie: Zatroszczcie się o kogoś potrzebującego, miejcie dobre serce i wesprzyjcie w potrzebie. Dobro wraca, a wy możecie również znaleźć się w potrzebie.

Samopoczucie/zdrowie: Może was odwiedzić ktoś dawno nie widziany i będziecie wspominać czasy młodości i dzieciństwa. W zdrowiu płyny w organizmie, układ rozrodczy i wydalniczy.

Niespodzianki: Zwracajcie uwagę na swoje sny, które mogą okazać się prorocze. Warto się im przyjrzeć, czasami można odnaleźć wskazówki do podjęcia ważnych decyzji. Jeżeli są to koszmary nocne warto zadbać o oczyszczenie swojej energii.

Ostrzeżenia: Nieufność i ostrożność w stosunku do ludzi i otoczenia i czekanie na nieobecnego wroga, może doprowadzić do wyczerpania się energii i załamania nerwowego. Są ludzie źli, ale tych dobrych też nie brakuje, więc czwórki spróbujcie zaufać.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki w październiku skupią się na pracy, nie tylko tej zawodowej, ale też na pasji, hobby na czymś co daje wam spełnienie. Energia będzie sprzyjała zdobywaniu nowych umiejętności i zyskom finansowym za dobrze i odpowiedzialnie wykonaną pracę.

Praca/ finanse: Warto poprawić relacje w pracy jeżeli piątki macie takie trudności. Zacznijcie szanować ludzi bez względu jakie stanowisko zajmują i bądźcie bardziej otwarci i krytyczni wobec siebie. Wasz entuzjazm i idealizm zostaną docenione.

Uczucia/związki: W tym miesiącu cały ciężar odpowiedzialności będzie spoczywał na was piąteczki. Dlatego bądźcie odpowiedzialni za swoje decyzje i działania nawet jeśli czujecie się rozgoryczeni i rozczarowani obciążeniem i obowiązkami.

Dom/rodzina: W domu warto wyciągnąć rękę do zgody jeżeli jesteście z kimś w konflikcie. Zaproście też kogoś na kawę lub kolację, kogoś kogo wam bardzo brakuje. Nie odmawiajcie też zaproszenia na jakąś uroczystość rodzinną, może być bardzo miło.

Otoczenie: Wszelkie sprawy i plany zostaną pomyślnie zakończone. Pojawi się sporo informacji i wiadomości jakie napłyną do was ze strony otoczenia i świata, lub od kogoś kto przebywa za granicą. 

Samopoczucie/zdrowie: Będziecie piątki nastawieni na walkę, rywalizację, konkurencję. Miesiąc napiętych stosunków międzyludzkich i czas sprawdzenia się, dlatego bądźcie gotowi do walki o wszystko co dla was w tym momencie jest ważne. Zdrowotnie problemy z ciśnieniem krwi, dolegliwości tętnic i żył.

Niespodzianki: Ktoś obdaruje was niespodzianką w postaci podarowania gotówki, pieniędzy. Możecie też otrzymać nagrodę, podwyżkę lub niespodziewaną premię.

Ostrzeżenia: Uważajcie na własne napięcia emocjonalne, lęk i niechęć do ludzi, co spowoduje blokadę i zamykanie się w sobie.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Energia będzie sprzyjała marzeniom, wykorzystywaniem sił nieświadomości, snom i wyznaczaniu nowych celów. Warto jednak przyjrzeć się tym celom i ustalić priorytety, inaczej może nic z nich nie wyjść. To wszystko może okazać się czystą iluzją.

Praca/finanse: W tych dziedzinach szóstki macie ochronę od Wszechświata, który też wskazuje, abyście wykorzystali swoje zdolności lecznicze i terapeutyczne. Zaufajcie losowi, wszelkie trudności powinny zakończyć się dobrze dla was. W pracy możliwe uznanie, nagroda, awans.

Uczucia/związki: W uczuciach może dziać się nie najlepiej, możecie uciekać od bycia w związku lub prowadzić jakieś zakulisowe, nieszczere działania w stosunku do partnera.

Dom/rodzina: W rodzinie może dochodzić do kłótni, sprzeczek, dyskusji, gdzie każdy będzie walczył o swoje doświadczenia, wiedzę i umiejętności. Będziecie chcieli udowodnić swoje racje i postawić na siebie.

Otoczenie: W otoczeniu czekanie na wyniki tego co zrobiliście. Może się to wydłużać opóźniać, nie wszystko da się szybko załatwić, ale ponaglanie jest nie wskazane, raczej wykażcie się cierpliwością. Nagroda przyjdzie, ale jeszcze nie w tym miesiącu.

Samopoczucie /zdrowie: To czas izolowania się, samotności i rozważań o tym co osiągnęliście, a nad czym należy jeszcze popracować. Dobry okres na poznawanie siebie, rozwój duchowy, udział w kursach pracy nad sobą. Zdrowotnie możecie odczuwać ogólnie zniechęcenie i zmęczenie życiem. Brak zainteresowania światem zewnętrznym. Choroby przewlekłe nasilające się z biegiem lat, związane z wiekiem i starzeniem się organizmu.

Niespodzianki: Może ogarnąć was rozczarowanie i niezadowolenie. Należałoby usiąść i zastanowić się, jaki jest wasz udział w tym niezadowoleniu i co jest tego powodem. Użalanie się nad sobą i bezcelowe patrzenie w telewizor, nie zmieni waszego życia.

Ostrzeżenia: Nie rezygnujcie tak szybko wycofując się ze swego stanowiska, relacji,  pracy. Może się okazać, że to decyzja przedwczesna.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemkom będzie sprzyjała energia pogłębienia relacji i zajęcia się bliżej rodziną. To sprzyjający czas na realizację planów zawodowych, szczególnie w firmach rodzinnych, ale także na przyjrzenie się relacjom z rodzicami, dziećmi i naprawieniu ich.

Praca/finanse: Finansowo będziecie umiejętnie dysponowali tym co posiadacie. Może pojawić się dodatkowe źródło dochodu, jednak zalecana ostrożność w braniu kredytów, zakupów na kredyt.

Uczucia/związki: Październik będzie miesiącem szczęśliwego przeżywania miłości we dwoje. Wzajemne zaufanie i harmonia, wiara w dobrą gwiazdę i szczęśliwy los. Dla singli dobry czas na spotkanie partnera, tylko wyjdźcie z domu, bo siedząc w domu z negatywnymi myślami, nie spotkacie go.

Dom/rodzina: W domu, czy to w najbliższej rodzinie jakaś sytuacja z której nie widać wyjścia. Docierające wiadomości nie będą dobre dla was, może ogarnąć was bezradność, rezygnacja. Jednak nie poddawajcie się i zmierzcie się odważnie z zaistniałą sytuacją.

Otoczenie: Warto abyście zatrzymali się w swoim życiu i znaleźli czas na spotkanie z ważnymi dla was ludźmi. Jakaś kobieta potrzebuje waszej pomocy i wsparcia.

Samopoczucie/zdrowie: Nadmiar obowiązków i odpowiedzialności, co spowoduje, że będziecie mieli czasami wszystkiego dość. Nie bierzcie na swoje barki zbyt dużo, gdyż to spowoduje wyczerpanie fizyczne i psychiczne. W zdrowiu mogą się przytrafić wszelkiego rodzaju stany zapalne z wysoką temperaturą.

Niespodzianki: Mogą pojawić się złe wiadomości dotyczące niepowodzenia i porażki. Należy przygotować się na trudny i smutny okres.

Ostrzeżenia: Aby osiągnąć swoje cele nie posługujcie się kłamstwem, ani podstępem.To moment abyście posłuchali innych ludzi.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Ósemkom w październiku będzie sprzyjała energia podejmowania nowych przedsięwzięć, zaczynanie czegoś nowego. Bierzcie się więc do pracy, bo czeka was aktywny czas i chęć do działania.To moment na odwagę, na walkę o swoje, na twórczość, na partnera, na zajście w ciążę.

Praca/finanse: Oszczędzajcie zdrowie i nie bierzcie na swoje barki zbyt wiele pracy. Pod ciężarem obowiązków i odpowiedzialności może nie wytrzymać wasz kręgosłup. Zrewidujcie swoje decyzje podziału obowiązków zarówno w pracy, jak i w domu.

Uczucia/związki: W związkach pojednanie i ugoda. Miłe spotkanie  kogoś, kto darzy was życzliwością i sympatią. Dla singli początek miłosnej przygody, romansu, a nawet niektóre ósemki zaskoczą oświadczyny.

Dom/rodzina: W domu nie róbcie ósemki z siebie wszechwiedzących, moralizujących i oceniających wszystkich. Wasze doświadczenie i wiedza nie upoważnia was do musztrowania wszystkich dookoła. Może niektórzy członkowie rodziny mają już tego dosyć.

Otoczenie: W otoczeniu dobre relacje z ludźmi, umacnianie starych związków, a także mogą pojawić się nowe związki, więc uważajcie na zdrady. Nie podejmujcie pochopnych decyzji w sprawach zawodowych.

Samopoczucie/zdrowie: Przyjmiecie postawę opartą na kierowaniu się rozumem i w razie konfliktów uświadomicie sobie, że jesteście panem swojej woli i potraficie przezwyciężyć napięcia i rozterki duchowe. W zdrowiu mogą się pojawić przeziębienia oraz infekcje dróg oddechowych.

Niespodzianki: Zaskoczą was zmiany jakie szykuje wam los. To może być nowy etap w waszym życiu, który przyniesie radość i szczęście. Uwolnicie się od trosk, stagnacji i niepowodzeń. Przełamanie złej passy.

Ostrzeżenia: Uważajcie na kogoś nieszczerego w waszym otoczeniu, kto jest zawiły w postępowaniu i lubi wywoływać nieporozumienia i kłótnie.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki powinniście zaufać sobie, zaakceptować siebie takimi jacy jesteście i uwierzyć w dobrą gwiazdę. Okazujcie wdzięczność ludziom za wszystko, co dostaliście tak w relacjach osobistych, jak i zawodowych. Postępując w ten sposób da wam to ostateczne spełnienie.

Praca/finanse: Dziewiątki możecie znaleźć się w trudnej dla siebie sytuacji. Blokada, która odrzuca wszelkie rady, nie chcecie nic słyszeć, ani widzieć. Wewnętrzne rozdarcie i niemożność poradzenia sobie z własnymi problemami. Nie zamykajcie się w sobie zawsze jest wyjście, tylko podejmijcie dobrą decyzję.

Uczucia/związki: To może być taki miesiąc utknięcia w martwym punkcie i od was będzie zależało jak wykorzystacie ten czas potrzebny do utrzymania związku. Ważna jest cierpliwość i nie wydawanie w pośpiechu krzywdzących sądów.

Dom/rodzina: Możecie cierpieć na bezsenność i zamartwiać się o sprawy domu i rodziny. To lęki o podłożu nerwicowym i natłok pesymistycznych myśli. Wzmocnijcie swoją siłę wewnętrzną, aby przetrwać ten czas strachu i kreowania negatywnych obrazów swojej przyszłości. 

Otoczenie: Z otoczeniem ograniczenia i brak możliwości ruchu, jakaś trudna sytuacja życiowa, która może was przytłaczać i spowodować bezsilność.

Samopoczucie/zdrowie: Pod koniec miesiąca wasze samopoczucie się poprawi i nabierzecie bardziej witalności. Impuls do podjęcia realizacji planów i marzeń. W zdrowiu choroby serca i dolegliwości związane z krwią.

Niespodzianki: Spełnią się wasze nadzieje i poczujecie co oznacza prawdziwa przyjaźń i miłość. Odczujecie dawno zapomniane poczucie bezpieczeństwa. Pomocy może wam udzielić życzliwa osoba: matka, przyjaciółka, krewna.

Ostrzeżenia: Przyjrzyjcie się swoim wewnętrznym wartościom, bo być może myśleliście, że wasza wartość jako człowieka mierzona była sukcesem zawodowym, pieniędzmi, czy samochodem jaki posiadacie. Jeśli macie przyjaciół tylko z tego powodu, to oni nie są Twoimi przyjaciółmi, to nie jest przyjaźń.   


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 5715
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.