Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

4203 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-10-11 0

Karta Tarota na tydzień 11.10 - 17.10.2021 to Paź Mieczy

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Paź Mieczy wskazuje przede wszystkim na niezdecydowanie, wahanie, niestabilność. Zwykle wskazuje na młodą osobę, która szuka swojego miejsca na ziemi, celu w życiu. To osoba otwarta na różne światopoglądy. Wysłuchuje i analizuje zdanie innych ludzi, ponieważ w ten sposób szuka własnego zdania na różnego rodzaju tematy. Jest tu jednak zawarty pewien dystans, zablokowanie. Często karta ta może wskazywać na konflikt i obrażanie się.


Wchodząc w energię Pazia Mieczy możemy poczuć w sobie brak stabilizacji, pomieszanie. Możemy nie wiedzieć, czego dokładnie chcemy w obecnym czasie. Przez to będziemy imać się różnych działań, ale większość z nich zostanie tylko dotknięta i pozostawiona. Zdecydowanie możemy mieć w tym tygodniu problem z tym, by kończyć to, co zaczęliśmy. Jednocześnie dzięki takiej postawie, możemy dobrnąć w końcu do tego, czego podświadomie szukamy. To trochę taka metoda prób i błędów, która w efekcie okaże się skuteczna.

Paź Mieczy daje też łatwość do wchodzenia w konflikty, które często powstają z byle powodu. Dodatkowo po takim konflikcie możemy zamykać się w sobie, zrywać kontakt, obrażać się. Choć całe to zamykanie i obrażanie będzie bardziej na pokaz, niż z faktycznego rozczarowania czy bólu. W dużej mierze takie konflikty będą dotyczyły osób nam najbliższych. Warto więc zastanowić się przy okazji tej kary, czy warto wchodzić w to obrażenie i czekać na wyciągnięcie ręki ze strony tej drugiej osoby. Jeśli przeanalizujemy dokładnie sytuację i popracujemy trochę nad sobą, możemy zauważyć, że wyciąganie ręki na zgodę, wcale nie jest aż tak straszne, jak się to może nam wydawać.

Pomimo energii dystansu zawartej w Paziu Mieczy, jest też ta, która mówi o komunikatywności. Możemy dużo rozmawiać z różnymi ludźmi. Będziemy mówić o swoich spostrzeżeniach na dane tematy, ale też wysłuchiwać zdania naszych rozmówców. Paź Mieczy to karta intelektu i błyskotliwości. W towarzystwie możemy ująć swoimi poglądami, wiedzą, ale również trafić w kogoś celną ripostą.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 4203
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.