Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

938 Perełka 2021-10-08 0

Prognoza weekendowa 09.10 - 10.10.21

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu umożliwi Wam wyjście z jaskini podświadomości, lęku oraz sytuacji, które doprowadzają do granic wytrzymałości. Pozwoli przejrzeć na oczy i dostrzec w jakiej iluzji trzyma Was własny umysł. Z zupełnie innego poziomu zaczniecie postrzegać pewne sprawy. Skłoni do refleksji nad tym, czy to czego trzymacie się kurczowo jest na pewno tym czego tak naprawdę chcecie.  Przyniesie ze sobą nowe pomysły, myśli, idee, a także sytuacje i ludzi, którzy pomogą Wam je zrozumieć.  Zniszczy tylko to, co wymagać będzie unicestwienia, by pomóc  Wam wzrastać. Pomoże Wam przepracować żal i smutek. Okaże się pomocna w walce z depresją.


 

Zapowiadają się gwałtowne zmiany, którym może towarzyszyć niedowierzanie i szok. Możecie przeżywać dość trudne chwile oraz silne i gwałtowne emocje powstałe poprzez zetknięcie się z chorobliwą zazdrością oraz wydarzeniami związanymi ze zdradą, a także wszelkiego rodzaju konfliktami i sprzeczkami. Bądźcie dla siebie dobrzy, wyrozumiali i cierpliwi. Odsuńcie na bok żale i zadawnione urazy, nie obawiajcie się wyciągnąć rękę do zgody. Część z Was skupi się na ważnym i ciekawym przedsięwzięciu. Bądźcie uważni w podejmowaniu kluczowych decyzji. Zachowajcie rozsądek i wyjątkową ostrożność w zarządzaniu pieniędzmi  Uważajcie na podstępy i oszustwo, które będzie trudno naprawić. Nie sprzeciwiajcie się pojawiającym się zmianom, ponieważ poprzez swój upór możecie wywrócić swój świat do góry nogami. W procesie zdrowienia zapowiadają się pozytywne zmiany, zwrot ku lepszemu oraz powrót do zdrowia. Zachowajcie szczególną ostrożność w ruchu drogowym.

 

Życzę Wam pogody ducha.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 938
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.