Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1350 Agra 2021-10-08 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - październik 2021

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź czym Cię zaskończy październik w miłości...


Baran

Bardzo udany miesiąc. Barany mogą uwodzić, czarować i myśleć o miłości. To czas na romantyczne gesty, czułość i serdeczność. Nie jest to czas na przygody i szukanie nowej miłości. To czas dobry na cieszenie się stałymi związkami.

Byk

Miesiąc bardzo przeciętny jeśli chodzi o uczucia. Nie widać większych ekscytacji, romantyzmu. Byki będą mało zmysłowe i nie będą myśleć o namiętności. W sypialni może być nawet nudno. Warto przeczekać i nie myśleć o zmianie partnera.

Bliźnięta

Miesiąc może być trudny dla zakochanych bliźniąt. Możliwe konflikty, brak zrozumienia, trafienia w potrzeby. Niestety możliwe też rozstania. To za to dobry miesiąc jeśli chodzi o przygody. W sypialni może być gorąco o ile bliźnięta nie zamarzą o dalszym ciągu.

Rak

Miesiąc przeciętny jeśli chodzi o uczucia. Niewiele będzie się działo. Możliwe trudności w porozumieniu, poczucie samotności i brak zrozumienia. W alkowie jeszcze gorzej. Tu stresy, konflikty i rozstania z partnerami, bo niektóre romanse się zakończą.

Lew

To niezły miesiąc dla zakochanych lwów. Będzie sporo radości, ciepła i romantyzmu. Lwy będą dopieszczone i poczują się kochane. Będzie zrozumienie i zachwyt. W sypialni też nieźle.

Panna

Panny nie będą zadowolone, bo miesiąc raczej nieudany. Nie będzie zrozumienia ani serdeczności. Panny poczują się niekochane i zaniedbywane. Niektóre związki się zakończą. W tym miesiącu panny nie będą też czuły się dobrze w sypialni. Coś może nie wyjść. To nie czas na przygody.

Waga

Wagi rozkwitną i będą kusić, czarować. Czeka je zadowolenie w miłości i ogień w sypialni. Tego ognia może być za dużo i oby nie przerodził się w stres. Uwaga na konflikty w związkach o charakterze seksualnym. Te miłosne powinny przetrwać.

Skorpion

Na skorpiony czeka miesiąc raczej nudny, mdły. Niewiele będzie się działo w miłości. Będzie zwyczajnie. Partner może wydać się pospolity, a związek niezbyt ekscytujący. To nie jest jednak czas na zmiany i szukanie miłości.

Strzelec

Miesiąc dobry jeśli chodzi o sprawy partnerskie. Bardzo dobry w miłości. Strzelce będą miały powodzenie jak nigdy. Czeka je zadowolenie i szczęście. To czas ślubów, obietnic, trzymania się za ręce. Strzelce nastawione na wrażenia w alkowie też będą zadowolone.

Koziorożec

No niestety niedobre wieści dla koziorożców, bo miesiąc może być trudny. To czas nieporozumień, braku miłości, a nawet rozstań. To czas przykrości, smutku, samotności.

Wodnik

Bardzo dobry okres przed wodnikami. To czas szans, poszukiwań, ekscytacji, namiętności i burzy uczuć. Wodniki, które zwykle bardziej myślą niż czują, w tym miesiącu mogą poczuć. To też czas dla stałych związków. Może okazać się magiczny.

Ryby

Miesiąc kiepski i uczuciowe ryby mogą cierpieć. To miesiąc smutku i braku szczęścia, braku zrozumienia, konfliktów, utarczek. Ryby mogą poczuć się niekochane, zbędne. Będzie im przykro. W alkowie nudno i nie warto nowego partnera szukać.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1350
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.