Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2592 Robert 2021-10-07 0

Horoskop dekanaty - październik 2021

Nowy-artykul
Robert
POLSKI 
Promocja
Tarot Biała Magia Numerologia
Uczucia Samopoczucie Wsparcie duchowe
0048224 452 498 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 321 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Horoskop z tarota na październik, każdy znak zodiaku dzieli się na trzy dekanaty, proszę wyszukać najpierw swój znak zodiaku, a następnie dopasować do swojej daty urodzenia adekwatny dekanat.


Zodiakalny Baran

21.03 - 30.03 - „2 Różdżek”
Po zdystansowaniu się od partnera przyjdzie czas pojednanie, długie, wyczerpujące rozmowy. Nowe decyzje względem finansów, chęć zmian, nowe okazje, by je wprowadzić w życie. W pracy niepewność sytuacji wiele rzeczy Tobie umyka, kurczowe trzymanie się obecnego stanowiska. Możliwość jakichś zobowiązań, które mogą się okazać trudne do udźwignięcia, mimo to będą jakąś odmianą.

31.03 - 10.04 - „3 Różdżek”
Wyjaśnienie w związku największych bolączek, małym trudem, trochę od niechcenia, wzajemne zwodzenie się pomimo obopólnej zgody. Zaprowadzenie porządków w finansach, wzięcie na siebie odpowiedzialności za nie, duża kreatywność i dobra współpraca z najbliższymi. W pracy ryzyko niefortunnej rozmowy, czekanie ze zgrozą na jej efekty.

11.04 - 20.04 - „4 Różdżek”
Interesowność w związku, ochładzanie relacji, problemy z zaangażowaniem w nią. Czekanie na jakieś środki finansowe, strapienie, spore obawy w tej kwestii. Siła przebicia i werwa w pracy, pewność siebie i odpowiedzialność, wyczekiwanie jakiegoś docenienia. W otoczeniu jakaś bliska osoba może popaść w kłopoty, jej niechęć do rozmowy, skrywane tajemnice.Zodiakalny Byk

21.04 - 30.04 - „5 Pentakli”
Skrywana tajemnica w związku przyczyną dużego kryzysu, wyjaśnianie spraw, pojednanie, niestety po nim kolejne zaognienie sytuacji. Stabilność finansowa, podjęcie długoterminowych decyzji, wydatki, zakupy, które mają zaprocentować. Wsparcie otoczenia w pracy, dobry kierunek rozwoju, pokonywanie przeszkód. Wydatki, inwestycje mogą nadwątlić stan zdrowia, mimo to są słuszne, dają nową perspektywę.

01.05 - 10.05 - „6 Pentakli”
Gwałtowne kłótnie, manipulacje i narzucanie ograniczeń przez partnera. Sytuacja domowa wprowadza niepewność w sferze finansów, możliwość dla niektórych planów względem emigracji. Idealistyczne nastawienie w pracy, wymuszanie rozmów, w celu poprawy swoich warunków w niej. Długoterminowe plany się powoli rozsypują, utknięcie we własnych schematach działania.

11.05 - 20.05 - „7 Pentakli”
Ciężar związku na barkach kobiety, impulsy polepszenia relacji z jej strony, wprowadzanie pozytywnych zmian. Ograniczenia finansowe, czyjś autorytet wymusi na Tobie konieczność obrony, brak pewności, spore zmiany, poczucie zagrożenia. W pracy impulsywne, nierozsądne działanie nie zostanie zauważone, mimowolnie próby jakiejś rehabilitacji siebie w oczach innych. Działanie kogoś z otoczenia wprowadzi go w kłopoty, próba pomocy, pomimo braku wiary w trwałość Twojej pomocy.Zodiakalne Bliźnięta

21.05 - 31.05 - „8 mieczy”
Tłumienie złości w związku na rzecz zachowania miłości. Czyjeś gwałtowne pouczenia względem finansów, przyczyną smutku. W pracy ocenianie sytuacji, skryte poszukiwanie nowych ofert, chęć zmian. Decyzja, która może się nie okazać tak korzystna jak było zakładane, bierność, duże chęci, ale mało działań.

01.06 - 10.06 „9 Mieczy”
Gwałtowne wybuchy emocji kobiety w związku, melancholia i nieustanne spory i wzajemne wybaczanie sobie. Niezauważenie okazji do zysku, zbyt sztywne schematy działania, przeoczenie okazji. Docenienie w pracy, dokształcenie, poszerzenie horyzontów, które może pomóc awansować lub zwiększyć autorytet. Nagłe zdarzenia w otoczeniu wymuszą konieczność jakiejś zmiany, niepewność sytuacji.

11.06 - 20.06 - „10 Mieczy”
Zbytnie naleganie na naprawę związku, może stać się przyczyną rozstania, samotności, zbyt surowe podejście do partnera. Przemyślenia względem swojego najbliższego otoczenia, kto mógłby pomóc poprawić Twoją sytuację finansową. Możliwość problemów w pracy, reprymendy, starcie z autorytetem zodiakalnego raka lub lwa. Kobieta spod ryb lub barana zasieje zamęt emocjonalny, powolne uspokajanie sytuacji po jej działaniach.Zodiakalny Rak

21.06 - 01.07 - „2 Pucharów”
Nowe sytuacje na polu uczuć, jakieś rozmowy, możliwość niespodziewanych zdarzeń, pojawienia się kogoś nowego. Fatalizm w finansach, rozwiązania, które nie cieszą, decyzja o definitywnym zamknięciu pewnych spraw. Praca przynosi jakiś smutek, nadmiar narzuconych na Ciebie obowiązków, przytłoczenie. Okres gorszego samopoczucia, wybudzania się z koszmaru, pomoc kobiety spod ryb lub barana.

02.07 - 11.07 - „3 Pucharów”
Rozstania, powroty, wspólne wyjazdy, intensywność na polu uczuciowym, podjęcie kluczowych decyzji. Zaprowadzenie porządków w finansach, rygorystyczne, cierpliwie realizowane plany, ograniczanie się w ich realizacji do najbliższych, ignorowanie problemów innych. Siła i witalność w pracy, lekkie, bezstresowe wprowadzanie zmian, wchodzenie w nowe z nastawieniem zwycięzcy. Krzywda za sprawą kobiety spod barana lub ryb, ryzyko oszustwa lub zemsty, zbytnie zdanie się na przychylność losu, siedzenie z założonymi rękoma.

12.07 - 21.07 - „4 Pucharów”
Nowe informacje lub plotki, które mogą zrujnować Twój związek, poczucie porażki, ryzyko przerwy w relacji. Wsparcie otoczenia względem finansów, pomoc finansowa lub w załatwieniu spraw, które ciążyły. Chęć zmiany pracy, niejasności, przemyślenia, rozpoczęcie poszukiwań nowej pracy. Ryzyko przesadnego spotkani towarzyskiego, odrealnienia w jego trakcie, kaca moralnego i analizy wydarzeń.Zodiakalny Lew

22.07 - 01.08 - „5 Różdżek”
Chęć zmian w związku lub poznanie nowej osoby, tajemnice, przemyślenia względem swoich uczuć. Kobieta spod wagi lub panny może przyczynić się do Twoich strat finansowych, lub natłoku niepotrzebnych zdarzeń w wyniku jej działań. Trudności w pracy, z których szczęśliwie wychodzisz, stabilizacja, praktyczne rozwiązanie problemów. Zaufanie względem nieodpowiedniej osoby, nie zrealizuje swoich obietnic.

02.08 - 11.08 - „6 Różdżek”
Skrywane przed partnerem poruszenie emocjonalne, popadanie w skrajności. W sferze finansów mylne przemyślenia, ryzyko rozpoczęcia realizacji utopijnego przedsięwzięcia. W pracy zadowolenie i sukcesy osiągane małym kosztem zaradność. Zdobywanie wiedzy, informacji o odległych miejscach, zafiksowanie tematem, marzenia.

12.08 - 22.08 - „7 Różdżek”
Trwały związek, ale wykazujący tendencje do toksyczności, egocentryzm, możliwość pojawienia się kogoś trzeciego w związku. Strapienia finansowe, nierealne koncepcje, szukanie zadowalającego wyjścia z sytuacji. Pomyślność w pracy, zakańczanie skutecznie jakichś projektów, zasłużony zarobek. Ryzyko pojawienia się jakichś plotek, złośliwości, które pojawią się niepostrzeżenie i długo mogą mieć jakiś wpływ na życie.Zodiakalna Panna

23.08 - 01.09 - „8 Pentakli”
Wprowadzanie w relacji długoterminowych rozwiązań, zadowolenie, opiekuńczość ze strony partnerki. Dobre ustalenia, kontrakt względem finansów, wspólne skuteczne działanie z najbliższymi. Nazbyt poświęcasz się pracy, frustrujesz, że jest to niezauważone, mimo to jakaś radość z jej efektów. Jakieś zauroczenie kogoś z otoczenia może być długoterminowym powodem strapień.

02.09 - 11.09 - „9 Pentakli”
Skupienie na ognisku domowym, skuteczne oddalenie osób trzecich, które mąciły spokój domowy. Stres w związku z finansami, niekończące się przemyślenia, co robić dalej. Chęć zmiany lub powrotu do pracy myśli o emigracji, szukanie informacji, obawy przed zmianami. Dziwne rozmowy w otoczeniu, które otwierają szereg nowych możliwości, zadowolenie, dwie nowe szanse.

12.09 - 22.09 - „10 Pentakli”
Praca nad związkiem, wychodzenie z trudnej sytuacji, poświęcanie się w imię związku. Nowe perspektywy względem finansów, niejasności, mimo ton zdecydowane podjęcie decyzji, przychylność. Możliwe spore zawirowania w pracy, trudna sytuacja, zmiana pracy lub stanowiska. Bliska osoba może być przyczyną plotek, ludzkiej złośliwości, próba opanowania sytuacji.Zodiakalna Waga

23.09 - 02.10 - „2 Mieczy”
Nieczysta gra w związku, narzucanie swojej woli przez partnera, trudne porywy, możliwość zauroczenia kimś. W finansach możliwość poniesienia się przez emocje, wspólne decyzje, które mogą nie do końca być trafne. Poczucie odpowiedzialności za innych w pracy, zdeterminowanie, chęć wprowadzania zmian, nauka. Kluczowa decyzja, zerwanie kontaktów z kimś na lata, odcięcie się od kogoś z otoczenia.

03.10 - 12.10 - „3 Mieczy”
Rozpoczęcie związku od nowa, budowanie na zgliszczach, odnowienie uczuć. W kwestiach finansowych Twoja pasja, może do końca nie być tak opłacalna jak zakładano, cierpliwa realizacja planów. W pracy nowy pomysł kierownika lub urzędnika, niepewność, zagmatwanie sytuacji, ograniczenia. Ryzyko surowej krytyki ze strony ojca lub zodiakalnego barana, dystans, próba ocenienia sytuacji.

13.10 - 22.10 - „4 Mieczy”
Trudna praca nad związkiem, niedomówienia lub drobne kłamstwa, poświęcanie się dla związku. Niespodziewane wydatki, nadszarpnięcie budżetu domowego. W pracy decyzja, która pozwoli się obronić przed kimś, zadowolenie, wsparcie innych. Rozpoczęcie czegoś nowego, zbytnie zaangażowanie i porzucenie projektu.Zodiakalny Skorpion

23.10 - 01.11 - „5 Pucharów”
Porywczość w związku może doprowadzić do surowej oceny, cierpliwa naprawa zaistniałej sytuacji. Chęć skrajnych zmian, przeprowadzki, naprawiania swojego życia, zakończenia jakiegoś etapu. Cierpliwa praca, ocenianie możliwości, chęć odpoczynku, zdystansowania się. Możliwy nagły poryw, zakup domu lub zamiana mieszkania, skrajna chęć zmiany.

02.11 - 12.11 - „6 Pucharów”
Stabilne wspólne dążenie do celów w związku, radość, wyjaśnianie problemów na bieżąco. Sytuacja finansowa zależna od zodiakalnego raka lub lwa, przemyślenia, szukanie rozwiązań. W pracy możliwość poszerzania kompetencji, dokształcania, okres odpoczynku wnikliwa ocena osoby, od której jesteśmy zależni. Długoterminowa oferta pomocy, możliwość ciąży w najbliższym otoczeniu.

13.11 - 22.11 - „7 Pucharów”
Ochłodzenie relacji, czekanie na zmiany, granie na emocjach w nadziei na ożywienie uczuć. Zodiakalny byk może wskazać pomysł na rozwiązanie problemów finansowych. W pracy wybaczenie komuś nowe ustalenia, zakończenie konfliktu. Trudne wybory za sprawą mężczyzny, niepotrzebna porywczość.Zodiakalny Strzelec

23.11 - 02.12 - „8 Różdżek”
Wyjaśnienia w związku, możliwa zazdrość, ciężkie decyzje, twarde warunki. Zastanawianie się nad słusznością pomocy komuś, zwłoka, problemy z podjęciem decyzji. Dobre nastawienie do pracy, konflikt personalny z kobietą spod wagi lub panny. Niepewność, trudności w związku z sytuacją matki lub innej kobiety, która ma dla Ciebie szczególne znaczenie.

03.12 - 12.12 - „9 Różdżek”
Huśtawka nastrojów w związku, wymiennie surowość i czułość partnera, wypracowywanie nowych szans dla związku. Chęć przeznaczenia finansów na wypoczynek, daleki wyjazd, który był marzeniem. W pracy wyznaczanie komuś granic czyjaś uporczywość, długotrwałe utrudnianie życia. Ocena postawy przez zodiakalnego brana lub byka może nieść dłuższy czas jakieś konsekwencje.

13.12 - 21.12 - „10 Różdżek”
Nowy start w związku lub rozbicie relacji przez kobietę spod wagi, lub panny. Próba realizacji skrytych marzeń, zbyt szybko zaniechana, zbyt szybkie zniechęcenie. Poprawa warunków w pracy, stabilizacja, długoterminowe plany względem niej. Hojność bliskiego mężczyzny, solidna pomoc z jego strony.Zodiakalny Koziorożec

22.12 - 30.12 - „2 Pentakli”
W relacji długotrwałe plany, możliwość formalizacji związku, czasami przytłoczenie, poczucie ograniczeń, smutek. Bierność względem spraw finansowych, słomiany zapał, szereg drobnych miłostek, na które wydajesz pieniądze. W pracy zawodowej przekroczenie granic zbyt śmiała inicjatywa, na której możesz się sparzyć. Rozmowy z kimś z otoczenia uzyskanie obietnicy wsparcia w jakiejś sprawie.

31.12 - 09.01 - „3 Pentakli”
Duże zamieszanie uczuciowe, możliwość pojawienia się kogoś innego w Waszej relacji, powolne studzenie emocji i porządkowanie spraw. Siła przebicia i przemożna chęć zmian w sferze zawodowej, pomysł jak wykreować sobie drogę do sukcesu materialnego. W pracy zadowolenie, sukces, zakończenie sporu z kobietą spod wagi lub panny. Zmienność emocji w kontaktach z ojcem lub mężczyzną, który wywiera na Ciebie duży wpływ, z jego strony mieszanka gwarancji miłości, jak i zadawanie cierpienia.

10.01 - 19.01 - „4 Pentakli”
Chęć naprawy związku, wyjścia z obecnych oklepanych szablonów. W sferze finansowej niepewność za chęci wsparcia zodiakalnego raka lub lwa. W pracy oczekiwanie zadośćuczynienia, wewnętrzna klika, przyczyną zniechęcenia do pracy, poczucie fatalizmu sytuacji. Problemy za sprawą starszego mężczyzny, trudne wybory, konieczność opieki.Zodiakalny Wodnik

20.01 - 29.01 - „5 Mieczy”
Trwały, ale niezbyt udany związek, zmienność, dziecinne podejście do relacji. Możliwy spory zastrzyk finansowy, spore zmiany na plus w finansach. W pracy względne zadowolenie, uporczywa chęć zmian, trudne wybory do podjęcia. Ryzyko zbyt gwałtownego sporu z mężczyzną spod raka lub lwa, konfrontacja może się zakończyć porażką.

30.01 - 08.02 - „6 Mieczy”
Możliwość manipulacji w związku, pomimo to uczucia i względne zadowolenie. W sferze finansowej spora niepewność konkretyzowanie planów, pomysły, zdanie się na najbliższych. Względem pracy duży wpływ na Twoją sytuację kobiety spod raka lub bliźniąt, jakaś szansa od niej, ustalenia z nią. W otoczeniu zamieszanie w wyniku działań młodej bliskiej osoby, staranie się przywołania go do porządku.

09.02 - 18.02 - „7 Mieczy”
Zakochanie się w kimś, zmienność sytuacji, uniki, budowanie długoterminowych planów względem jakiejś osoby. W finansach surowość, wprowadzenie porządku w budżecie, narzucenie ograniczeń. Pozytywne zmiany w pracy, możliwość zwiększenia dochodów, stabilizacja. Ocena zachowań młodej osoby przed gremium rodziny, wyciąganie konsekwencji.Zodiakalne Ryby

19.02 - 28.02 - „8 Pucharów”
Bardzo duże zamieszanie w sferze uczuć, szukanie kogoś, magnetyzm, powodzenia, z drugiej strony może pojawić się kobieta spod bliźniąt lub raka i pokrzyżować wszystkie plany. Bierność względem spraw finansowych, możliwe sprawy urzędowe, konieczność pomocy z czyjejś strony. W pracy nierozwaga lub zbytnie emocje mogą doprowadzić do jakiegoś konfliktu, odpuszczenie lub odejście. Zmiana części ustalonych już planów za sprawą zodiakalnego byka.

29.02 - 10.03 - „9 Pucharów”
Zadowolenie w relacji, krótkotrwałe konflikty, które rozładowują atmosferę i stymulują związek. Sytuacja finansowa zależna od dwóch mężczyzn z otoczenia, ich oceny sytuacji. W pracy trudna sytuacja rozwiązana przy pomocy osoby, od której jesteś zależna. Odkrycie jakiejś tajemnicy skrywanej przed Tobą w otoczeniu, nowa sytuacja wyjściowa.

11.03 - 20.03 - „10 Pucharów”
Rozstania i powroty, trudny związek, tendencja do zakończenia go. Realizowanie planów finansowych w długiej perspektywie czasu, możliwa pozytywna decyzja urzędników, która przyniesie zysk. Brak chęci zmian w pracy, wyrobiony autorytet, wpływ na otoczenie. Długoterminowy realizowany plan, po kolejnej analizie, zostanie zastąpiony czymś nowym, lepszym.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Robert
Robert
708 888 321 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Robert, odwiedzin: 2592
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.