Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2100 Wróżbita Dorian 2021-10-05 0

Horoskop erotyczny na październik 2021

Nowy-artykul
Tarot Astrologia - horoskop Wahadełko
Uczucia Partnerstwo Praca
0048223 285 128 POLSKA I ZAGRANICA 4.79 zł brutto
708 788 078 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź jakie uniesienia miłosne czekają Ciebie w październiku...


Baran

Jeżeli chodzi o sprawy erotyczne to ogniste Barany będą miały poważny problem. Szczególnie panowie muszą uważać na podboje seksualne, które mają dla nich większe znaczenie. Z jednej strony będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, a niestety z drugiej... pojawią  się kłopoty z męskością w kulminacyjnym momencie. Panie Barany w pewien sposób staną się zakładniczkami własnych marzeń i fantazji. Poznanie przystojniaka nie przyniesie w październiku pełnej satysfakcji seksualnej – osłabione libido niestety nie pobudzi wszystkich zmysłów.

Byk

Byki, które z reguły są kochliwe i romantycznie - w tym miesiącu będą miały naprawdę moc odczuwalną w praktyce. Ale za to odwrotnie niż Barany – nie będzie ochoty. Jeżeli jednak dojdzie już do miłosnych zbliżeń i spełniania fantazji partnera w szybki sposób staną się kochankami na miarę Casanovy. Dotyczy to zarówno Pań jak i Panów. Pewną sugestią jest, aby ten czas najlepiej wykorzystać - zastosowanie lubczyku, który szczególnie w październikowych pełniach doda ochoty – a później zostanie tylko picie wielu napoi energetycznych w celu sprostania oczekiwaniom  swojego kochanka lub rozgrzanej kochanki.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt październik będzie miesiącem, który ogólnie wpływa na partnerstwo związane z romansami. Osoby spod tego znaku poczują przypływ chęci na romantyczne „skoki w bok”. Ale muszę Was ostrzec. Nie wszystko piękne i ładne co się świeci. Widać u Waszych partnerów podejrzliwość i zrobią wszystko, aby prawda wyszła na jaw. Więc Bliźnięta – uważajcie! Osoba z którą właśnie wchodzisz do łózka może być... podstawiona – i nawet prawdziwy ognisty seks nie pokona złości Twojego partnera, który poczeka jak skończycie przez co w czynach pokaże co o Tobie myśli. Oczywiście fizycznych argumentów mogą spodziewać się tylko mężczyźni


Rak

Dla Raków raczej miesiąc w którym erotyka będzie szukała również uczucia. Starajmy się w tym miesiącu igraszki połączyć z kwiatami i prezentami. Kwiaty kwiatami, ale partnerka na pewno czeka na nową bieliznę. Oczywiście bieliznę nocną.... Tutaj sukienki, stringi i pończochy będą na pewno miłym dodatkiem w Waszej sypialni. Więc czas na urozmaicenie wrażeń i doznań wzrokowych. Jako, że Księżyc jest planetą Raków sugestią mogą być również świecące prezerwatywy. Zawsze lepiej być widocznym niż błądzić w ciemności Do tego pomogą lepiej docenić swoją partnerkę w nowej bieliźnie. Połączenie tego wszystkiego jest zapowiedzią naprawdę licznych orgazmów i wielu uniesień.


Lew

Lew chce być królem a lwica królową. Niestety ten miesiąc raczej wewnętrznie / podświadomie będziemy „uprawiali seks” niż spotkamy się z aktywnością fizyczną. Lwy w aktualnym czasie będą raczej czekały na lepszy moment. W ich sypialni pojawi się marazm, niezdecydowanie i szukanie bardziej spokoju niż namiętnych pieszczot czy eksperymentów seksualnych. Lwice raczej sięgną po „Pięćdziesiąt twarzy Greya” niż pozwolą rozwinąć się swoim partnerom w ich miłosnych fantazjach. Październik niestety raczej nie pokaże nam się z dobrej strony jeżeli chodzi o seks w fizycznej jego jakości. Dlatego myślę, że dobra książka będzie bardziej przydatna w Lwich sypialniach tego miesiąca.


Panna

U Panien to naprawdę ciekawy czas. Szczególnie gdy napiszę, że ich miejsce pracy stanie się areną na której może dochodzić do relacji partnerskich na zasadzie seksu w każdej postaci. Nawet tego jaki można oglądać tylko na filmach porno. Pewnym „smaczkiem” jest pojawienie się nie tylko jednego partnera, ale nawet kilku w przedziale całego miesiąca. Widać, że żądze jakimi będą objęte Panny w Październiku dadzą im wiele możliwości wykorzystania każdego miejsca w celu zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Więc panie i panowie Panny – gdy czujecie potrzebę orgazmu nie tylko w domu, ale też miejscu pracy – to najlepszy czas w te jesienne dni, aby spełnić swoje marzenia.


Waga

Wagi mogą w tym miesiącu popłynąć.... i nie mówię o rejsie do ciepłych krajów, ale w.... gadaniu. Tak - to słowni kochankowie i słowne kochanki. Gdy przyjdzie co do czego – zostanie niestety tylko rozmowa i uciekanie od tematu. Wprawdzie pokazana jest dynamiczna aura seksualna, jednak jej przeładowanie w efekcie końcowym nie pozwoli panom na udany finisz, a paniom na pełny orgazm. Horoskop pokazuje „przepalenie” chęci nad skutecznym efektem końcowym. Dlatego Wagi powinny przejść przez ten miesiąc powoli, spokojnie bez pokazywania, że zawsze jest się chętnym. Radzę odpocząć.

Skorpion

Tutaj mamy rozdział między męskimi i żeńskimi Skorpionami. Panie niestety pomimo intensywności wizji seksualnych jakie się im objawią w październiku – niestety będą osłabione. Orgazmy, dotyk, czułości skierowane od partnera nie będą mogły przebić się do Waszych zmysłów. Nastąpi pewne oziębienie  w jakości zbliżeń, więc radzę spokojnie przeczekać ten miesiąc. Na pewno następne miesiące okażą się dużo lepsze w tych sprawach. Natomiast panowie Skorpiony mają symbolikę wręcz seksualnie grupową! Tak! Widać wyraźnie, że wypad do klubu swingersów będzie znakomitym pomysłem.  A może zaproszenie swoich znajomych? To czas gdy takie zabawy przyniosą wszystkim wspaniałą rozrywkę i chwile jakie zapamiętacie na bardzo długo. Pamiętajcie o zabezpieczeniu! - ponieważ rozgrzana „głowa” potrzebuje zawsze ochrony

Strzelec

Grupa osób spod znaku Strzelca w październiku ma rewelacyjną aurę w aspekcie erotyki, która pojawi się szczególnie na dalekich podróżach. To drogowskaz, który właściwie mówi nam wprost co mają robić Strzelce. A więc w Europie zostaje wam już chyba Turcja aby jeszcze poczuć wakacyjny ciepły klimat i widok prawie nagich ciał w stronach kąpielowych. Jest zapowiedź naprawdę udanego seksu z cudzoziemcem lub cudzoziemką właśnie podczas takiego wypadu. Szczerze  mówiąc pokazany jest również seks z przyjacielem, więc uwaga, aby wyjazd razem z przyjaciółmi nie zakończył się szybkim rozwodem. Dlatego myślę, że warto pakować walizki i szukać nowych erotycznych wrażeń w tych ostatnich słonecznych dniach.

Koziorożec

Trudno mi o tym pisać, ale w tym miesiącu zostały najbardziej wyróżnione osoby spod znaku Koziorożca, które mają w planach rozpoczęcie kariery lub jej rozwój.  Jest powiedzenie”przez żołądek do serca”, ale my określimy go „przez łózko do sukcesu”. Może nie jest to moralne co piszę, ale horoskop akurat na to wskazuje. Po prostu Koziorożce będące w momencie chęci rozwoju kariery powinny w tym momencie pokazać się z jak najlepszej strony...w łóżku. Sukces jest prawie gwarantowany! Te upojne chwile z nawet „udawanymi” orgazmami mogą w szybkim czasie znacznie wzmocnić nasze stanowiska pracy i doprowadzić do awansu na jaki czekacie. I nie mówię tylko o paniach. Panowie również mają tutaj wiele do pokazania. Atrakcyjna szefowa długo Wam nie zapomni tych chwil.... rozkoszy...


Wodnik

Wodniki  w październiku będą miały pewne seksualne cele do osiągnięcia. Rozejrzyjcie się dookoła. Być może jest ktoś kto potrzebuje naprawdę prawdziwej lekcji...seksu.  Kawaler, panna – to potencjalne cele. Macie przed sobą przesłanie, które mówi wprost – pokazać osobie spragnionej zbliżenia - na czym ono dokładnie polega. Horoskop prognozuje, że obok Wodników w tym miesiącu, właśnie takie osoby będą się pojawiały. Samotne i potrzebujące wrażeń, które tylko wy możecie im zapewnić. To wasze zadanie w tym czasie. Pamiętajcie jednak aby ten romans nie przekształcił się w coś głębszego. - wspólna droga raczej nie będzie udana. To ma być tylko jednorazowa, gorąca i namiętna randka w łóżku.


Ryby

Ryby w tym czasie nie powinny i nie będą miały czasu na prawdziwe erotyczne zbliżenia. Ich umysł nastawiony jest na głębokie wewnętrzne przemiany. Mówiąc o zbliżeniach mam na myśli seks w klasycznym wydaniu. Jednak gdy popatrzymy szerzej na działanie Neptuna, który rządzi Rybami dopowiem, że w aspekcie BDSM i skórzanych przebrań – Ryby maja szansę na prawdziwy sukces. Pejcze powinny zacząć szaleć, a kajdanki skuwać partnerów. Wasze zmysły w tym miesiącu  są przestawione na wyuzdane doznania i pokazanie się ze strony do tej pory skrywanej. Doznacie przemiany perspektywy spojrzenia na seks. To czas odkrycia w sobie pokładów mocnych wrażeń polegających na klimatycznych imprezach pełnych nieokiełznanego seksu i zabawy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Dorian
Wróżbita Dorian
708 788 078 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Dorian, odwiedzin: 2100
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.