Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

4389 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-10-04 0

Karta Tarota na tydzień 04.10 - 10.10.2021 to Umiarkowanie

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Umiarkowanie wskazuje przede wszystkim na spokój, stabilizację i równowagę. Karta zapowiada harmonię, wyprostowanie wszelkich spraw, które ciążyły nam na głowie. Dzięki temu zapowiada okres, w którym znika napięcie i stres, a na ich miejsce pojawia się odprężenie, poczucie bezpieczeństwa. W niektórych taliach karta ta ma nazwę Powściągliwość. Oznacza bowiem ona również wstrzemięźliwość od różnego rodzaju uciech, z którymi zdarza się nam przesadzać.


Ten tydzień klaruje się nam jako tydzień spokojny i bardzo zrównoważony. To idealny moment na to, by odetchnąć, odpocząć. Sprawy poukładają się na tyle, byśmy mogli odpuścić dalsze walki. Co prawda Umiarkowanie nie zapowiada wcale sukcesów, zdobywania szczytów, wygranych. Ale czasami wcale nie chodzi o wygraną, czasami chodzi o to, by coś się po prostu wyklarowało, wyjaśniło i dało nam w końcu spokojnie spać. I właśnie to daje nam ta karta. Możemy spodziewać się, że w nasze życie wejdzie w końcu upragniona harmonia.

W tym tygodniu możemy poczuć się nieco znudzeni. Nie czekają nas żadne niespodzianki, energetyka będzie uspokojona. Bardziej temperamentne osoby mogą poczuć się „przyduszone” tą monotonią. To zdecydowanie tydzień dla osób, które cenią sobie rutynę, będą one czuły się jak ryby w wodzie. Tym, którzy są nastawieni na różnego rodzaju spontaniczności i atrakcje życiowe, tydzień ten może się dłużyć. Zwłaszcza, że Umiarkowanie zapowiada także pewne wyrzeczenia - zwłaszcza w korzystaniu z rozrywek i używek. To tydzień wstrzemięźliwości. Karta ta może nas skłaniać do ograniczenia pewnych rzeczy, których nadużywamy. Ograniczenie niezdrowego jedzenia bądź jedzenia w zbyt dużej ilości, używek czy też seksu.

Będzie to dobry czas w sferze uczuciowej - energia będzie sprzyjała do tego, by wyjść z kryzysowych sytuacji, uspokoić burzę panującą pomiędzy partnerami. To okres budowania stabilnej relacji, która daje poczucie bezpieczeństwa. Wewnętrzny spokój zapewnić może nam także bezpieczna i klarowna sytuacja w sferze finansowej oraz zawodowej. A ucieszyć mogą choćby wyniki badań, które wykażą powrót do równowagi zdrowotnej.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 4389
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.