Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1665 Vera 2021-10-01 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.10 - 10.10.2021

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Październik upłynie pod dużym wpływem pięknej i wyniosłej Wagi, będącej pod rządami planety Wenus. Symbolizuje ona cechy żeńskie, wrażliwość, emocje, zdolność człowieka do miłości. Jest symbolem afektacji, romansów, sentymentów, przyjaźni, piękna, przyjemności, sztuki, muzyki, zmysłu estetycznego.

Wagi skłaniają się ku harmonii, są dyplomatyczne, idealistyczne, romantyczne i mają miły wygląd. Taki też będzie ten miesiąc - piękny kolorami jesieni, urokiem babiego lata, spadających kasztanów i nostalgii.


Od 22 września obowiązuje astronomiczna jesień a wrześniowy Nów w znaku Panny (7 wrzesień) przyniósł zmianę roku numerologicznego z 5 na 6. Nie oznacza to, że będziemy odczuwać smutek, przygnębienie i żal za przemijającym czasem. Wręcz przeciwnie. Motywem przewodnim „Szóstki” jest SYMETRIA, HARMONIA, TOLERANCJA, ALTRUIZM i RODZINA. Można przez rok oczekiwać sytuacji zmuszających do poważnych wyborów, zwłaszcza dotyczących rodziny i związków uczuciowych. Rok będzie testował naszą zdolność do tolerancji i akceptacji świata takim, jaki jest.

Październik wpisuje się już w tę energię.

 

1 październik - piątek

Dzień upłynie pod wpływem Księżyca w znaku Lwa, nasilając u ludzi

aktywność, optymizm, wrażliwość na oznaki uwagi i komplementy. Łatwiej będzie ubarwiać rzeczywistość, pojawi się silny pociąg do przyjemności, świętowania i rozrywek. Po południu i wieczorem dobry nastrój może zepsuć kwadratura Wenus z Jowiszem, Merkurego z Plutonem oraz opozycja Księżyca z Saturnem, wnosząc refleksje i myśli o przemijaniu.

 

2 październik - sobota

Aura dnia naznaczona będzie sekstylem Wenus do Plutona, wywierając duży wpływ na intensywność przeżyć emocjonalnych, wnosząc ożywienie tej strony życia. Tranzyt ten sprzyja również biznesowi, szczególnie związanemu z rozrywką, światem sztuki, handlem towarami luksusowymi, renowacją starych rzeczy. Korzystna pora na transakcje finansowe, inwestycje, spekulacje, podejmowanie ważnych decyzji, pracę twórczą, działalność polityczną i kulturalną.

 

3 październik - niedziela

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Panny, nastrajając ludzi krytycznie, nerwowo a nawet wybuchowo. Niedzielna chęć oddawania się przyjemnościom, ustąpi miejsca rzeczywistości, marzycielstwo zostanie zastąpione koncentracją, dążeniem do wprowadzenia porządku, zasięgania i korzystania z informacji. Dobry czas na pracę naukowo-badawczą, opracowywanie planów, kalkulacje, redagowanie tekstów, analizę faktów, pracę w ogrodzie, generalne porządki.

 

4 październik - poniedziałek

Nowy tydzień rozpoczniemy z dużą energią i pozytywnym nastawieniem do pracy. Sprzyjać temu będą trygon Merkurego do Jowisza oraz trygon Księżyca do Urana. Pojawią się nowe pomysły i perspektywy, gotowość do nowych znajomości i związków. W biznesie pojawią się plany do rozszerzenia już prowadzonej działalności. Można zdobyć zagranicznych partnerów, zawrzeć rentowne kontrakty, które zapowiadają sukces.

 

5 październik - wtorek

Bardzo korzystna aura dnia. Trygon Księżyca do Plutona oraz sekstyl Księżyca do Wenus wniosą życzliwość, delikatność i tolerancję. Łatwiej będzie rozwiązywać problemy zawodowe i łagodzić konflikty drogą pokojową. To znakomity dzień na odnowienie kontaktów towarzyskich, reklamę, prezentacje, otwieranie wystaw, działalność społeczną.

 

6 październik - środa

Dzień upłynie pod wpływem Nowiu, czyli koniunkcji Księżyca ze Słońcem w znaku Wagi. Nowiu temu towarzyszyć będzie silne stellum, czyli bliskie zgromadzenie wielu planet na Drodze Niebieskiej. Szczególnie mocno odczujemy to poprzez koniunkcję Księżyca z Marsem. Tak wytworzona energia sprawi, że towarzyszyć nam będzie impulsywność, chwiejność emocjonalna, drażliwość, skłonność do gniewu, nadmierna aktywność. Nie wszystko będzie szło idealnie.

Unikajmy sporów, konfliktów czy wybuchów gniewu. Zachowujmy także zasady bezpieczeństwa technicznego zarówno w pracy jak i w domu.

 

7 październik - czwartek

Dziś Wenus wkroczy do znaku Strzelca, opuszczając znak swojego wygnania – Skorpiona. Przez ok. miesiąc będzie to czas wzniosłej, idealizowanej miłości, miłych kontaktów ale także większej energii, werwy, sportowej aktywności. Możliwe dochody dzięki podróżom, organizowaniu konferencji, pracy naukowej.

 

8 październik - piątek

Niesympatyczne tranzyty nie wprowadzą miłego nastroju. Kwadratura Księżyca do Saturna, oraz opozycja Księżyca do Urana podwyższą pobudliwość emocjonalną, wprowadzą ostre zmiany nastroju i dużą impulsywność, co pociągnie za sobą podwyższone ryzyko różnego rodzaju wypadków. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności i kłopotów. Zamierzone sprawy mogą zostać zerwane, trudno o koncentrację, wzrasta ilość błędów, pomyłek, urazów, częściej ignorowane są zasady BHP. Nie zaleca się zaczynać nowych spraw, dokonywać transakcji finansowych. Należy szczególnie uważać na zdrowie.

 

9 październik - sobota

Liczne pozytywne tranzyty Księżyca – trygon do Neptuna, sekstyl do Plutona, koniunkcja z Wenus – pozwolą nam spędzić ten wolny dzień w zadowalający sposób.

 

10 październik - niedziela

Kolejny miły dzień. Sekstyl Księżyca z Saturnem, Merkurym, Marsem i Słońcem nastawią wszystkich optymistycznie, rozwijając twórczą wyobraźnię i fantazję.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1665
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.