Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

2043 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-10-01 0

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na październik 2021

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w październiku i co chce Ci przekazać..


WODNIK
Anioł Opiekuńczy: SERAFINA
Serafina jest Aniołem Opiekuńczym rodzin. Właśnie zjawia się przy Tobie w związku z Twoimi prośbami. Dostała polecenie z Nieba, by czuwać nad Tobą i Twoimi bliskimi. Przychodzi do Ciebie z informacją, o tym, że w Twojej rodzinie szykuje się piękna zmiana. Obecnie jesteś w okresie dopasowywania, który przygotowuje Cię na tę zmianę. Możesz w tym czasie odczuwać, że w Twoim życiem rządzi chaos i dezorganizacja. Jednak staraj się na tym nie skupiać – to naturalna część procesu dostosowawczego. Wraz z pomocą Serafiny uda Ci się przejść przez te zmiany. Pomoże Ci ona również uporać się z problemami, które staną na Twojej drodze. Nie uciekaj od szczerych rozmów – przyczynią się one do oczyszczenia sytuacji. Dzięki temu poznasz swoje prawdziwe uczucia i priorytety. Gdy minie czas zawirowań, dla Ciebie i Twojej rodziny zaświeci słońce.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: SERENA
Serena jest Aniołem Obfitości. Otwórz się teraz na przyjmowanie darów, które do Ciebie płyną. Nie zamykaj się w sobie i nie zamartwiaj – w ten sposób utrudniasz Aniołom przekazywanie Ci dobrodziejstw. Nie zauważysz zsyłanych Ci błogosławieństw lub nawet je odrzucisz. Obecnie Twoje troski mogą być związane z niewiedzą w jaki sposób możesz zdobyć pieniądze. Zaufaj Niebu i Aniołom, pozbądź się tym zmartwień. Staraj się zapisywać myśli, uczucia i pomysły, które się powtarzają. To wskazówki od Sereny – jeśli ich wysłuchasz, wkrótce otrzymasz to, czego potrzebujesz.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: SONYA
Sonya przychodzi w momencie, kiedy odczuwasz smutek związany z bliską Ci, nieżyjącą już osobą. To jej Anioł Stróż. Przybywa do Ciebie po to, aby zapewnić, że nie masz się o co martwić. Osoba, której mocno Ci brakuje i o którą się zamartwiasz, jest szczęśliwa. Teraz jest już wolna od wszelkich trosk i cierpień ziemskich. Czuje się wolna i szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Sonya mówi Ci, że osoba ta nie chowa do Ciebie żadnej urazy – jest pełna zrozumienia i miłości. Ma Ci do przekazania wyrazy wdzięczności. Jednocześnie możesz czuć obecność i opatrzność osoby, której fizycznie już tutaj nie ma. Pomimo, że jej nie widzisz, ona jest przy Tobie. Jesteście połączeni na poziomie duchowym.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: MERLINA
Jesteś zdezorientowany i niepewny. Zaczynasz wprowadzać w swoje życie coraz większy chaos, chwytając się raz jednego, chwilę potem drugiego. To niezdecydowanie wyczerpuje Twoją energię. Powodem dezorientacji jest brak odpowiedniej ilości informacji, które są niezbędne, by podjąć właściwą decyzję. Możliwości, które są przed Tobą, wydają Ci się podobne. Jednak, gdy głębiej zbadasz daną sytuację, wybór stanie się bardzo klarowny. Poproś Merlinę, by w Twoich snach udzieliła Ci niezbędnych informacji. Wizualizuj sobie różne warianty i sprawdzaj reakcję swojego ciała. Jeśli czujesz napięcie, ściskanie w gardle lub żołądku - nie jest to odpowiedni wariant. W momencie, kiedy czujesz jak Twoje serce przepełnia ciepło, to znak, że decyzja jest właściwa. Zanim podejmiesz tę ostateczną – skonsultuj się z przyjaciółmi, doradcami czy ekspertami w danej dziedzinie.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: BRIDGETTE
Obecna sytuacja nie jest dla Ciebie korzystna. Nie wiesz o niektórych istotnych sprawach, nie znam pewnych ważnych informacji. Szukaj głębiej i korzystaj z pomocy innych osób. Zadawaj pytania, by zyskać potrzebną Ci wiedzę. Ufaj swojej intuicji – poprzez nią kontaktuje się z Tobą Bridgette. Nie patrz na obecną sytuację jako na swoją jedyną szansę. Przed Tobą są jeszcze lepsze możliwości, jednak najpierw musisz stać się wolny. Pozwól sobie na uświadomienie.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: SHANTI
Twoja dusza potrzebuje teraz ciszy i spokoju. Shanti jest Aniołem Pokoju i pojawia się teraz przy Tobie, by pomóc Ci się wyciszyć i odpocząć. Poproś go o pomoc, a postawi przed Tobą okazje do tego, byś mógł spędzić chwilę czasu w samotności. Ta samotność będzie Ci potrzeba do tego, by zrelaksować umysł i serce. Kontroluj swój oddech – dzięki temu, będziesz mógł zachować spokój nawet w bardzo stresujących sytuacjach. Wewnętrzny spokój ma wielkie właściwości lecznicze. Wkrótce pokój zapanuje w całym Twoim życiu.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: PATIENCE
Pomimo Twoich pragnień, nie jest to jeszcze odpowiedni czas by rozpocząć pracę nad nowym projektem. Obecnie jesteś na etapie przygotowań. To moment na to, by zbierać informację poprzez czytanie, uczenie się, skupienie, medytację czy porady specjalistów w danej dziedzinie. Całe Twoje życie podzielone jest na okres przygotowania oraz okres działania. Teraz jest za wcześnie, byś mógł świadomie zdecydować jak wykorzystać wiedzę, którą zdobywasz. W Twojej głowie pojawiają się nowe koncepcje – najlepiej jak będziesz je zapisywać, by móc powrócić do nich w przyszłości. Niebawem otrzymasz sygnał od Aniołów o tym, że już czas przejść do działania. Wtedy będzie przed Tobą sporo ciężkiej pracy. Wykorzystaj ten obecny okres na to, by odpoczywać i zbierać siły.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: OPAL
Opal zjawia się przy Tobie wysłuchując i odczuwając Twoje troski związane z dziećmi. Twoje zmartwienia są zrozumiane przez Anioły, a Opal rusza do Ciebie z pomocą i wsparciem. Wsparcie obejmuje zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci. Opal jest Aniołem Stróżem Twoich pociech i wiedz, że nie da ich skrzywdzić. Widzi ich doskonałość i niewinność, kocha je i pomoże także Tobie patrzeć na nie swoimi oczami. Boska miłość otacza Ciebie i Twoje dzieci. One kochają Ciebie, pozwól sobie to dostrzec i poczuć.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ RAFAŁ
Archanioł Rafał jest Archaniołem Uzdrawiania. Pojawia się przy Tobie, ponieważ potrzebujesz uzdrowić swoje ciało. Ale Ty również masz w sobie dar do uzdrawiania innych. Archanioł Rafał otacza Cię teraz swoimi skrzydłami, uleczy Twoje dolegliwości i schorzenia, z którymi się borykasz. Napełni Twoją aurę szmaragdowozielonym światłem – przyjmij tę energię i poczuj jak wchłaniana jest w miejsce, w którym doskwiera Ci ból. Jednocześnie możesz w tym czasie poczuć w sobie moc do uzdrawiania, Archanioł Rafał daje Ci energię umocnienia i świadomości, że to Twoja droga i piękny dar. Poproś o jego wstawiennictwo, a pozytywnie przeprowadzi Cię przez drogę kariery medycznej. Pomoże wybrać odpowiednią dziedzinę, która jest Ci przeznaczona.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: ROCHELLE
Anioły usłyszały Twoje modlitwy o wsparcie finansowe. Musisz jednak zmienić swoje postrzeganie pieniędzy. Odrzuć negatywne emocje z nimi związane – one rodzą się wyłącznie w ludzkich umysłach. W Niebie postrzegane są jako energia wymiany. Anioły zdają sobie sprawę, że niektóre z materialnych rzeczy są Ci niezbędne do życia. Rochelle zjawia się przy Tobie, by pomóc Ci wprowadzić do swojego życia energię obfitości. W przeszłości zablokowałeś swoje finanse poprzez poczucie winy lub inne negatywne przekonania na temat bogactwa. Rochelle pomoże Ci uzdrowić i odblokować te nieprawidłowe skojarzenia. Pamiętaj, że im więcej pozwolisz sobie dać, tym więcej będziesz mógł podarować innym. Wkrótce spodziewaj się przypływu finansowego, który pozwoli Ci zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: MYSTIQUE
Możesz odczuwać, że wybrany przez Ciebie kierunek jest zbyt wymagający, jednak Mystique zjawia się przy Tobie, by upewnić Cię, że to jest ta właściwa droga. Pozostań na niej i dalej rób swoje. Dąż do wyznaczonego przez siebie celu z przekonaniem i zdecydowaniem. Zdarza się, że realizacja planów wymaga elastyczności, jednak w Twoim obecnym przypadku musisz twardo trzymać się swoich postanowień. Kompromis może pogorszyć efekt. Uważaj, by nie ulegać chęci podporządkowania się innym. Nie dopuszczaj do siebie negatywnych rad i spostrzeżeń osób trzecich. Możesz im opowiedzieć o swoich planach, jednak nie tłumacz się i nie usprawiedliwiaj. Gdy wypełnisz swoje zadanie, wszyscy będą zadowoleni z efektu.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: AZURE
To znak, że Twoje marzenie niebawem zostanie spełnione. Azure pojawia się przy Tobie, by umocnić Twoją wiarę. Twoje modlitwy zostały wysłuchane, a to o co prosiłeś zostanie Ci zesłane. Twoje pragnienie jest już blisko realizacji, jednak musisz spełnić dwa warunki. Pierwszy warunek to cierpliwość – nie popadaj w nerwowość, z powodu braku widocznych efektów. Drugi warunek to zaufanie – musisz wierzyć, że Bóg i Anioły wciąż pracują nad urzeczywistnieniem się Twojego pragnienia. Masz realny wpływ na to, kiedy Twoje modlitwy się zmaterializują. Przyśpieszyć cały proces możesz poprzez wiarę i pozytywne myślenie. Pamiętaj jednak, że kiedy nachodzą Cię wątpliwości, tracisz wiarę i popadasz w negatywne myśli, wtedy opóźniasz nadejście spełnienia Twojego marzenia. Możesz prosić Azure, aby odcięła od Ciebie obawy i czarne myśli, a napełniała pewnością i zaufaniem.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 2043
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.