Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

1850 Kumczo 2021-09-28 0

Rady i przesłania anielskie na jesień 2021

Nowy-artykul
Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jakie przesłanie i rady mają dla Ciebie Anioły tej jesieni...


Dla wibracji 1

Przesłanie anielskie: Nowy Partner - To zapowiedź pojawienia się w okresie jesieni nowego partnera dla jedynek  w interesach, przyjaźni lub w uczuciach. Nie musicie szukać takiej osoby, sama pojawi się na waszej drodze.

Misja na jesień: Wsparcie -Twój cel życiowy w pełni Cię wspiera. Jedynki jesteście w pełni wspierani w waszych planach, intencjach i rozwoju. Będzie to trwało tak długo, jak długo będziecie podążali ścieżką związaną z Waszym życiowym powołaniem, pielęgnowali pozytywne intencje i podążali za swoim boskim przewodnictwem.

Podpowiedź od Archanioła Michała:  Już czas wyjść z niezdrowej sytuacji. Zostawcie jedynki toksyczną sytuację którą utrzymujecie już zbyt długo i inwestujecie energię i czas, a wyniki nie przynoszą wam satysfakcji. Nie musicie pozostawać w tym złym stanie, idźcie naprzód, a Archanioł Michał użyje swojej tarczy, aby was ochronić.

Dla zdrowia: Archanioł Rafael - Użyj swoich wewnętrznych mocy uzdrawiających. Jedynki posiadacie naturalne zdolności lecznicze, które mogą pomóc waszemu zdrowiu lub zdrowiu innych. Postarajcie się zdobyć wiedzę, pójść na odpowiednie zajęcia i uzdrawiać poprzez pracę z własną energią, z własnym duchem i myślami.

Uczucia - Erotyzm: Jedynki spodziewajcie się uniesień nie tylko w marzeniach, ale w rzeczywistości pojawią się energie pożądania i erotyzmu, przyciągania płci przeciwnej.

 

Dla wibracji 2

Przesłanie anielskie: Pozwól przeszłości odejść. Dwójeczki tej jesieni powinni rozliczyć się z przeszłością i ruszyć do przodu. Jakieś niedokończone sprawy emocjonalne sprawiają, że wciąż powtarzacie ten schemat zamiast wyrwać się z tego. Pozwólcie odejść toksycznym emocjom, a zyskacie wewnętrzny spokój.

Misja na jesień: Nieskończony dostatek. Wszechświat ma dla was dwójeczki dostatek wszystkiego i jesteście wspierani w osiągnięciu celu. Zaufajcie wszechświatowi i starajcie się mieć pozytywne wizje i uczucia związane z poczuciem bezpieczeństwa, tego zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Pozostawcie wszelkie troski i zmartwienia, gdyż to niweczy wasze starania, a podążajcie za głosem wewnętrznym, tam jest odpowiedź na wasze prośby.

Podpowiedź od Archanioła Michała: Poproś Archanioła Michała o pomoc w określonej sytuacji. Archanioł Michał czuwa nad wami i chroni od negatywnej energii, dlatego poproście go o pomoc w rozwiązaniu sytuacji, która was niepokoi.

Dla zdrowia: Archanioł Rafael - Wezwij na pomoc Archanioła Rafaela. Masz kłopoty zdrowotne i emocjonalne poproś o pomoc Archanioła Rafaela, tak długo aż prośby zostaną wysłuchane. Uzdrawiające anioły chcą wam pomóc, nie mogą jednak działać wbrew waszej woli. Proś, a będzie Ci dane.

Uczucia: Spełnienie marzeń. Nie siedźcie, tylko działajcie, aby spełniły się wasze marzenia w sprawach uczuciowych.  Może juz jest ktoś obok, kto daje oznaki miłości, tylko wy tego nie widzicie i żyjecie złudzeniami.

 

Dla wibracji 3

Przesłanie anielskie: Nowy partner. Trójeczki zwracajcie uwagę na nowych ludzi, którzy pojawią się na waszej drodze. To mogą być przypadkowe spotkania, które spowodują ciąg dalszych zdarzeń. Nowy partner w interesach, przyjaźni, uczuciach pojawi się tej jesieni.

Misja na jesień: Wolność. Trójeczki jesteście wolni i możecie robić, cokolwiek wybierzecie. Macie możliwość wyboru we wszystkim co robicie, nie jesteście więźniami zewnętrznych uwarunkowań. Nie jesteście ofiarą innych osób i że są one w stanie was kontrolować. Przeciwnie, jesteście odpowiedzialni za siebie, swoje życie i własne szczęście. Zaufajcie swoim uczuciom, by prowadziły was do szczęścia i spełnienia.

Podpowiedź od Archanioła Michała: Poczucie humoru. Trójeczki macie za zadanie rozweselać innych, dlatego pamiętajcie, że śmiech jest najlepszym lekarstwem na wszystko. Humor pozwala ludziom na porzucenie obrazy, smutku, negatywnych relacji, może uleczyć daną sytuację, lub relację. Śmiech to zdrowie.

Dla zdrowia: Archanioł Rafael - Trzeźwość. Zdrowie wasze poprawi się jeżeli wytrwacie w trzeźwości i kontrolowaniu zachcianek. Spożywajcie jedynie zdrowe pokarmy i napoje. Poszukajcie odpowiednich specjalistów do spraw zdrowia, lub skontaktujcie się z grupami wsparcia w celu wyjścia z uzależnienia. Życie wolne od chemii doda energii i sił witalnych, oraz poprawi waszą samoocenę.

Uczucia: Samotność. Możecie poczuć się samotni tej jesieni, ale to nie wynika z tego, że nie ma nikogo obok was.  Sami możecie zamykać się w czterech ścianach, czekając na cud wyrwania was z apatii.

 

Dla wibracji 4

Przesłanie anielskie: Ślub. Czwórki  bądźcie otwarci na miłość, romantyczne uczucia, oraz możliwości. Temat związku i małżeństwa może dominować tej jesieni.  Może zaplanujecie ślub lub odnowienie przysięgi małżeńskiej, albo ktoś z członków rodziny wstąpi w związek małżeński. Jesień może wam przynieść propozycję miłosną lub zawodową.

Misja na jesień: Joga. Misją tej jesieni dla czwórek jest skierowanie się ku jodze. Dołączcie do jakiejś grupy ćwiczącej jogę i stopniowo wprowadzajcie instrukcję ćwiczeń do swojego życia. Ta aktywność zwiększy w was pewność siebie i intuicji, będzie źródłem motywacji.

Podpowiedź od Archanioła Michała: Pozbądź się strachu natychmiast. Poproście Archanioła Michała, aby oczyścił was z ciężkich, trujących i toksycznych myśli lub uczuć, które wynikają z ego. Zasługujesz na wszystko co najlepsze  a strach jest jedyną rzeczą, która koliduje z twoim szczęściem i założeniami.

Dla zdrowia: Archanioł Rafael - Dowiedz się więcej. Czwórki nie bądźcie pasywni a poszukujcie informacji, artykułów, skonsultujcie się z innym lekarzem w sprawie swojego zdrowia. Zaufajcie swoim uczuciom i zrozumcie, że macie prawa i możliwości wyboru. Otwórzcie się na alternatywne metody leczenia.

Uczucia: Śmiałość. Czwóreczki powinni przełamać swoją nieśmiałość i bardziej otworzyć się na płeć przeciwną, co przyniesie wam radość wewnętrzną i wyjścia z ograniczeń i zamykania się w sobie.

 

Dla wibracji 5

Przesłanie anielskie: Szczęście w nieszczęściu. Zaufajcie Bogu, coś co wydawało się wam utracone, musiało odejść, ustępuje miejsca czemuś lepszemu. Nie bójcie się swojej przyszłości lecz idźcie za głosem wewnętrznym, który przemawia do was w postaci powracających uczuć, myśli, wizji i słów. Jedne drzwi się zamykają  inne otwierają.

Misja na jesień: Kwiaty. Wprawdzie to jesień, ale jeszcze kwiatów nie brakuje, więc spędźcie trochę czasu z kwiatami. Sprawdźcie który kolor najbardziej na was oddziałuje. To kolor, który ma lecznicze właściwości, które są Ci w danej chwili potrzebne. Możesz pracować z kwiatami jako ogrodnik, florystka lub też jako uzdrowiciel używając kwiatowych esencji.

Podpowiedź od Archanioła Michała: Zrób rachunek sumienia. Zrób rachunek sumienia ze swoimi aktualnymi relacjami, aby stworzyć więcej przestrzeni dla intymności i zadowolenia. Przyznaj się do swoich prawdziwych i ostatecznych pragnień. Poproście Archanioła Michała, aby dodał wam odwagi, pewności siebie i poprowadził was, abyście otworzyli swoje serce na wszelkie doświadczenia.

Dla zdrowia: Archanioł Rafael - Jezus Boski Uzdrowiciel. Wasze modlitwy zostaną wysłuchane  a łaska Jezusa będzie wspierać wasz spokój, ducha i zdrowie. Przekażcie swoje troski Jezusowi i poproście by uspokoił twoje ciało, umysł i umocnił twoją wiarę, a także przewodził wam w podejmowaniu decyzji i dalszych kroków.

Uczucia: Radość - Piątkom sprawi radość jakieś spotkanie, zbliżenie się do siebie, pojednanie, pogodzenie się. Być może czekacie na kogoś dawno nie widzianego i spotkanie z nim przyniesie niesamowite uczucie ciepła w sercu.

 

Dla wibracji 6

Przesłanie anielskie: Pozwól przeszłości odejść. Szóstki nie oglądajcie się w przeszłość, to co było nie wróci. Zostawcie już za sobą to co było przykre, smutne i zachwiało waszą równowagę emocjonalną. Zostawcie tylko miłość i to czego się nauczyliście.

Misja na jesień: Pragnienia serca. Misją jesienną będzie dla szóstek skupienie się na intuicji, wsłuchanie się w swój głos wewnętrzny i ustalenie czego tak naprawdę pragnie wasze serce. Jak tylko określicie co wasze serce pragnie, drzwi do realizacji staną przed wami otworem. Zasługujecie na szczęście, jednak to może wymagać od was pracy i nieustępliwości.

Podpowiedź od Archanioła Michała: Bierz pod uwagę swoje sny. Archanioł Michał opiekuje się wami i zajmuje w czasie snu, aby pomóc wam uwolnić się od lęków.  Dlatego obserwujcie i zapisujcie swoje sny, w nich możecie otrzymać wiele wskazówek do rozwiązania problemów. Zadbajcie też o wystarczającą ilość snu a wypoczęci będziecie mogli wspiąć się na wyżyny radości i pokoju.

Dla zdrowia: Archanioł Rafael - Spokojnie. Dla zdrowia szóstki powinny zwolnić, zatrzymać się, odprężyć i oddychać. Za dużo pracujcie i to powoduje wyczerpanie fizyczne i psychiczne. Oddalcie się od swoich problemów, zostawcie je, czasami trudne sytuacje potrafią rozwiązać się same. Czas na wypoczynek, odstresowanie się i zadbanie o swój umysł, ciało i ducha.

Uczucia:  Związek. Pragnienia o związku mogą się spełnić, wystarczy, że określicie się jasno czego tak właściwie chcecie i jakiego związku szukacie. Macie już swoje doświadczenia z nieudanymi związkami, wiec określcie i wypiszcie wszystkie cechy partnera takiego jakiego byście chcieli.

 

Dla wibracji 7

Przesłanie anielskie: Zmiana kierunku.  Siódemki zauważycie, że zaszły w was przemiany i pragniecie życia i pracy, które lepiej będą pasowały do waszych nowych zainteresowań i pasji. Możecie unikać dawnych znajomych i dawny styl życia przestanie was interesować. Pojawią się w waszym życiu nowe projekty, nowe związki, przemiany które będą dla was błogosławieństwem. Narodzi się coś nowego.

Misja na jesień: Uzdrowiciel. Posiadacie dar uzdrawiania, więc wzbogacajcie i udoskonalajcie ten dar, aby dzielić się nim z innymi. Macie intuicję, współczucie i przyciągacie osoby, które lgną do was szukając pomocy. Jeżeli jeszcze nie jesteście pewni swych mocy poszukajcie odpowiednich kursów, zajęć związanych z waszymi zainteresowaniami.

Podpowiedź od Archanioła Michała: Niewinność. Archanioł Michał pomoże wam w wyzbyciu się poczucia winy, którą się obarczacie i nie możecie utrzymać wewnętrznego spokoju. Poproście go o pomoc, aby wybaczyć samemu sobie za jakieś wydarzenie i przestać się obwiniać. Usuńcie z siebie ten ciężar, który was dołuje zamiast się wznosić na wyższe wibracje.

Zdrowie: Archanioł Rafael - Posłuchaj głosu intuicji. W sprawie swojego zdrowia posłuchajcie siódemki swojej intuicji, swojej duszy. Wy najlepiej znacie swoje ciało, jego zachowanie i potrzeby. Zwróćcie uwagę na swój organizm, emocje i odczucia. Jeżeli odczuwasz, że trzeba zmienić leczenie, powiedz o tym lekarzowi.

Uczucia: Intymność. Siódemki chronicie swoją intymność w związkach, ale też niektórzy możecie marzyć o zbliżeniu fizycznym w celu poczęcia dziecka, co zachowujecie w swoich marzeniach.

 

Dla wibracji 8

Przesłanie anielskie: Rodzina.  Dla ósemek tej jesieni ważna będzie rodzina. Jednak być może jest niekomfortowa sytuacja z jednym z członków waszej rodziny, którą trzeba uzdrowić. Zaistnieje też sytuacja i potrzeba większej bliskości z rodziną, np. wspólnego spędzenia wieczoru, święta, urlopu.

Misja na jesień: Muzyka. Ósemki zwiększcie ilość muzyki w waszym życiu. Muzyka otwiera waszą duszę, wpływa na wasz nastrój, ciało i poziom energii. Dlatego grajcie, słuchajcie i uzdrawiajcie swoją osobowość poprzez muzykę.

Podpowiedź od Archanioła Michała: Ty i Ci których kochasz jesteście bezpieczni. Tej jesieni ósemki i wasze bliskie osoby będziecie chronieni przez Archanioła Michała i inne anioły. Możecie się zrelaksować i powierzyć troski Bogu i aniołom, którzy zadbają o wasze potrzeby i bezpieczeństwo.

Zdrowie: Archanioł Rafael - Dzieci. Sytuacja która zaistniała w sprawie dzieci zostanie wysłuchana i być może powinniście ósemki spojrzeć na świat oczami dziecka, zaufać i uwierzyć w sprawiedliwość boską. Sytuacja z dzieckiem, dziećmi zostanie uzdrowiona, a waszym celem jest pomaganie dzieciom.

Uczucia: Naiwność. Ósemki możecie być tej jesieni naiwni wierząc, że partner spełni swoje obietnice. Możecie spotkać się z niewiernością, jak i sytuacją manipulacji ze strony partnera.

 

Dla wibracji 9

Przesłanie anielskie:  Czas odejść. Dziewiątki będą musiały odejść z jakiejś sytuacji, która jest nieunikniona. To może dotyczyć pracy, związku, konkretnej osoby lub czegoś innego. Wprowadzi to smutek do waszej energetyki, ale podnieście głowę, coś się kończy, aby zaczęło się coś nowego, lepszego dla was.

Misja na jesień: Artysta. Dziewiątki jesteście uzdolnieni artystycznie. Dzięki zmysłowi artystycznemu rozwinie sie wasza kariera zawodowa. Będziecie mogli wyrażać siebie i swój kolorowy świat wewnętrzny. Wykorzystajcie swój talent i zaangażujcie się w coś artystycznego np: malarstwo, robienie biżuterii, taniec, sztuka itp.

Podpowiedź od Archanioła Michała: Wierz i ufaj. Zamieńcie dziewiątki strach na wiarę i zaufanie. Miejcie odwagę, siłę i pewność siebie, to otworzy wam drogę do boskich rozwiązań i zakończy się szczęśliwie dla was. Myślcie pozytywnie i uwierzcie w siebie, a przyniesie to pozytywne rezultaty.

Zdrowie: Archanioł Rafael - Żywność ekologiczna. Czas na zdrową żywność i wyeliminowanie z organizmu szkodliwych pestycydów. Dieta wolna od chemii zwiększa poziom energii miłości. Jeżeli ciało wasze daje sygnały dyskomfortu, to czas na zmianę diety i żywność ekologiczną.

Uczucia: Ambiwalencja - Dziewiątki odczują sprzeczne emocje dotyczące uczuć. Możecie poczuć miłość i nienawiść, zachwyt i strach. Może pojawić się trudna sytuacja w związku, gdzie znajdziecie się na rozstaju dróg, ale ciężko będzie jeszcze podjąć decyzję o odejściu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 1850
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.