Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1186 Vera 2021-09-27 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 27.09 - 31.09.21

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co przyniosą ostatnie dni września w sferze biznesu i pracy...


27 wrzesień - poniedziałek

Raczej trudna aura dnia, którą spowoduje przejście Merkurego w ruch wsteczny. Możemy pogubić się od nadmiaru czy niedostatku informacji. Mogą zaginąć dokumenty, poczta nie dostarczy pisma na czas, pomylimy adresy, trudno będzie się porozumieć. Nie pracujmy dziś zbyt intensywnie, rozłóżmy działanie na kilka następnych dni.

 

28 wrzesień - wtorek

Sympatyczny, korzystny dzień. Sprzyjać temu będą przyjazne trygony Księżyca z Jowiszem i Merkurym oraz popołudniowe wejście Księżyca w znak Raka. Uda nam się rozwiązać najtrudniejsze zadania, nasilą się możliwości pracy umysłowej. Dobry czas na działalność komercyjną, procesy sądowe, owocną prace twórczą, na handel, na zakup domu lub działki budowlanej.

 

29 wrzesień - środa

Dzień upłynie pod wpływem kwadratur Księżyca do Słońca i Marsa. Aspekty te nie sprzyjają załatwianiu poważnych, zawodowych spraw. Wszelkie działania zdominuje impulsywność, chwiejność emocjonalna, drażliwość, skłonność do gniewu. Praca nie będzie się kleić z powodu nerwowości, pospiechu, niecierpliwości i problemów domowych. Zwiększy się ryzyko nieszczęśliwych wypadków.

 

30 wrzesień - czwartek

Ostatni dzień września przyniesie dobrą aurę i sprawność działania. Trygon Słońca z Saturnem oraz trygony Księżyca z Neptunem i Wenus nastawią wszystkich życzliwie i tolerancyjnie. Wśród pracowników wzrośnie inicjatywa, chęć uporania się z dokumentami, poprawi się współpraca. Aspekty te sprzyjać będą przede wszystkim ludziom pióra, naukowcom, pracownikom wydawnictw i bibliotek. Sukcesy przyniosą także wyjazdy służbowe.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1186
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.