Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

2282 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-09-27 0

Karta Tarota na tydzień 27.09 - 03.10.2021 to Rycerz Mieczy

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Rycerz Mieczy jest symbolem intelektualnych impulsów, pewności siebie i odwagi. To wychodzenie poza utarte schematy, nieszablonowe pomysły i zuchwałe działania. Kryją się tu jednak też ciemniejsze energie, takie jak choćby gwałtowność, agresja, a czasem nawet przemoc. Karta może wskazywać na nagle pojawiające się konflikty, w których nie przebiera się w słowach. Padające z ust epitety potrafią ranić, jak ostry miecz w dłoni owego Rycerza.
 


Sam Rycerz Mieczy najczęściej wskazuje na młodego mężczyznę, którego można podziwiać za inteligencję, spryt i odwagę. To ktoś, kto bywa nieprzejednany. Łatwo jest wejść z nim w polemikę – kocha dyskutować i zawsze ma swoje zdanie na każdy temat. Trudniej jednak osiągnąć z nim choć namiastkę kompromisu. Próba przeciwstawienia się mu w najlepszym razie doprowadzi do kłótni, w najgorszym może zakończyć się nawet przecięciem znajomości i to z dużym niesmakiem. Często nawet rozczarowaniem i bólem, gdyż Rycerz Mieczy wie gdzie uderzyć, by bolało najbardziej.

By nie demonizować tak Rycerza Mieczy, warto wyodrębnić jego pozytywne cechy. Takich też mu nie brakuje. Pomijając inteligencję, odwagę i wiarę w siebie, które były już wspomniane, Rycerz Mieczy jest także bardzo ambitny i aktywny. Szybko podejmuje decyzje i wykonuje działania, które przybliżają go do postawionego celu. Jest też bardzo komunikatywny. Zwłaszcza jeśli trafi na osobę, która podziela jego wizje. Wtedy można przeprowadzić z nim naprawdę wartościową rozmowę.

W tym tygodniu możemy na swojej drodze spotkać Rycerza Mieczy lub też nabrać jego cech. To czas, w którym będziemy działać głównie w sferach związanych z osobistym rozwojem, sprawami zawodowymi lub finansowymi. Możemy wejść w nowe przedsięwzięcie i zakończyć je z sukcesem, pod warunkiem, że będzie to coś krótkofalowego. Będziemy szukać takich okazji, które pozwolą szybko dobrnąć do celu. Możemy się temu poświęcić w pełni, zaniedbując przy tym inne obowiązki życia codziennego, a nawet zapominając o odpoczynku i regeneracji. Cierpliwość nie będzie w tym tygodniu mocną stroną, będziemy chcieli widzieć efekty swojej pracy niemal natychmiast. Przedłużanie, odwlekanie czy zastoje będą skutkowały zniechęceniem, a nawet porzuceniem danego przedsięwzięcia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 2282
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.