Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-10-22
na żywo godz. 21:00

919 Perełka 2021-09-24 0

Prognoza weekendowa 25.09 - 26.09.21

Nowy-artykul
Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

Energia nadchodzącego weekendu wyeliminuje wszystko to co nie pozwala dojść do uzdrowienia. Przyniesie Wam szczęście, powodzenie i pomyślność we wszystkich aspektach życia. Będzie Was sprowadzała na drogę planu duszy, czyli tego co tak naprawdę macie do zrealizowania, a nie tego co Wam się wydaje, że macie zrealizować. Pomoże Wam zauważyć i dopuścić do siebie prawdę o przyczynach własnych porażek. Wykorzystajcie ją by nie zbaczać ze swojej ścieżki.


Zapowiada się pomyślny i spokojny czas - czas przynoszący szczęście i zadowolenie. W partnerstwie możecie liczyć na stałe i stabilne uczucia. Nieoczekiwanie mogą otworzyć się nowe możliwości oraz ciekawe perspektywy, które będą dla niektórych z Was stanowić nowy początek. Część z Was zapragnie poprawić swoje zdrowie, urok osobisty, zadbać o kondycję, o wszystko co jest związane byciem atrakcyjną kobietą lub mężczyzną. Odpowiedzialnie kroczcie własną drogą. Śmiało stawiajcie czoło wszelkim przeszkodom obawom i lękom. Nie bądźcie zarozumiali, gdyż nawet drobna niedoskonałość, w konfrontacji z innymi, może okazać się słabością. Bądźcie uważni i czujni, a pokonacie wszelkie słabości na drodze poznania i zrozumienia. Nie pozwólcie się wytracać z równowagi innym ludziom, a w nagrodę cieszyć się będziecie dobrą forma, zdrowiem, szczęściem oraz zmianami na lepsze. Postarajcie się przełamać rutynę i uszczęśliwić bliskie Wam osoby

Życzę Wam pięknego weekendu pełnego szczęścia i miłości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 919
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.