Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1235 Agra 2021-09-21 0

Prognoza z kart Lenormand na wrzesień 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź jaką drogę wskażą karty Lenormand...


Baran

Miesiąc może być ważny jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Nie wszystko jednak przebiegnie dobrze. Mogą być konflikty, a nawet awantury. Barany będą niezadowolone, a niektóre pomyślą nawet o rozstaniu. Czy to będą tylko myśli czas pokaże.

Byk

W tym miesiącu byki nie unikną załatwiania jakiś ważnych spraw. To może być wizyta w sądzie, urzędzie, banku. Byki będą aktywne i w wielu przypadkach sprawy uda się załatwić pozytywnie. Uwaga na sprawy prawne i niespodzianki.

Bliźnięta

Miesiąc dość trudny. Możliwy spadek energii, a nawet wizyta w aptece lub przychodni. To może być też stres. W lżejszych przypadkach warto zasięgnąć opinii naturoterapeuty. Mogą być pomocne zioła, Reiki czy bioterapia.

Rak

Miesiąc ważny jeśli chodzi o sprawy dotyczące przyjaźni. Nie wszystko będzie przebiegać bez zgrzytów i raki przekonają się kto jest szczery i dobrze usposobiony. Może ujawnić się fałszywy przyjaciel i warto wtedy relację zakończyć.

Lew

Miesiąc bardzo przeciętny. Dla niektórych lwów wręcz mdły, nudny. Będzie pełen tajemnic i nie wszystko uda się odkryć. Niektóre lwy przeczytają ciekawą książkę, a inne zapiszą się na kurs.

Panna

Bardzo dobry miesiąc choć czasem energii może być zbyt dużo i przerodzi się ona w nerwowość. Miesiąc ważny dla pracy i kariery. Panny zaangażowane wiele zyskają. Niektóre czeka awans, a niektóre podpisanie umowy i perspektywa stałej pracy.

Waga

Sporo kontaktów z ludźmi i to raczej korzystnych albo po prostu przyjemnych. Wagi będą miały szczęście do ludzi. Niektóre będą miały szczęście także w miłości. Niektóre zyskają finansowo. To nie jest miesiąc na samotne zdobywanie szczytów.

Skorpion

Miesiąc nienajgorszy tak ogólnie. Ważne mogą być relacje z jakąś kobietą. To może być partnerka, przyjaciółka, krewna. Coś będzie od niej zależało albo jej zdanie będzie ważne. Warto odkryć tą kobietę i wysłuchać jej.

Strzelec

Miesiąc nie będzie należał do najlepszych. Możliwe problemy. Możliwe, że ujawni się jakaś fałszywa osoba. Strzelce powinny być na to wyczulone i jeśli się nie ujawni, a coś pójdzie nie tak warto będzie ją odkryć. Może knuć.

Koziorożec

Miesiąc niezły. Niestety w relacjach z ludźmi możliwe zgrzyty. Uwaga na wroga, który będzie tylko czekał na wbicie szpili. Możliwa też zazdrość, strata drobnej sumy, albo lekka niedyspozycja.

Wodnik

Dobry miesiąc na podróż byle nie dalszą ani nie zagraniczną. Coś może w czasie podróży się wydarzyć i to będzie miało znaczenie dla dalszej egzystencji. To może być zawarcie interesującej znajomości lub przygoda. Coś co się będzie wspominać.

Ryby

Miesiąc może być dość trudny. Ważny może być rozwój siebie i rodzina. W razie problemów ze zdrowiem warto zwrócić się w stronę medycyny naturalnej. Warto spędzić trochę czasu na łonie natury, ale raczej w lesie niż nad wodą.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1235
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.