Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1181 Vera 2021-09-20 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 20.09 - 26.09.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź czy finanse, sprawy biznesowe i zawodowe ułożą się po Twojej myśli w tym tygodniu...


20 wrzesień - poniedziałek

Trudno dziś będzie o wigor, zapał i temperament. Po bardzo udanym, rozleniwiającym weekendzie, nasza operatywność przygaśnie i odezwie się nostalgia. Wpływ na to mieć będzie koniunkcja Księżyca do Neptuna, która wywoła nierealny obraz świata. Możemy przyjmować pragnienia za rzeczywistość, wrogów odbierać jak przyjaciół. Wzrośnie ilość spóźnień, pomyłek, kradzieży, zagubienia pieniędzy. Nie podejmujmy dziś ważnych decyzji, nie podpisujmy niczego co byłoby szczególnie ryzykowne.

 

21 wrzesień - wtorek

Dzisiejsza Pełnia w znaku Ryb, tworząca jednocześnie opozycję do Marsa, wywoła nadmierną aktywność, drażliwość, skłonność do gniewu, burzliwe reakcje. Trudno będzie opanować naturalne instynkty. Zwiększy się ryzyko nieszczęśliwych wypadków, łatwiej się zranić, zaostrzą się choroby chroniczne.

Unikajmy dziś konfliktów, okazywania niecierpliwości, zachowajmy zasady bezpieczeństwa w pracy i w domu. Nie rozpoczynajmy nowych spraw i przedsięwzięć, zachowajmy daleko idący spokój w każdej dziedzinie życia.

 

22 wrzesień - środa, początek astronomicznej jesieni

Trudny dzień.... Przejście Słońca do znaku Wagi definitywnie odcina nas od lata i przesuwa w kierunku jesieni. Pod wpływem tego tranzytu pozostaniemy do 23 października. Dobry okres dla wszystkich urodzonych ze Słońcem w znaku Wagi, Bliźniąt oraz Wodnika. Na aurę dnia wpływać też będzie kwadratura Merkurego do Plutona, przynosząc niezrozumiały niepokój i pobudzenie. Odczuwać będziemy wzburzenie, chęć do zmian. Ujawnią się błędy, niedoróbki, pomyłki w obliczeniach.

Niewykluczone intrygi, oszczerstwa. Możliwe awarie sprzętu, urządzeń technicznych, środków łączności. Zachowajmy ostrożność w podróży.

 

23 wrzesień - czwartek

Kolejny niełatwy dzień.... Kwadratura Księżyca z Plutonem, opozycja z Merkurym oraz opozycja Wenus z Uranem przyniosą napięcie emocjonalne, irracjonalne leki, niepokój, brak poczucia bezpieczeństwa. Trudno w takim napięciu działać konstruktywnie. Nasze relacje z rodziną, podwładnymi czy zwierzchnikami mogą przynieść przykre niespodzianki. Łatwo doprowadzić do konfliktów czy wręcz zerwać stosunki. Wystrzegajmy się publicznych wystąpień i skupisk ludzkich a także urazów, wypadków, katastrof, pożaru.

 

24 wrzesień - piątek

Dzień o mieszanych tranzytach sugeruje również mieszane odczucia. Poranna kwadratura Księżyca do Saturna stłumi emocje, wniesie nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, stłumiony nastrój. Kontakty będą utrudnione, każdy pogrąży się w swoich wewnętrznych przeżyciach. Mogą powrócić stare obowiązki, pojawić się konieczność zwrotu długu lub zaistnieć nieoczekiwane wydatki.

 

25 wrzesień - sobota

Na aurę dnia wpływał dziś będzie pozytywny, przyjazny, trygon Marsa z Saturnem. Mimo soboty będzie to czas na poważne prace. Ludzie ukierunkują się na konkretny cel, a sprawy rozwiązywać będą planowo i konsekwentnie. To dobry dzień na rozpoczynanie długofalowych projektów, zawieranie umów, początek nowego biznesu, podjęcie pracy.

 

26 wrzesień - niedziela

Nareszcie pozytywna aura dnia pozwoli nam spędzić ten wolny czas w atmosferze sprzyjającej sympatycznym kontaktom z otoczeniem i w sposób, który nam najbardziej odpowiada. Korzystne trygony Księżyca ze Słońcem, Saturnem i Marsem zapewnią nam wiele miłych chwil i pozwolą naładować baterie na nowy tydzień.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1181
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.