Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2064 Wróżbita Dorian 2021-09-17 0

Horoskop erotyczny na wrzesień 2021

Tarot Astrologia - horoskop Wahadełko
Uczucia Partnerstwo Praca
0048223 285 128 POLSKA I ZAGRANICA 4.79 zł brutto
708 788 078 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź jakie uniesienie miłosne będą Ci towarzyszyć we wrześniu...


Baran

W tym miesiącu Barany jako znaki ogniste zostaną troszeczkę „uspokojone”. Można powiedzieć, że nie erotyka i seks będzie im w głowie, a bardziej sprawy związane z krótkimi wyjazdami lub problemami najbliższej rodziny. Dodatkowo widać wpływ Neptuna, który może oddziaływać swoim marazmem i chęcią przejścia na duchową stronę erotyki. Jednak w okolicach połowy września Panom którym jednak przyjdzie ochota na seks radzę lepiej pertraktować niż „iść na całość”. Będziecie słabi fizycznie więc lepiej zając się niezobowiązującym flirtem niż marzeniami o seksie w trakcie którego może dojść do kompromitacji. Panie spod znaku Byka również będą miały podejście do erotyzmu bardziej jako marzenia, fantazje czy tęsknota za... romansem z ratownikiem na plaży w Miami...

 

Byk

Byki natomiast mogą we wrześniu poszukiwać nowych przygód. Szczególnie przygotujcie się na gorący romans w pracy. Więc jeżeli masz kogoś na oku - nie trać czasu. To moment w którym twoje skryte seksualne marzenia mogą wreszcie się spełnić. Dodatkowo seks nie będzie tuzinkowy, a sceny z filmów dla dorosłych mogą okazać się wreszcie spełnieniem twoich marzeń. Dotyczy to oczywiście zarówno Pań jak i Panów. Macie również szansę we wrześniu poznać swoją drugą osobowość, która w aktach seksualnych wreszcie zaspokoi twojego partnera. Więc do dzieła ….to ostatni moment przed jesienią aby pokazać swoje możliwości.

 

Bliźnięta

Bliźnięta w horoskopie seksu również mogą liczyć na podniesienie hormonów w pracy, ale na zupełnie innej zasadzie. Tutaj fantazje erotyczne i chęci będą głównie kierowały się ku wnętrzu. To okres w którym możecie poznać nowego szefa lub szefową z którymi przyjdzie Wam zmierzyć się tylko w nocnych sennych marzeniach. Ale Bliźnięta w tym czasie powinny – jak mogą – planować wyjazdy. Tam przygoda erotyczna po prostu na Was czeka! Taki wyjazd zmienia Bliźniętom aktualny horoskop. Widać namiętność, seks, erotyzm i rozpustę. Wiem, że wielu z was to może zdziwić, jednak aura jaką tworzy kosmogram dla Bliźniąt jest szczególnie mocna właśnie na dłuższym wyjeździe. Oczywiście czym dłuższy tym lepiej... więcej zabawy.

 

Rak

Dla raków wrześniowe życie erotyczne będzie opierało się głównie na rozmowie. Nie widać nic co mogłoby sprawić, że ten miesiąc stanie się czymś co długo zapamiętacie. Oczywiście rozmowa na te tematy również może przynieść satysfakcję, ale raczej nie radzę być słownym kochankiem. Nie macie w tym czasie argumentów praktycznych, aby to udowodnić. Lepiej czasami obejrzeć fajny film z gwiazdami porno, niż udawać, że się nią jest. Dlatego podstawą seksualną września dla Raków jest...rozmowa.

 

Lew

Nie wiem jak to napisać, ale jeżeli masz ochotę na skorzystanie z uciech w klubie nocnym - to jest to dla Lwa idealne wrześniowe miejsce. Na pewno się nie zawiedziesz. I nie piszę tego tylko do Panów. Lwice mogą również „zaszaleć” na dyskotekach. Pamiętajcie jednak, że może to się wiązać ze sporym wydatkiem finansowym – który jednak nie będzie stracony. Postrzeganie Lwa we wrześniu to widok prawdziwego kochanka lub kochanki. Takie osoby swoją aurą ( nawet z natury horoskopu urodzeniowego ) będą wręcz pożądane wzrokiem nie mówiąc o aspekcie klasycznym takiego zbliżenia. Orgazmy i ich ilość mogą być zapamiętane na bardzo długo więc polecam zakup sporej ilości środków zabezpieczających.

 

Panna

Zmienne Panny we wrześniu pokażą nam swoje prawdziwe seksualne oblicze. Mogą przyjąć naturę podwójnej osobowości i jeden dzień szaleć do białego rana w łóżku, a w drugi tylko okazywać swoje wdzięki. Dla partnerów Panien to będzie ciężki czas. Jeżeli masz „z tym” problemy musisz szukać ratunku w aptece i wzmocnić swoje siły życiowe. Czeka was prawdziwy rollercoaster namiętności, seksu, ilości zbliżeń i braku opamiętania. Należy na Panny uważać – mogą nawet „siłą” zabrać co się im należy – szczególnie Panie. Więc koniec lata jeszcze Was rozgrzeje.

 

Waga

Wagi lubią zmiany w seksie. Jednostajność je męczy więc szukają cały czas nowych wrażeń. Wrzesień jest szczególnie ważnym miesiącem dla Pań spod tego znaku. Każde zbliżenie będzie wyrażane w sposób namiętny i inny niż dotychczas. Tutaj do seksu dojdzie rozmowa i mocne wyrażanie swoich doznań. Na pewno należy uważać na sąsiadów, aby ich reakcja nie spowodowała przyjazdu służb. Szczególnie osoby podróżujące we wrześniu mogą spodziewać się od partnerów Wag chęci seksu w środkach transportu. Pociągach, autobusach oraz...samolotach. To takie urozmaicenie codziennej monotonii życia. Dlatego będąc z Wagą w trakcie wrześniowej podróży musicie być zawsze gotowi na przygodę związaną z erotycznymi uniesieniami.

 

Skorpion

Skorpiony w tym miesiącu raczej nie będą podążały drogą gorącego seksu, a drogą namiętności, spokojnego przeżywania zbliżeń i poszukiwania delikatnego flirtu. Ich partnerzy szczególnie z męskiej strony mogą czuć się zmęczeni, więc Panie mające jako partnerów Skorpionów w pewnym momencie poczują się niezaspokojone. Oczywiście parę dni odpoczynku od seksu w niczym nie powinno przeszkodzić jednak zakup odpowiedniego gadżetu na pewno wspomoże trudne chwile. Dodam, że podobnie jak u Wag „dziwne” miejsca do zbliżeń nie będą Skorpionom obce, a branie przyjemności z życia będzie na porządku dziennym.

 

Strzelec

Erotyka u Strzelców we wrześniu pozostanie w domu. Raczej nie będzie tutaj miejsca na randki i przygodne flirty. Strzelce pomimo ognistej natury skupią się na partnerach i życiu domowym. Dlatego warto zadbać o spokojny mir domowy oraz zakup kwiatków lub erotycznej bielizny. Tutaj polecam miłe i nasączone erotyką kolacje, aby oprócz erotycznych ekscesów, również pokazać, że są w nas prawdziwe miłosne uczucia. Strzelce mają teraz szansę udowodnić, że partnerstwo to nie tylko słowa i sms-y a również czyny – dlatego weźcie sprawy w swoje ręce i pokażcie partnerom w praktyce jak wygląda wasza miłość.

 

Koziorożec

Dla Koziorożców nadeszła szansa aby udowodnić, że jest się prawdziwą kochanką / kochankiem. Wrześniowa moc naprawdę doda Wam erotycznej siły jakiej się nie spodziewaliście. Horoskop mówi wprost o „wulkanicznej” sile seksualnej jaka pojawi się w tym czasie. Jednak nie kieruj się nowymi przygodami, a tak samo jak Strzelce zostaw tą moc we własnym domu. Jakikolwiek łóżkowy marazm jesteś w stanie pokonać w kilka chwil, więc Panie i Panowie – do dzieła – macie właśnie w sobie te wyjątkowe chwile aby coś udowodnić. Mieliście ochotę na eksperymenty? Wprowadzajcie je w życie! Tutaj żadne ograniczenia nie będą wchodziły w rachubę. Wasz partner powinien zrozumieć, że wrzesień jest pod znakiem seksu, rozkoszy i namiętności, które jak najszybciej należy wykorzystać.

 

Wodnik

Wodniki w tym miesiącu zostaną tradycjonalistami. Nie widać oznak ożywienia czy eksperymentów. Nawet bym bardziej kierował się w stronę trudności w osiąganiu satysfakcji. Więc jeżeli nie macie ochoty – zrezygnujcie. To nie jest dobry czas na zabawy erotyczne o podwyższonej namiętności. Lepiej skupić się na przytulaniu czy pieszczotach, a na pewno przyniesie to Wodnikom więcej satysfakcji niż z ognistego seksu.

 

Ryby

Ryby jak to Ryby we wrześniu pozostaną sobą. To następny znak, który w tym miesiącu raczej będzie kierował się duchowym przeżywaniem wszystkiego co ma w nazwie „erotyzm”. Nie są to sprawy, które będą je interesowały. Dlatego musicie być gotowi na wyciszenie i spowolnienie. Ale jeżeli już się uda zaprosić Rybę do sypialni to jej wewnętrzne wyzwolenie orgazmu na pewno będzie głębokie i długie. Połączy swoją duszę z namiętnością przez co możesz zobaczyć świat seksu zupełnie z innej perspektywy.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Dorian
Wróżbita Dorian
708 788 078 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Dorian, odwiedzin: 2064
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.