Heart_5
1432 Wróżbita Mateusz Algiz 2021-09-13 0

Karta Tarota na tydzień 13.09 - 19.09.2021 to Dwójka Buław

Nowy-artykul
Tarot Karty Lenormand Karty Anielskie
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 471 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Dwójka Buław niesie ze sobą energetykę wahań, poczucia niepewności. To rozważanie dwóch możliwości, konieczność podejmowania decyzji, ale także umiejętność łączenia ze sobą dwóch różnych ról – nierzadko takich, które są przeciwieństwami. Karta wskazuje na nowe perspektywy w naszym życiu, które mogą wzbudzać lęki i wątpliwości.


Dwójka Buław mówi nam przede wszystkim o konieczności wyboru. W tym tygodniu staniemy przed decyzją i będziemy rozważać dwie możliwości. Możemy czuć się niepewni i niezdecydowani. Niepewność ta będzie brała się ze strachu przed tym, co nowe, co jeszcze nieznane. Może towarzyszyć nam w tym czasie lęk przed wprowadzaniem zmian, pomimo że nasza podświadomość będzie nas do tych zmian bardzo przyciągała. Sam fakt możliwości, które się pojawią i skłonią nas do wyboru, wskazuje na to, że przyszedł czas, by coś zmienić. Decyzja ta tak naprawdę będzie łatwa do podjęcia. Należy tylko dokładnie przeanalizować dwie ścieżki, które się przed nami rozpościerają. Połączmy wewnętrzne przeczucie oraz odrobinę odwagi i wybierzmy opcję, która bardziej nam odpowiada.

Ten tydzień przynieść może również rozterki uczuciowe. Wahania te mogą być wynikiem poczucia niepewności i braku stabilizacji przy obecnym partnerze. Związek, w którym jest coraz więcej znaków zapytania. Dwójka Buław wskazuje na budowanie partnerstwa, ale także na pojawienie się osoby trzeciej, do której możemy poczuć przyciąganie. Branie pod uwagę dwóch osób, pomiędzy którymi trzeba wybrać, z kim chcemy budować relację w przyszłości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Wróżbita Mateusz Algiz
Wróżbita Mateusz Algiz
708 788 817 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżbita Mateusz Algiz, odwiedzin: 1432
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.