Heart_5
1473 Agra 2021-09-08 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - wrzesień 2021

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź jakie zmiany w miłości we wrześniu przyniosą Ci Anioły...


Baran

Miesiąc taki sobie. Przeciętny jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Nie widać nowej miłości, a w stałych związkach może powiać nudą. Baran kocha gdy zdobywa, a teraz może być o to trudno. W sypialni też żaru nie widać. Możliwe nawet problemy.

Byk

Miesiąc dość trudny jeśli chodzi o miłość. Bykom może braknąć romantyzmu i ciepła. Uwaga na problemy w związkach. Możliwe awantury, a nawet rozstania. Warto pomyśleć o sobie, ale nie wykonywać gorączkowych ruchów.

Bliźnięta

W miłości raczej średnio, a w sypialni już lepiej. To nie miesiąc na uwodzenie, flirty i szukanie miłości. To czas na przygody. Bliźnięta nie muszą kochać by szaleć w sypialni. To teraz możliwe. Oby tylko nikogo nie skrzywdzić.

Rak

Dobry miesiąc na miłość i stałe związki. To czas ciepła, romantyzmu, patrzenia w oczy. Warto pomyśleć o sprawieniu przyjemności drugiej osobie, a przy okazji sobie. W alkowie gorzej i pogoń za nową miłością niewskazana.

Lew

To nie jest najlepszy czas na miłość. Warto się skupić na czymś innym i nie wymagać ani od siebie ani od partnera za dużo. Uwaga na problemy w stałych związkach. W niektórych może zagrzmieć.

Panna

Panny będą zadowolone i spełnione. To czas magiczny. Wszystko ułoży się w stałych związkach. To też dobry okres na szukanie drugiej połowy, miłości, romansu. Oby tylko panny nie liczyły na to, ze w sypialni będą fajerwerki, bo nie będą.

Waga

Miesiąc dobry na szaleństwa w sypialni. Na przygody, uwodzenie, ale gorszy na wyrażanie uczuć. Tu może braknąć ciepła i serdeczności.

Skorpion

Czas na miłość. Skorpiony będą bardziej niż zwykle skłonne do prawienia komplementów, do czarowania i mogą być delikatniejsze w obejściu. Nie powinny dążyć do seksu tak gwałtownie jak zawsze, bo coś w tej dziedzinie może nie wypalić.

Strzelec

Tak sobie, czyli bez rewelacji w miłości i lepiej, ciekawiej w sypialni. Strzelce może nie będą romantyczne, ale za to będą bardziej stałe. Może nie będą zbyt subtelne w wyrażaniu uczuć, ale za to będą bardziej gorące i namiętne.

Koziorożec

Koziorożce mają szansę się zakochać w kimś nowym, albo w stałym partnerze od nowa. Mogą być bardziej ciepłe i zmysłowe. Uwaga na przygody. To nie jest na nie czas.

Wodnik

W miłości problemy, a w alkowie już lepiej. Wodniki w tym miesiącu nie będą o miłości myśleć i mogą szukać przygód. W związkach możliwe nieporozumienia i prawdziwe wojny. Partnerzy mogą poczuć się zaniedbywani. Przygody możliwe, ale już trzymanie dwóch srok za ogon nie bardzo.

Ryby

Do miłości jeden krok. Ryby będą romantyczne, serdeczne, troskliwe i pełne ciepła. To zaprocentuje i niektóre będą rozchwytywane. To doskonały czas na miłość. Niektóre spotkają bratnie dusze, a niektóre stracą głowę.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1473
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.