Heart_5
1203 Robert 2021-09-07 0

Horoskop dekanaty - wrzesień 2020

Nowy-artykul
Robert
POLSKI 
Promocja
Tarot Biała Magia Numerologia
Uczucia Samopoczucie Wsparcie duchowe
0048224 452 498 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 321 POLSKA 7.69 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Horoskop na miesiąc wrzesień z kart tarota, każdy znak zodiaku dzieli się na trzy dekanaty, proszę wyszukać najpierw swój znak zodiaku, a następnie dopasować do swojej daty urodzenia adekwatny dekanat.


Zodiakalny Baran

21.03 - 30.03 „2 Różdżek”
Skupienie się na życiu domowym, oczekiwanie na jakieś zmiany które nie są łatwe i mogą zasmucić. Pogodzenie się z sytuacją zawodową, mysli skupione na nowych pomysłach, chęć wyjścia z impasu. Cały wrzesień z głównym naciskiem na pracę, znalezienia nowych sposobów zarabiania, reperowania budżetu.

31.03 - 10.04 „3 Różdżek”
Dobra mina do złej gry w relacji, czekanie na pozytywny rozwój sytuacji, nadzieja na poprawę. W sferze zawodowej poczucie zniechęcenia lub niedocenienia, możliwy konflikt z mężczyzną spod wagi lub skorpiona. Nowe zakupy które mogą nadszarpnąć budżet rodzinny.

11.04 - 20.04 „4 Różdżek”
Poczucie zakończenia relacji, chęć zmian, rozbudzenia, możliwe tendencje do poznania kogoś nowego. Pomyślność względem pracy, dobra współpraca z innymi, niechęć do dokonania jakichkolwiek zmian. Znacząca rozmowa z zodiakalnym rakiem, która może się odbić echem na cały miesiąc.

Zodiakalny Byk

21.04 - 30.04 „5 Pentakli”
Trudna relacja, z jednej strony nadwrażliwośc, z drugiej oschłość i surowość. Spore zmiany w pracy, nowe informacje, postanowienie zakończenia lub przekształcenia znajomości z mężczyzną spod wagi lub skorpiona.

01.05 - 10.05 „6 Pentakli”
W Twoim centrum uwagi będzie życie rodzinne, wypłynięcie na wierzch pewnych smutków, żalów, frustracji. Mozliwość zmiany pracy lub awansu, powzięte plany będą skutecznie zrealizowane. Ryzyko jakiegoś kłamstwa, niedomówienia lub złamania obietnicy ze strony zodiakalnego raka.

11.05 - 20.05 „7 Pentakli”
Plan przeczekania obecnej sytuacji w relacji, silna jedność między partnerami. W pracy mozliwość gwałtownych zmian, nadmiar obowiązków, pomimo tego zadowolenie materialne. Mozliwość długich niezobowiązujących rozmów lub flirtu z zodiakalna panną.

Zodiakalne Bliźnięta

21.05 - 31.05 „8 mieczy”
Ryzyko pojawienia się w zyciu uczuciowym osoby która wprowadzi spore zamieszanie, stanie się przyczyna drobnych kłopotów. W sferze zawodowej stabilizacja, realizowanie swoich planów nie patrząc na innych. Ryzyko oszustwa lub zgubienia czegoś istotnego, strapienia.

01.06 - 10.06 „9 Mieczy”
Powolna realizacja Twoich planów względem relacji. Możliwość zmiany pracy lub dalekiego wyjazdu. Tłumienie w sobie pewnych emocji, zadowolenie z tego co się posiada.

11.06 - 20.06 „10 Mieczy”
Szukanie nowych rozwiązań względem relacji, nieoczekiwana odmiana losu. W pracy skrywana chęć zadośćuczynienia, niezależnie od tego stabilizacja. Nagłe wydarzenia, jakieś urażenie kogoś lub zatarg z prawem.

Zodiakalny Rak

21.06 - 01.07 „2 Pucharów”
Chęć odejścia z relacji, odpoczynku, nowego startu, blokowana przez piętrzące się obawy. W sferze zawodowej duża werwa, siła przebicia, która nieprzekłada się na oczekiwania finansowe, ogranizenia. Zakończenie pewnej gry pozorów, uwolnienie prawdziwych emocji.

02.07 - 11.07 „3 Pucharów”
Emocjonalny zgiełk, wpływ bliskiej znajomej kobiety spod strzelca lub koziorożca oraz zodiakalnej panny. Możliwość awansu lub nowej pracy, siła do zmierzenia się z przeciwnościami. Wrzesień zdominowany przez pracę i zarabianie, ryzyko podjęcia działań które mogą Ciebie przerosnąć, zapał.

12.07 - 21.07 „4 Pucharów”
Trudne, bolesne wybory względem relacji, dowiadywanie się coraz to nowszych informacji, plotki, złośliwości. Ryzyko wywołania w pracy konfliktu z osobą od której jest się zależnym lub siarczysty konflikt z baranem lub bykiem. Nadmiar niepotrzebnych mysli, nieuzasadnionych obaw, poczucie osaczenia oraz smutku.

Zodiakalny Lew

22.07 - 01.08 „5 Różdżek”
Zamieszanie w relacji, plotki o zodiakalnym baranie lub kreowane z jego strony mogą być przyzyną bólu i cierpienia. Dystans w pracy, trudny kontakt z kobieta spod wagi lub panny. Powolna realizacja planów, jak i nagłe impulsy, nieprzemyślane decyzje które i tak wychodzą na korzyść, zdobywanie informacji.

02.08 - 11.08 „6 Różdżek”
Złośliwość drugiej połówki, niepewnośc finansowa z jej powodu. Nagłe niespodziewane rozmowy względem pracy, nowa propozycja, zadowolenie. Ryzyko kłamstwa ze strony kobiety, praktycznych dla niej niedomówień, nierealność działań za jej sprawą.

12.08 - 22.08 „7 Różdżek”
Kobieta utrzymuje ciężar relacji, tłumione poczucie przykrości, niesprawiedliwości. W sferze zawodowej ryzyko podjęcia się zadania nie do wykonania, zgubny zapał. Ktoś z bliskiego otoczenia, znajomych może postawić krytyczną opinię względem Twojego zachowania lub działań.

Zodiakalna Panna

23.08 - 01.09 „8 Pentakli”
Wzajemne dogryzanie sobie i roszczenia względem siebie w relacji, z powodu mężczyzny spod wagi lub skorpiona. Chęć zmiany pracy, rozpoczęcia wszystkiego na nowo, brak zapału w realizacji tych pragnień. Niedocenianie siebie, uciekanie przed wyzwaniami, unikanie ich, obawy.

02.09 - 11.09 „9 Pentakli”
Wyznaczanie granic w relacji, ultimatum, groźba odejścia lub próba zmuszenia drugiej połówki do walki o związek. W sferze zawodowej nowe wyzwania, nauka, zmiany które zostaną przez kogoś zaniechane. Zawiedzenie względem postway bliskiej osoby, niechęc do kontaktu z nią.

12.09 - 22.09 „10 Pentakli”
Ryzyko konfliktu w relacji, który może się wymknąć spod kontroli, bardzo duży wpływ otoczenia na związek. Propozycja nowej pracy lub nowych zadań, możliwość wyjazdu który nie będzie Tobie po myśli. Bardzo duży wpływ zodiakalnego Lwa lub Raka na bieg wydarzeń w tym miesiącu.

Zodiakalna Waga

23.09 - 02.10 „2 Mieczy”
Zamieszanie uczuciowe, możliwe zauroczenie oraz konflikty w relacji z jego powodu, smutek. Nowa niejasna oferta względem finansów lub pracy, może być zwodnicza i przynieść sporo problemów. Odkrrycie kłamstwa lub czyjejś zatrważającej niedojrzałości.

03.10 - 12.10 „3 Mieczy”
Osoba z otoczenia wprowadzi spore zmieszanie uczuciowe, jego wynikiem może być rozczarowanie oraz smutek. W sferze zawodowej ambicja może poprowadzic Ciebie do konieczności dokonania trudnych wyborów, zaślepienie, ryzyko pomyłki. Zakończenie jakiegoś nierealnego pomysłu, utrata złudzeń, otrzeźwienie.

13.10 - 22.10 „4 Mieczy”
Oddalenie w relacji, dla samotnych możliwość pojawienia się nowej osoby. W pracy nieuzasadnione obawy, unikanie konfliktów z współpracownikami. Niezauważenie prośby o pomoc od bliskiej osoby.

Zodiakalny Skorpion

23.10 - 01.11 „5 Pucharów”
Nowa miłość, mimo to zachowawczość, kurczoew trzymanie się obecnego życia oraz otoczenia. W sferze zawodowej pogorszenie kontaktu z bliską osobą. Czekanie na coś, które przytłacza ale przyniesie zadowolenie.


02.11 - 12.11 „6 Pucharów”
Rozczarowanie emocjonalne, gwałtowne działania w relacji, manipulacje, żadania. W pracy dbanie o tylko o swoje interesy może doprowadzić do konfliktu z kobietą spod znaku wagi lub panny. Zmagania z kobietą mogą zdeterminować cały miesiąc.

13.11 - 22.11 „7 Pucharów”
Poczucie końca relacji, posępne myśli, dbanie o swoją prywatność. Odpoczynek lub brak pracy, nowe siły, nowe plany. Nieoczekiwane działania przyniosą zadowolenie, obawy względem trwałości rezultatów.

Zodiakalny Strzelec

23.11 - 02.12 „8 Różdżek”
Pogodzenie się, długie niekończące się rozmowy które mogą odrodzić relację. W sferze zawodowej czekanie na pozytywne zmiany, osiąganie ich małymi krokami, siła i pewność siebie. Ryzyko ciężkiego sporu z mężczyzną spod wagi lub skorpiona, wyznaczenie nowych granic lub zerwanie kontaktu.

03.12 - 12.12 „9 Różdżek”
Ryzyko gwałtownych sporów, kumulacja problemów która może doprowadzić do wybuchu w relacji, ukazanie problemów. Możliwa zmiana pracy lub zmian w niej, odnowienie starych konfliktów. Zakończenie zgubnego porywu emocjonalnego względem kobiety spod wagi lub panny.

13.12 - 21.12 „10 Różdżek”
Decyzje innych osób mają wpływ na Twoją relację. Niekorzystne zmiany w pracy, narzucone obligatoryjnie przez decydentów. Wnikliwa ocena ze strony bliskiej Tobie kobiety spod wagi lub panny.

Zodiakalny Koziorożec

22.12 - 30.12 „2 Pentakli”
Poryw uczuciowy, zacietrzewienie w nierealnych działaniach, przecenienie swojego wpływu. Stabilność w pracy, podświadoma chęć zmian, mimo to zaniechanie i zdanie się na otoczenie. Twój długoterminowy plan może prowadzić do fiaska, iluzja, pomyłka.

31.12 - 09.01 „3 Pentakli”
Trudne wybory względem relacji, plan, który może się okazać nierealny. Zmienność emocji w sferze zawodowej, przemyślenia, analizowanie swojej sytuacji. Przesunięcie pewnych działań na dalszą przyszłość, odpuszczenie tematu, czekanie na lepszy moment do działania.

10.01 - 19.01 „4 Pentakli”
Wybory, chęć szukania innych osób, potrzeba bezpieczeństwa w relacji. W sferze zawodowej spory lub utrudnienia z powodu zodiakalnej wagi, lub skorpiona. Możliwość kłamstwa, oszustwa, niedomówień z czyjejś strony.

Zodiakalny Wodnik


20.01 - 29.01 „5 Mieczy”
Relacja zdominowana na kwestiach materialnych, zamieszanie względem stanu finansów. W sferze zawodowej możliwość ukrytych knowań zodiakalnego raka lub lwa. Odległe plany, których realizacja kumuluje coraz większe trudności, obawa ich fiaska, zaniechanie.

30.01 - 08.02 „6 Mieczy”
Relacja w cieniu rozwiązywania niekończących się kłopotów kobiety spod bliźniąt lub raka. W sferze zawodowej skryta ocena Twojej postawy lub działań. Możliwość kosztownego, nieprzemyślanego wyjazdu.

09.02 - 18.02 „7 Mieczy”
Poczucie osamotnienia w relacji, przytłoczenie, brzemię odpowiedzialności za nią, uciekanie w marzenia. Skupienie się na pracy, pracoholizm, uznanie ze strony współpracowników. Odczucie jakiegoś poczucia krzywdy, możliwa czyjaś złośliwość, dystansowanie się od kogoś.

Zodiakalne Ryby

19.02 - 28.02 „8 Pucharów”
Chęć odejścia z relacji lub ciągłe niezakończenie relacji z przeszłości, która ciągle w podświadomości, pomimo rozstania. Pochopne działania zawodowe, zbytnie liczenie na innych. Emocjonalne wynurzenie bliskiej osoby, możliwość propozycji romansu.

29.02 - 10.03 „9 Pucharów”
Ryzyko problemów, kobieta spod bliźniąt lub raka demoluje Twoją relację. Ciężką pracą wychodzisz z zawodowych ograniczeń, nowa szansa lub nowa praca. Zakończenie czegoś, sprawa zostawiona sama sobie, fałszywe wyobrażenie sytuacji.

11.03 - 20.03 „10 Pucharów”
Odejście lub chęć rozstania się z kimś jest trudniejsze, niż założono, chęć odpoczynku, pogrążenie się w marzeniach. W sferze zawodowej czekanie na zmiany, na możliwość jakiegoś wyboru. Cały wrzesień zdeterminowany czekaniem, duże emocje, pomyślność, pragmatyzm.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Robert
Robert
708 888 321 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Robert, odwiedzin: 1203
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.