Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1281 Vera 2021-09-06 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 06.09 - 12.09.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co Cię czeka w sferze biznesowej i zawodowej w bieżącym tygodniu....


6 wrzesień - poniedziałek

To będzie pełen wrażeń poniedziałek. Przejście Księżyca w znak Panny oraz kwadratura Wenus z Plutonem przyniosą nerwowość, niepokój, zły nastrój. Bardzo łatwo stać się ofiarą mataczy i aferzystów. Możliwe pomyłki finansowe, chaos, błędy podczas liczenia i straty materialne. Należy z wielką ostrożnością obchodzić się ze wszystkim co ma związek z pieniędzmi. Na szczęście popołudniowe trygony Marsa z Plutonem oraz Wenus z Jowiszem poprawią nastrój i są zapowiedzią miłego wieczoru z bliskimi czy przyjaciółmi.

 

7 wrzesień - wtorek

Nów Księżyca w znaku Panny to zapowiedź nadziei i możliwości, to chwiejność emocjonalna, nerwowość i uczucie niepokoju. Na szczęście, mający wpływ na cały dzień, trygon Słońca z Uranem wzmocni nas, doda energii, wniesie element niespodzianki.

Nów wrześniowy to w analizach numerologicznych także początek nowego roku osobistego. Świat wchodzi w czas Szóstki energetycznej – łagodniejszej, bardziej uładzonej i rodzinnej.

 

8 wrzesień - środa

Dzień zdominuje przejście Księżyca w znak Wagi.

Aspekt ten wniesie dobry nastrój, kontakty, spotkania. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje. Pojawi się gotowość do partnerstwa, konstruktywnych dyskusji, zgoda i rozsądek. Dobry czas na współpracę, działalność społeczną, na transakcje związane z tekstyliami, modą, turystyką, upiększaniem domu, zakupem dzieł sztuki, ozdób i wyrobów jubilerskich.

 

9 wrzesień - czwartek

Dzień bez znaczących aspektów, jedynie nocą uściśli się koniunkcja Księżyca do Merkurego oraz kwadratura Księżyca do Plutona, które przynieść mogą bezsenność czy niespokojne sny. Z pewnością aspekty te przełożą się, choć w niewielkim stopniu, na nasze dzienne działania. Wzrośnie strumień informacji, częściej zadzwoni telefon, można otrzymać ważną wiadomość, wyruszyć w podróż, zawierać umowy, zgłębiać zawodową literaturę, analizować detale prowadzonych spraw.

 

10 wrzesień - piątek

Poranne przejście Księżyca do znaku Skorpiona wprowadzi w aurę dnia trudną energię. Wszystkie sprawy charakteryzować będzie zasadniczość, niecierpliwość, krytycyzm czy podwyższona reakcja na krzywdę. Częściej wypowiadane będą ostre, sarkastyczne uwagi, wątpliwości, nieufność. Mimo trudnego nastawienia to dobry czas na współpracę, na działalność naukową, twórczą i intelektualną, przeprowadzanie egzaminów, podejmowanie kluczowych decyzji, umacnianie autorytetu, spotkania z ważnymi ludźmi.

 

11 wrzesień - sobota

Poranna opozycja Księżyca do Urana przyniesie podwyższoną pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności i przypadków. To trudny dzień dla dyspozytorów, kierowców i maszynistów. Nie zaleca się zaczynać nowe sprawy, zajmować reorganizacją produkcji, wcielać nowe pomysły i wynalazki.

 

12 wrzesień - niedziela

Jak przystało na niedzielę, zapowiada się bardzo sympatyczny dzień. Przyjazne sekstyle Księżyca z Plutonem, Marsem i Saturnem oraz przejście Księżyca do znaku Strzelca spowodują, że wykorzystamy dzień na spacery, zabawy, jazdę na rowerze czy inne rodzinne rozrywki.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1281
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.