Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1014 Perełka 2021-09-03 0

Prognoza weekendowa 04.09 - 05.09.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia bieżącego weekendu może nie należeć do tych spokojnych i bezproblemowych. Przyniesie niektórym z  Was zdarzenia lub zmiany, którym może towarzyszyć niedowierzanie i szok.


Możecie przeżywać trudne chwile. W relacjach międzyludzkich może dochodzić do wszelkiego rodzaju konfliktów i sprzeczek. Część z Was nadchodzący czas może skłonić też do refleksji nad tym, czy to czego trzymacie się kurczowo jest na pewno tym, co zawsze chcieliście w życiu robić. Być może przyniesie ze sobą nowe pomysły, myśli, idee, a także sytuacje i ludzi, którzy pomogą Wam je zrozumieć. Nagle może się okazać, że właśnie czeka na Was jakieś ciekawe zajęcie. Nie sprzeciwiajcie się pojawiającym się zmianom, ponieważ poprzez swój upór możecie wywrócić swój świat do góry nogami. Usuńcie to, co Wam przeszkadza.  Bądźcie dla siebie dobrzy, wyrozumiali i cierpliwi. Odsuńcie na bok żale i zadawnione urazy, nie obawiajcie się wyciągnąć rękę do zgody. Bądźcie ostrożni i uważni w podejmowanych w tym czasie wszelkiego rodzaju decyzjach.  Zachowajcie ostrożność w zarządzaniu pieniędzmi oraz ruchu drogowym. Uważajcie na podstępy i oszustwo, które będzie trudno naprawić.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę pogody ducha


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1014
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.