Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

4264 Kumczo 2021-09-01 0

Wibracje numerologiczne na wrzesień 2021

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoje wibracje na wrzesień...


Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Energia będzie sprzyjała bogactwu, temu zewnętrznemu, jak i wewnętrznemu, więc cieszcie się jedynki z tego co osiągnęliście. To miesiąc dbania o dom, sprawy materialne i prace związane z ziemią, ogrodnictwem, przyrodą.

Praca/finanse: W pracy sporo informacji, wiadomości i nagłych niespodziewanych okazji do wykorzystania w celach zarobkowych. Uważajcie na nieuczciwych i konfliktowych ludzi, którzy mogą szukać zwady i zechcą Was upokorzyć.

Uczucia/związki: W związkach będziecie namiętni i żarliwi, obdarzeni uwodzicielską mocą. Potraficie oczarować partnera, pobudzić i uwodzić wybuchając jak płomień usuwający wszelkie przeszkody.

Dom/rodzina: Bezpieczeństwo materialne, dobrobyt. Zadbacie nie tylko o rodzinę, ale też możecie rozwinąć w sobie cechy opiekuńcze, których przejawem może być miłość do zwierząt.

Otoczenie: Rozmowy, informacje, wiadomości, propozycje wobec których nie pozostaniecie obojętni. To szanse na wykorzystanie nadarzających się okazji.

Samopoczucie/zdrowie: Zechcecie uporządkować swoje życie i pójdziecie za głosem powołania opierając się na zasadach, które sami ustalicie. Zdrowotnie uważać na nerwice, fobie, depresje, smutek, lęk. Zniechęcenie może być powodem zaburzenia życia uczuciowego.

Niespodzianki: Pojawią się nowe możliwości do rozpoczęcia jakiegoś przedsięwzięcia. Początek czegoś nowego co zaczniecie robić. Pokonanie niechęci i nabranie energii do działania.

Ostrzeżenia: Mogą pojawić się przeszkody, które pokrzyżują plany, np.: odwołane spotkanie, zaproszenie, niedotrzymane obietnice.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Energia tego miesiąca może przejawiać się jako energia walki, kłótni, różnego rodzaju konfliktów i sporów. Uważajcie na osoby, które są przebiegłe, podstępne i mogą Was upokorzyć.

Praca/finanse: W tych dziedzinach zapowiada się sukces i solidna podstawa do działań. Możliwa podróż służbowa lub wyjazd w celach zarobkowych.

Uczucia/związki: W związkach partner może zmuszać Was do podporządkowania się. Możecie także być zależni od partnera czy sytuacji w jakiej się znaleźliście. Jeżeli godzicie się na taki rodzaj związku, trzeba będzie akceptować reguły gry.

Dom/rodzina: W domu i rodzinie może być zmiennie, raz lepiej, raz gorzej, takie poddanie się losowi i czekanie na zmiany. Trzeba będzie dopasować się i przyjąć to co zsyła los.

Otoczenie: W otoczeniu spory, dyskusje, kłótnie. Walka w obronie swoich poglądów, stanowiska. Rywalizacja i konkurencja.

Samopoczucie/zdrowie: Wasze samopoczucie może być nie najlepsze, a to z powodu dolegliwości zdrowotnych. Mogą wystąpić zaburzenia pracy jelit, jelito drażliwe, zapalenie otrzewnej, zaburzenia przemiany materii.

Niespodzianki: Niespodzianki od rodzinki w postaci zaproszeń na uroczystości, jak też mogą to być zaproszenia na wesela, przyjęcia będzie rodzinnie.

Ostrzeżenia: Rozpoznać i zrozumieć przyczynę stanu w jakim się znaleźliście. Co i kto wam zagraża? Przez co, lub przez kogo czujecie się zniewoleni?

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Trójki skupią się w tym miesiącu na swojej pracy, na jakimś celu. Dzięki sumienności, pilności i zręczności za dobrze wykonaną pracę czekają Was zyski finansowe i osiągnięcie celów, które sobie wyznaczyliście.

Praca/finanse: Pracy nie zabraknie, a niektóre trójeczki skupią się na czymś co lubicie robić, może to być monotonne i wymagające cierpliwości, ale daje Wam satysfakcję. Finansowo mogą być awanse, nagrody, uznanie za dobrze wykonaną pracę.

Uczucia/związki: W związkach możecie dominować, być zbyt wymagającymi partnerami. Więcej może być wyrachowania, chłodu niż uczuć. Wasz chłód i pragmatyzm może być uciążliwy dla partnera.

Dom/rodzina: W rodzinie sielsko i anielsko, miła atmosfera, zgoda, harmonia. Możecie otrzymać zaproszenie na ślub, wesele, przyjęcie rodzinne.

Otoczenie: Z otoczeniem ciepła atmosfera, spotkania, zaproszenia sprawiające wam radość.

Samopoczucie /zdrowie: Będziecie sprawiali wrażenie nieufnych i ostrożnych, a to wynika z przeszłości. Zdrowotnie może dać znać kręgosłup, układ kostny, stany zapalne.

Niespodzianki: Dla niektórych trójek największą radość sprawią dzieci. Dla innych może być wyjazd, początek nowego etapu życia, zaczniecie realizować swoje marzenia i plany.

Ostrzeżenia: Nie izolujcie się od otoczenia i nie pozostawajcie bezczynni, gdyż może Wam grozić załamanie nerwowe.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Będzie stabilnie, ale czwórki mogą izolować się od otoczenia i niechętnie kontaktować się z innymi. Możecie szukać odprężenia psychicznego w samotności. Energia będzie też sprzyjała wypoczynkowi w celu poprawy zdrowia i zregenerowania sił. Dlatego czwórki zechcą skorzystać i zadbać o swoje zdrowie.

Praca/finanse: Praca w dużych firmach, korporacjach. Możecie odczuwać też nadmiar obowiązków, co może spowodować problemy ze zdrowiem, szczególnie z kręgosłupem i tu pojawią się wydatki z tym związane.

Uczucia/związki: Czwóreczki w tym miesiącu pozostaną w fazie marzeń i fantazjowania o wielkiej miłości. W związkach uważać na topienie smutku w używkach, co nie pomoże rozwiązać problemów, a bardziej ich pogłębi.

Dom/rodzina: W domu jakiś konflikt, który sprawi Wam cierpienie i ból w sercu. Być może to zadawnione rany, które jeszcze się nie zabliźniły i ciągle dają znać o sobie.

Otoczenie: Zapowiada się realizacja czegoś co dla Was jest najważniejsze w danej chwili. Taki dar od losu dostaniecie na spełnienie swoich marzeń. Może to być spotkanie z miłością lub coś co kochacie robić nareszcie zacznie się realizować.

Samopoczucie/zdrowie: Możliwa podróż, ale też taki czas transformacji, gdzie poczujecie, że czas pożegnać przeszłość i zacząć żyć tu i teraz z ukierunkowaniem na przyszłość. Zdrowotnie problemy z kręgosłupem, kostne, wszelkiego rodzaju płyny w organizmie, układ rozrodczy.

Niespodzianki: To miesiąc zadowolenia, satysfakcji i bezpieczeństwa materialnego. Korzystanie z życia, gościnność, pogoń za erotyczną przygodą.

Ostrzeżenia: Będzie Wam towarzyszył wewnętrzny lęk, niepewność, którego źródło jest niejasne i nie wiadomo dlaczego Was dręczy. Pesymistyczne myśli, które nie wiadomo skąd się biorą i potęgują depresję, strach i rezygnację.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątkom będzie towarzyszyła energia tęsknoty za miłością, za uczuciem, które dopiero musi zostać odkryte. Coś widocznie wyszło nie po Waszej myśli skoro teraz nosicie w sobie ból i cierpienie. Nie traćcie nadziei, to co umarło może odrodzić się w nowej treści, która poruszy Wasze serce.

Praca/finanse: W pracy stabilnie, ale wewnętrzne niezadowolenie, rozczarowanie, co może prowadzić do apatii i niechęci do zmian, pozostawiając rzeczy ich własnemu biegowi. Finansowo też niezadowolenie, ale stabilne dochody.

Uczucia/związki: W związkach dalekowzroczne plany, może być chwilowe oddalenie ze względu na wyjazd partnera. Będziecie dążyli do trwałych związków, w których pragniecie przewodzić, gdyż z natury nie jesteście ulegli. Czas na zatrzymanie się i rozpoznanie własnych możliwości, gdyż partner może Wam nie dorównywać kroku, a Wy i Wasza ognista natura może ulec zaślepieniu i zgubić w tym pędzie po drodze partnera.

Dom/rodzina: W domu czy w rodzinie jest osoba, której możecie się wyżalić, ma dobre serce, jest wrażliwa na krzywdę innych i zawsze wysłucha i wesprze dobrym słowem.

Otoczenie: W otoczeniu trzeba zdać się na los. Zapowiadają się zmiany, na które nie macie wpływu i trzeba będzie je zaakceptować.

Samopoczucie/zdrowie: Postaracie się do wszystkiego podchodzić z taką lekkością. W zdrowiu zaburzenia przemiany materii, niedobór lub nadmiar witamin, skłonność do cukrzycy.

Niespodzianki: Zgoda i dobra atmosfera rodzinna. Spełnienie w rodzinie, związku, partnerstwie. Możliwe uroczystości rodzinne, ślub, wesele.

Ostrzeżenia: Uważać na beztroskę i brak orientacji życiowej. Nie podchodzić do życia w sposób infantylny i lekkomyślny, reagując zbyt emocjonalnie.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstki we wrześniu otrzymają różnego rodzaju wiadomości informacje, które będą miały wpływ na Wasze sprawy. Wyzwania, które się pojawią mogą Was wiele nauczyć, bądźcie tylko otwarci i krytyczni wobec siebie.

Praca/finanse: W pracy możecie odczuwać dyscyplinę, wszystko według reguł i ustalonych norm. Uważajcie też na krytykowanie i osądzanie innych, czasami niesłusznie.

Uczucia /związki: Szykują się spotkania towarzyskie, imprezy, coś będziecie świętować i z czegoś się cieszyć. Obecność trzech ważnych osób w Waszym życiu.

Dom/rodzina: Możliwe jakieś umowy, kontrakty, dogadywanie się w sprawach materialnych. Szóstki zostaną docenione za wkład i pracę jaką wykonaliście w domu, dla rodziny.

Otoczenie: Z otoczeniem cisza, martwota, możecie obawiać się o przyszłość i żyć w strachu. Zdajecie sobie sprawę, że to co stare, musi odejść, żeby pojawiło się nowe.

Samopoczucie/zdrowie: Zdrowotnie mogą pojawić się choroby zakaźne wieku dziecięcego. Choroby wrodzone układu krążenia, pokarmowego, układ hormonalny.

Niespodzianki: Do szóstek idą jakieś pieniążki. Możliwe, że coś sprzedacie lub z innych źródeł, w każdym razie urzeczywistnicie swoje marzenia.

Ostrzeżenia: Tu jest pozytywnie czyli koniec choroby lub pomyślne zakończenie zaistniałych problemów, tylko działajcie i nie zastawajcie bezczynni.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemki stoją na dobrej pozycji i w tym miesiącu będziecie działać, walczyć pomimo przeciwności losu. Nie pójdziecie na ustępstwa, ani rezygnację, co może doprowadzić, że taka uparta i nieprzejednana postawa, może w pewnych sytuacjach okazać się nieskuteczna.

Praca/finanse: Możecie już tęsknić za spokojnym życiem i harmonią życiową. Ciągły stres, lęk i niepewność, to energie jakimi się karmicie i bierzecie je do siebie powoduje wyczerpanie psychiczne. Oczyścić swoje myśli i lęk wewnętrzny, który stwarza życie w pustce, niepewności i wiecznym oczekiwaniu na zmianę.

Uczucia/związki: W związkach powinno być miło i serdecznie z gotowością służenia pomocą. Single mogą poznać kogoś młodszego, kto zechce Was zaprosić na miłe spotkanie, mogą być oświadczyny.

Dom/rodzina: Rodzinna miła atmosfera. Wszelkiego rodzaju spotkania w gronie rodziny, śluby, wesela lub inne uroczystości.

Otoczenie: Z otoczeniem możecie podpisać wszelkiego rodzaju kontrakty, umowy. Prace jakie będziecie wykonywać spodobają się, zostaniecie wychwaleni i wyróżnieni.

Samopoczucie/zdrowie: Z samopoczuciem może być różnie, w zależności co los przyniesie i czy Wam będzie to pasowało. W zdrowiu dolegliwości w jamie brzusznej, szczególnie wątroba, trzustka, cukrzyca.

Niespodzianki: Niektóre siódemki wejdą w stały związek, możliwy też wyjazd na krótki odpoczynek od codziennych spraw.

Ostrzeżenia: Poprawcie swoją psychikę, gdyż macie słabą odporność na stresy i niepowodzenia, co doprowadza do załamania i oskarżania innych za swój los.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Energia będzie sprzyjała miłości do ludzi i dzielenia się tym co macie w nadmiarze. To może być dzielenie się i pomoc finansowa, jak też duchowa. Ogólnie niesienie pomocy innym. Jednak równowaga musi być zachowana dlatego nie tylko dawajcie, ale i nauczcie się otrzymywać i przyjmować od innych.

Praca/finanse: Jeżeli zajmujecie kierownicze stanowisko, to w tym miesiącu będziecie uważani za autorytet moralny i chęć niesienia pomocy. Będziecie mieli zaufanie do siebie realizując swoje pragnienia.

Uczucia/związki: W związkach mogą pojawić się konflikty, nieporozumienia z powodu młodej osoby, która jest podstępna i zawiła w swoim postępowaniu. Może mieszać i utrudniać wam życie.

Dom/rodzina: W domu chwilowe utknięcie w martwym punkcie. Nic nie da się przyspieszyć, wszystko będzie posuwało się powoli i efekty Waszych działań mogą być niedostrzegalne. Nie ponaglać spraw napotykających na opór.

Otoczenie: Z otoczeniem różnorodność reakcji przeżywanych pozytywnie, jak i negatywnie. Możecie gwałtownie reagować na niektóre sytuacje kierując się instynktem, co nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem i rozwagą.

Samopoczucie/zdrowie: Skupienie na pracy, taka codzienna monotonia, która wymaga cierpliwości i dokładności. W zdrowiu przemiana materii, układ pokarmowy, skóra, brak apetytu.

Niespodzianki: Początek nowego etapu życiowego, zmiany i impuls do realizacji planów, które będą się realizowały przez okres 1 roku.

Ostrzeżenia: Nareszcie zaczniecie uwalniać się z niewygodnej lub kłopotliwej sytuacji. Zmiany, na które zdecydujecie się przyniosą optymizm i same będą się realizować. Nie podchodźcie jednak zbyt lekkomyślnie i nie spoczywajcie na laurach.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dziewiątki w wrześniu mogą mieć wrażenie, że ogarniają ich ciemności i nie wiecie, w którą macie iść stronę. Nie wyolbrzymiajcie problemów, gdyż rozwiązanie ich może okazać się o wiele łatwiejsze, niż Wam się wydaje. Energia będzie służyła rozbudzeniu fantazji, wrażliwości i zdolności twórczych.

Praca/finanse: W pracy zachowacie powściągliwość i dostosujecie się do zaistniałej sytuacji. Bardziej odpowiada Wam życie we własnym świecie, jako introwertyk i możecie mieć niechęć do nawiązywania kontaktów i współpracy. Finansowo powinno być stabilnie i dobrze.

Uczucia/związki: W tej dziedzinie bezpieczeństwo emocjonalne i zaufanie do swoich uczuć. Szczęście rodzinne, miłość, zgoda i harmonia małżeńska.

Dom/rodzina: Zapowiada się podróż, wyjazd i dalekosiężne plany. Jeżeli prześladowały Was strachy z przeszłości, to już za Wami. To czas na twórcze projekty i cele. Skoncentrujcie się na przyszłości, jasnych planach i zamierzeniach. W sprawach rodzinnych możecie oczekiwać powodzenia.

Otoczenie: Z otoczeniem nie będziecie chcieli się zbyt kontaktować, jedynie z tymi co musicie. Tu raczej wycofanie i stagnacja.

Samopoczucie/zdrowie: Samodzielność i niezależność. Przejęcie odpowiedzialności za swoje działania i akceptowanie siebie ze swoimi pozytywnymi i negatywnymi umiejętnościami. W zdrowiu mogą przydarzyć się skaleczenia, rany cięte, naderwania mięśni.

Niespodzianki: Problemy z zasypianiem i natłok pesymistycznych myśli. Lęki i wyolbrzymianie problemów.

Ostrzeżenia: Uważać na branie na siebie zbyt wiele obowiązków przeciążając się pracą, chcąc pokazać bliźnim, że potraficie wszystkiemu podołać, co może odbić się na zdrowiu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 4264
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.