Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1136 Perełka 2021-08-27 0

Prognoza weekendowa 28.08 - 29.08.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia wspierająca na ten weekend napełni Was wyjątkową mocą i sprawi, że poczujecie radość oraz chęć do życia. Niektórym z Was pozwoli na połączenie z drugim człowiekiem na poziomie zarówno duchowym jak i fizycznym, z człowiekiem dla Was odpowiednim. Inni natomiast otrzymają szansę na uporządkowanie i naprawienie wszystkiego. Będzie sprzyjać zawieraniu zupełnie nowych znajomości.


Zapowiadają się dobre kontakty z innymi oraz wewnętrzny spokój. Być może odnajdziecie swoją bratnią duszę i zyskacie oddanego przyjaciela, Przed samotnymi osobami może pojawić się szansa na odnalezienie drugiej połówki. Zgoda i porozumienie zagoszczą w stałych i ugruntowanych relacjach. Nie zapominajcie o konieczności zachowania zdrowego trybu życia, gdyż mogą wystąpić krótkie niedyspozycje. Zwróćcie uwagę na zdrowie oraz komfort psychiczny. Zachowajcie równowagę psychiczną. Relaksujcie się i we właściwy sposób korzystajcie  z uroków życia. Nie zapominajcie o tym, że szczęście sprzyja wówczas, gdy macie oparcie wśród przyjaciół. Zadbajcie zatem o dobre relacje z innymi ludźmi i czerpcie z tego radość oraz zadowolenie. Otaczajcie się ludźmi godnymi zaufania i życzliwymi. Porzućcie zbytnią krytykę  i zrezygnujcie z pochopnego oceniania drugiego człowieka. Układajcie swoje relacje na łagodnych energiach. Postępujcie uczciwie i nie naginajcie przepisów prawa.

Życzę Wam pogody ducha i umiejętności cieszenia się z drobiazgów, z których tak naprawdę składa się nasze życie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1136
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.