Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

3413 Iravan 2021-08-24 0

Horoskop celtycki tygodniowy 23.08.21 - 29.08.21

Iravan
POLSKI 
Runy Tarot Jasnowidzenie
Uczucia Partnerstwo Biznes
0048224 452 497 POLSKA I ZAGRANICA 5.00 zł brutto
708 888 085 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź jakim drzewem jesteś i co przyniesie dla Ciebie najbliższy tydzień...


Jabłoń  24.12 - 01.01 oraz 25.06 - 4.07

Dobre decyzje potrafią ranić i mogą wiązać się ze stratą i cierpieniem ale jest to jedyna droga do uwolnienia się. Celtycka Jabłoń  może w tym tygodniu podejmować trudne decyzje. Może pojawić się konieczność przeprowadzenia poważnej rozmowy na przykład z partnerem/ką. Będziesz chciał mieć wszystko pod swoją kontrolą. Nie bądź czasem zbyt kapryśny i nie wymagaj za wiele od innych.  Wybieraj mądrze o co będziesz walczył.

 

Jodła 02.01 - 11.01 oraz 05.07 - 14.07

Każdy błąd może oddalić Cię od celu. Dbaj o detale i małe rzeczy a one z czasem będą prowadzić Cię do celu. W tym tygodniu większość rzeczy może mieć swój własny naturalny bieg, wszystko może układać się pomyślnie i według wyznaczonego planu ale musisz uważać bo mogą pojawić się nieprzewidywalne wydarzenia które mogą wyprowadzić Cię z równowagi. W miłości może pojawić się harmonia, spokój, sytuacje bez zmian. W pracy może pojawić się u Ciebie chęć dominacji nad kimś, chęć wykorzystania kogoś. W trudnych sytuacjach staraj się zachować spokój i nie bądź zbyt surowy dla innych.

 

 Wiąz 12.01 - 24.01 oraz 15.07 - 25.07

Możesz mieć wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciw Tobie i musisz mieć postawę obronną. Ten tydzień może być trudny dla Ciebie. Wiele spraw może nie iść po Twojej myśli i możesz napotkać przeszkody. W miłości staraj się pielęgnować swój związek i nie zapominać o potrzebach swojej drugiej połówki bo i na tej linii mogą pojawić się problemy.  Może czekać Cię ciężki, pracowity okres w pracy ale Twój wysiłek prędzej czy później zostanie doceniony.  Płyń na nurtach życia a wszystko znajdzie w Twoim życiu spokój i harmonię.

 

Cyprys 25.01 - 03.02 oraz 26.07 - 04.08

W tym tygodniu możesz zapoczątkować wiele nowych projektów, spraw, przedsięwzięć. Sprawy finansowe mogą stać się dla Ciebie priorytetem. Możesz szukać nowych inwestycji, sposobu na pomnożenie finansów. Dużo możesz działać i wiele spraw może doczekać się pozytywnego zakończenia. W sprawach uczuciowych może pojawić się nowa miłość, zauroczenie, nowe zainteresowanie kimś ale możesz mieć postawę bardziej obserwującego niż inicjatora.  Jest dobry czas aby rozpocząć coś nowego. Staraj się chwytać każdą okazję.

 

Topola 04.02 - 10.02 oraz 05.08 - 13.08

W tym tygodniu może pojawić się wiele inicjatyw z Twojej strony. Mogą pojawić się niespodziewane wydarzenia, sprawy w których możesz przejmować inicjatywy np. w pomocy komuś. W miłości również Twoje działanie, inicjatywa mogą przynosić oczekiwane rezultaty a już na pewno w jakimś stopniu pomoże to zbliżyć się do Twojej drugiej połówki. Ciesz się tym co posiadasz i doceniaj to co masz.

 

Wiązowiec południowy (Cedr) 11.02 - 18.02 oraz 14.08 - 23.08

Wszelkie plany, projekty uda się pomyślnie zrealizować. Uda się znaleźć rozwiązania problemów pod warunkiem, że bardziej skupisz się nad danym problemem. Staraj się nie przekładać spraw na później bo możesz mieć ciężko złapać pewną równowagę. W miłości może pojawić się chłód, brak bliskości, oddalenie się partnera/ki, zamykanie się w własnym świecie. W pracy możesz odczuwać równowagę, zadowolenie, wszystko będzie się toczyć zgodnie z planem.  Może przydać się odpoczynek, chwila relaksu aby bardziej odświeżyć swój umysł.

 

Sosna 19.02 - 28/29.02 oraz 24.08 - 02.09

Możesz odczuwać potrzebę zmiany w życiu, chęci rozwoju, szukanie nowych inspiracji, chęć dokształcania się. Ten tydzień będzie dobry aby zapoczątkować coś nowego w życiu, aby zmienić coś. Warto przemyśleć swoje życie i poszukać czegoś co będzie rozwijać, co będzie Ci dawać poczucie spełnienia, radości.  W miłości może pojawić się spokój, harmonia, wszystko przebiega spokojnym rytmem bez jakiś przykrych niespodzianek. Możesz mieć okazję poznać kogoś ale może to wymagać większej otwartości.  Mogą pojawić się myśli na temat zmiany pracy, szukanie czegoś bardziej rozwijającego, opłacalnego. Każdą decyzje dokładnie przemyśl i uporządkuj swoje stare sprawy aby móc wejść w nowy, lepszy etap w życiu.

 

Wierzba 01.03 - 10.03 oraz  03.09 - 12.09

W różnych sprawach mogą pojawić się problemy z podjęciem decyzji,  wybór między jednym a drugim. Problemy mogą wydawać się tylko duże, skomplikowane a wbrew pozorom rozwiązania problemów są jasne i proste ale mogą one wymagać wysiłku pracy nad tym. W sprawach uczuciowych mogą pojawić się różne wahania, wątpliwości, rozmyślanie czy warto wchodzić dalej w relacje czy może lepiej jest z niej zrezygnować. W pracy może pojawić się dobry okres aby wykazać się. Możesz zostać doceniony przez szefa. Nie bój się podejmować śmiałych a nawet trudnych decyzji. Wszelkie ryzyko może się opłacić.

 

Lipa 11.03 - 20.03 oraz 13.09 - 22.09

Możesz odczuwać w tym tygodniu zmęczenie, brak energii do nowych działań, brak energii do nowych przedsięwzięć. W tym tygodniu możesz zamykać się w własnym świecie. Uważaj tylko aby nie wpaść w świat iluzji. Może nie być jakiś konkretnych zmian w tym tygodniu w sferze uczuciowej, w pracy, finansach. Wszystko będzie się toczyć własnym torem. Bądź wierny swoim ideałom a wszystko znajdzie swój właściwy bieg.

 

Dąb 21.03

Ten tydzień może zwiastować u Ciebie nowy etap emocjonalny, uczuciowy. Może się u ciebie pojawić nowa miłość a jeśli jesteś związku to możesz spodziewać się wejścia na wyższy etap Waszej relacji. Pamiętaj jednak, że trzeba związek pielęgnować i być stałym w działaniu bo słomiany zapał może poprawiać relacje ale tylko na chwilę. W pracy nie spoczywaj na laurach i koncentruj się na tym co robisz. Prawdziwy sukces czeka na Ciebie a spełnienie jest blisko tylko musisz znaleźć odpowiednią drogę, sposób działania.

 

Leszczyna  22.03 - 31.03 oraz 24.09 - 03.10

Poczujesz w sobie siłę do pójścia naprzód. W tym tygodniu wiele spraw potoczy się po Twojej myśli i uda Ci się przejąć kontrolę nad tym co Cię otacza.  Jest duża szansa, że uda się poznać kogoś z kim można byłoby stworzyć stałą relację, poznać nową miłość. Jeśli jesteś w związku to może się przydać Twoja inicjatywa, działanie bo może to pomóc zbliżyć się do swojej drugiej połówki. Uważaj na finanse, kontroluj wydatki, inwestycje i przemyśl każdą decyzje związaną z finansowymi bo może czekać Cię strata.

 

Jarzębina 01.04 - 10.04 oraz 04.10 - 13.10

W tym tygodniu może Ci się udać zapoczątkować wiele nowych spraw, projektów, znajomości. W miłości może pojawić się nowe zainteresowanie, zauroczenie a jeśli jesteś już w związku możesz zastanawiać się nad sformalizowaniem związku. Staraj się być wytrwałym w tym co robisz a w przyszłości zbierzesz obfity plon. W pracy może czekać Cię bardziej spokojniejszy okres. Nie bój się podejmować ryzyka ponieważ bez tego możesz nic nie zdziałać, nic nie zmienić w swoim życiu.

 

Klon 11.04 - 20.04 oraz 14.10 - 20.10

Nie oceniaj swoich znajomych, współpracowników zbyt pochopnie, zbyt chłodno. Musisz wiedzieć, że każdy człowiek jest inny. W miłości może czekać Cię trudny okres. Może pojawić się chłód w związkach, chęć dominacji nad swoim partnerem/ką. Uważaj, aby nie być zbyt ostrym i nie podejmować decyzji pod wpływem emocji ponieważ wiele rzeczy możesz sobie skomplikować.  W pracy może pojawić się możliwość rozwoju, docenienie przez szefa, awans, zadowolenie z finansów. Twoja praca, wysiłek przyniesie w przyszłości obfity plon ale wszystko wymaga czasu i cierpliwości.

 

Orzech 21.04 - 30.04 oraz 21.10 - 02.11

Dąż do spełnienia swoich marzeń ale staraj się chodzić twardo po ziemi i spokojnie realizuj swoje cele. Musisz uważać aby nie wpaść za bardzo w marzenia, aby nie idealizować, że wszystko pójdzie gładko. analizuj, rozmyślaj i ustaw sonie cele do których będziesz dążyć. W miłości możesz przejąć inicjatywę, złapać kontrole nad swoim związkiem co może jeszcze bardziej zbliżyć Cię do swojej drugiej połówki. Mogą pojawić się pomysły na poprawienie swoich finansów ale pamiętaj o zdrowym rozsądku. Poszukuj tego co pomoże Ci stać się szczęśliwym.

 

Jaśmin 01.05 - 14.05 oraz 03.11 - 11.11

W tym tygodniu możesz mieć szanse na zerwanie z przeszłością, zerwanie z tym co byłe lub jest bolesne. Może pojawić się u Ciebie nowy początek, nowe życie ale może to wymagać od ciebie podjęcia trudnych decyzji. W miłości pojawi się nowa miłość lub może pojawić się ktoś z przeszłości, jakaś dawna miłość, przyjaciel którego dawno nie widziałeś/łaś. W pracy może być ciężki okres. Możesz mieć wrażenie, że stoisz w miejscu, pojawi się niezadowolenie z obecnej pracy. Skup się na sobie. Zainwestuj w siebie. Niech chociaż na chwile Twoje potrzeby staną się najważniejsze.

 

Kasztanowiec 15.05 - 24.05 oraz 12.11 - 21.11

Przygotuj się na to, że mogą pojawić się niespodziewane wydarzenia i to nie koniecznie pozytywne. Twoją równowagę mogą zakłócać różne nieprzewidywalne wydarzenia ale musisz uważać aby nie potraktować kogoś zbyt ostro, aby nie podchodzić do kogoś zbyt zimno. Będziesz się starać złapać jakąś stabilność ale mogą pojawiać się problemy. W związkach może pojawić się równowaga, harmonia. W pracy może czekać Cię burzliwy okres. Nie bój się pływać na falach zmian.

 

Jesion 25.05 - 03.06 oraz 22.11 - 01.12

Najbliższy czas może być okresem dość dynamicznym, nerwowym. Wszelkie działania doczekają się pozytywnych rezultatów, pozytywnych zakończeń ale może to wymagać podejmowanie trudnych decyzji, odważnych i ryzykownych decyzji. W miłości może Cię czekać poważna rozmowa z partnerem/ką, wyjaśnienie spraw w związku, wyjaśnienie tego co nie jasne i lepiej aby tutaj nie dać się słuchać emocją, nie podejmować decyzji pod wpływem emocji. Emocje mogą wszystko jeszcze bardziej skomplikować. Znajdź chwilę czasu na poświęcenie sie swoim marzeniom.

 

Grab 04.06 - 13.06 oraz  02.12 - 11.12

Twoja praca, zaangażowanie przyniesie wkrótce oczekiwane rezultaty. Ten tydzień zapowiada się spokojnie. Uda się znaleźć spokój i  harmonię. Może cię czekać jakieś docenienie od szefa i może być tutaj jakiś awans, premia, większe zarobki itp. W miłości może niestety wiać chłodem. Samotni mogą odczuwać dystans, niechęć, brak energii  do szukania drugiej połówki a w związkach mogą  być odczuwane niespełnione oczekiwania oraz chłód, dystans ze strony drugiej połówki. Jest to dobry czas aby zapoczątkować coś nowego, wcielić w życie nowe plany. Uwierz w swój potencjał.

 

Figa 14.06 - 23.06 oraz 12.12 - 22.12

Twoja przeszłość, to co było złe, bolesne może udać się zamknąć. Czasami trzeba tylko w głębi duszy wybaczyć sobie i innym aby udało się zamknąć przeszłość. W najbliższym czasie może spełniać swoje pragnienia szczególnie pragnienia związane z miłością. Jeśli jesteś samotny masz duże szanse na poznanie kogoś wartościowego z kim będzie można stwarzać, budować relacje, związek. Jeśli jesteś w związku to możesz rozmyślać nad sformalizowaniem związku ślubem.  Działania, projekty, plany które pojawia się w tym tygodniu mają dużą szansę na powodzenie.

 

Brzoza 24.06

W tym tygodniu może czekać Cię wiele niepowodzeń. Niektóre sprawy mogą się bardziej komplikować. Nie wszystko może iść zgodnie z planem. W sprawach uczuciowych może pojawić się chęć zmian, szukanie kogoś z kim można by było stworzyć stałą, szczęśliwą relacje. W związkach zaś może się pojawić chęć zmian, wybicie z rutyny, wprowadzenie do związku czegoś nowego. W pracy może pojawić się poczucie braku rozwoju, braku realizowania się. Musisz się zastanowić czego pragniesz od życia i zacząć dążyć do tego.

 

Oliwka  23.09

Wszelkie projekty, sprawy, inwestycje które w tym tygodniu podejmiesz, mogą doczekać się oczekiwanych rezultatów w przyszłości. W tym tygodniu możesz skupiać się na sobie, na swoich potrzebach. Staraj się pilnować bieżące sprawy, problemy i nie pozostawiaj uch losowi bo zdanie się na los może nie być dobrym pomysłem. W miłości przyjcie czas na działanie, podjęcie walki o osobę na której Ci zależy. W pracy może pojawić się zastój, brak zmian. Szukaj motywacji do spełniania swoich marzeń.

 

Buk 23.12

Odpowiedzi na pytanie, rozwiązania problemów są w Tobie. Może się okazać, że potrafisz rozwiązać dany problem ale boisz się podąć decyzji, boisz się zaryzykować. Twoje zasady mogą nie pozwalać Ci na zrobienie jakiegoś kroku. Poświęć chwilę dla siebie i porozmawiaj o swoich problemach z przyjacielem. W uczuciach może pojawić się nowe zauroczenie zainteresowanie, zdobywanie kogoś. W tym tygodniu będziesz miał szanse na poznanie nowych ludzi. Możesz szukać nowej drogi rozwoju, nowej pracy która da Ci większą stabilność finansową, rozmyślać nad dokształcaniem się. Walcz o to co kochasz i o swoje marzenia.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Iravan
Iravan
708 888 085 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Iravan, odwiedzin: 3413
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.