Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1817 Vera 2021-08-23 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 23.08 - 31.08.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź co szykuje dla Ciebie los w sferze biznesu w ostatnim tygodniu sierpnia...


23 sierpień - poniedziałek

Przejście Słońca do znaku Panny symbolicznie przełamuje i kończy czas wakacji. Przypomina o oczekujących nas wkrótce obowiązkach, nauce i pracy. Dobry miesiąc dla osób urodzonych w znaku Panny ale i Byka i Koziorożca. O pracy mocno uświadamiał nas będzie także trygon Wenus do Saturna, który wniesie dobrą organizację, porządek oraz kontrole emocji. Górę weźmie rozsadek, ukierunkowanie na cel a nawet wyrachowanie. Wszelkie wydatki i lokaty finansowe będą przemyślane.

 

24 sierpień - wtorek

Dzień o słabej energetyce. Opozycja Księżyca do Merkurego utrudni komunikację i kontakty. Papiery, dokumenty, klucze, drobne przedmioty mogą się zagubić. Wszyscy będą nerwowi i wybuchowi. Na skutek roztargnienia i trudności z koncentracją wzrośnie prawdopodobieństwo błędów.

Szczególną ostrożność powinni zachować dyspozytorzy, brokerzy, notariusze. Nie zaleca się podejmować ważnych decyzji, prowadzić pertraktacje, wyznaczać spotkania w interesach, załatwiać i podpisywać dokumenty czy kontrakty.

 

25 sierpień - środa

Dzień upłynie pod wpływem urozmaiconych aspektów. Z jednej strony sekstyl Księżyca do Saturna zmobilizuje do pracy, rozwiązywania problemów produkcyjnych, organizowania zebrań, planowania, robienie zestawień, bilansów i rozważania budżetu, z drugiej, opozycja Księżyca do Wenus skomplikuje sprawy zawodowe i przełoży energię na kwestie prywatne, rodzinne. Łatwo stracić poczucie miary i doprowadzić do kłótni czy demonstracyjnej izolacji. Nie zaleca się zajmować sprawami finansowymi a kwestie sporne zostawić do rozwiązania na inny dzień.

 

26 sierpień - czwartek

Bardzo interesujący dzień. Korzystny trygon Merkurego do Plutona pobudzi głęboką wiedzę, przenikliwość, zręczność, podświadomość. Wszyscy dążyć będą do zmian, pojawią się napoleońskie plany. Aspekt ten pomoże rozwiązać kwestie związane ze spadkami, alimentami, podatkami, ubezpieczeniami. Zwiększy się ilość udzielonych kredytów, sprawy zawodowe będą układać się pomyślnie. Dobry dzień na działalność biznesową i umysłową, pracę naukową i wynalazczą, pertraktacje, dokonywanie transakcji, podpisywanie umów.

 

27 sierpień - piątek

Dzień upłynie pod wpływem silnego aspektu jakim jest przejście Księżyca do znaku Byka. Złagodnieje dusza, pojawi się delikatność, nasili miłość, wysubtelni smak estetyczny, wzrośnie wrażliwość i podatność na piękno otaczającego świata. Nasili się wyczucie spraw materialnych. Dobry czas na kontynuowanie wcześniej zaczętych spraw, szczególnie związanych z majątkiem, stanem posiadania, na działalność komercyjną, operacje giełdowe, lokaty kapitału, transakcje finansowe, podpisywanie dokumentów, przelewanie i podejmowanie pieniędzy.

 

28 sierpień - sobota

Ostatni weekend wakacji zdominowany zostanie przez dwa silne aspekty – koniunkcję Księżyca do Urana oraz trygon Księżyca do Marsa. Aspekty te przyniosą podwyższoną pobudliwość emocjonalną, ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność, co pociągnie za sobą podwyższone ryzyko urazów i wypadków. Uważajmy na drogach.

 

29 sierpień - niedziela

Sympatyczna aura dnia. Przyjazne aspekty Księżyca z Neptunem, Plutonem i Merkurym zagwarantują brak problemów, wzniosłe uczucia, poetycki nastrój, ciepłe relacje z bliskimi. Niedziela upłynie w atmosferze radości i dobrej zabawy.

 

30 sierpień - poniedziałek

Dzień opanowany zostanie przez energię związaną z przejściem Merkurego w znak Wagi, której władcą jest planeta Wenus. Wszyscy dążyć będą do serdecznych kontaktów i przyjaźni a na pierwszy plan wysunie się takt, życzliwość i uprzejmość. Tranzyt ten daje możliwość rozpatrzenia każdej sytuacji z różnych punktów widzenia. Dziś można załatwić każda sprawę w kulturalny i satysfakcjonujący sposób.

 

31 sierpień - wtorek

Urozmaicona i nieco nerwowa aura dnia. Trygony Księżyca z Wenus i Jowiszem przyniosą radość i pozytywne podejście do problemów jakie niesie dzień, natomiast kwadratura Księżyca z Marsem i Neptunem, wniosą skłonność do gniewu, drażliwość, nadmierną aktywność, impulsywność.

Zaleca się unikania konfliktów, okazywania niecierpliwości, zachowywania zasad bezpieczeństwa w pracy i w domu a także zachowywania ostrożności przy posługiwaniu się ogniem i ostrymi narzędziami.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1817
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.