Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1392 Perełka 2021-08-20 0

Prognoza weekendowa 21.08 - 22.08.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Pojawią się nowe idee i marzenia a energia bieżącego weekendu umożliwi ich urzeczywistnienie. W miłości będzie Wam przypominać, aby nie popadać w skrajności. Wesprze Was uwolnieniu się od złych nawyków, także z niesatysfakcjonujących relacji.


Będzie to czas dojrzewania do przyjęcia odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka. Część z Was będzie przygotowywać się do ślubu lub oczekiwać na pojawienie się potomstwa. Będziecie też bardziej ostrożni w swoich miłosnych wyborach a od bliskich ludzi zaczniecie oczekiwać więcej wsparcia i komunikować o swoich potrzebach. W stałych relacjach zapanuje pełnia szczęścia. Będzie to również czas sprzyjający poczęciu, kobietom w ciąży oraz prawidłowemu rozwojowi płodu. Możecie liczyć na wsparcie pomocnych ludzi. Niektórzy z Was przekonają się, że w miłości nie ma co inwestować w prowizoryczne relacje i lepiej szukać kogoś wyjątkowego. Nie będziecie też wracać do relacji, które przeszkadzały Waszemu rozwojowi. Pomoże Wam to nie tylko ustrzec się błędów, ale też uwierzyć w przyszłość.  Nie tracąc więc z oczu marzeń, postarajcie się żyć tu i teraz, gdyż teraźniejszość jest tym, co Was najbardziej dotyczy.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego weekendu


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1392
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.