Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1645 Agra 2021-08-19 0

Prognoza z kart Kipper na sierpień 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Co radzą karty Kippera na sierpień? Przeczytaj...


Baran

Miesiąc niezły dla spraw zawodowych. To bardziej czas pracy niż odpoczynku. Warto się zmobilizować i urlop o ile się da przełożyć. Barany na urlopie mogą czas wykorzystać na zajęcia konkretne typu remont domu. Bezczynność niewskazana.

Byk

Miesiąc dość trudny. Trzeba będzie zająć się pracą, a energii może być mało. Może też brakować ochoty i motywacji. Uwaga na zdrowie. Możliwe stresy i konflikty przez to. Awantury i ośli upór to nie jest dobre wyjście.

Bliźnięta

Miesiąc taki sobie. Niby energii nie zabraknie i zdrowie powinno dopisywać, ale możliwe spięcia z jakąś kobietą. Kontakty z ludźmi też będą kuleć. Towarzyskie bliźnięta nie będą zadowolone. Niektórym dokuczy samotność.

Rak

Trochę dobrze i trochę źle. Uda się jeśli chodzi o uczucia. Możliwa udana randka, a raki w związku poczują się kochane. Niektóre pomyślą o założeniu obrączek, a niektóre dopiero stracą głowę. Inne sprawy tak sobie. Może być pod górkę, ale nie tragicznie.

Lew

Miesiąc niezły jeśli chodzi o energię i zdrowie. Energii może być nawet za dużo co przerodzi się w napięcie, a nawet agresję. Uwaga na konflikty z partnerem i bliskimi.

Panna

Ważne będą kontakty z innymi, a zwłaszcza z dziećmi. To mogą być dzieci własne lub z rodziny, a nawet znajome dzieci z sąsiedztwa. Niektóre panny wrócą do przeszłości i przeanalizują swoje dzieciństwo. To będzie strzał w dziesiątkę.

Waga

Wyszły kontakty z mężczyzną lub mężczyznami, ale nie takie zwykłe, a ważne. To może być ktoś od kogoś będzie coś ważnego zależeć. Może partner, ojciec, a może nawet szef. Wagi powinny się na to przygotować, a w odpowiednim czasie posłuchać co osoba ma do powiedzenia. To ważne.

Skorpion

Miesiąc bardzo trudny, bo szykują się problemy z wielu stron. Uwaga na złodzieja, bo skorpiony coś stracą. To może być przedmiot, energia lub zdrowie przez własne nieodpowiednie zachowanie. Uwaga, bo niektórym grozi wejście na drogę przestępstwa.

Strzelec

Miesiąc o zmiennych wpływach. Z jednej strony dobre wieści jeśli chodzi o energię. Tej nie powinno zabraknąć. To czas na pracę fizyczną i uprawianie sportu, a nawet rekordy. Z drugiej strony Strzelce powinny liczyć tyko na siebie, bo kontakty z innymi mogą być trudne.

Koziorożec

Miesiąc raczej przeciętny. Lepiej będzie w sprawach finansowych i w kontaktach z innymi. To też czas na miłość. W tej dziedzinie wszystko się uda. Koziorożce będą w bardziej romantycznym nastroju i mogą się zakochać lub zakochać w partnerze od nowa.

Wodnik

Oj nie będzie to za dobry miesiąc. Możliwe problemy ze zdrowiem. To także złe samopoczucie i stresy, a nawet awantury. Trzeba będzie na zimne dmuchać i nikogo nie drażnić. Zwłaszcza partnera i szefa.

Ryby

Kiepskie prognozy w miłości i w finansach. Może być sporo pracy, ale lepiej w samotności. Uwaga na kontakty z mężczyzną. Mogą być trudne co rybom zaszkodzi. Jeśli to szef to tym gorzej. Jest ryzyko, że ryby nie będą się czuły docenione.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 1645
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.