Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2211 Vera 2021-08-16 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 16.08 - 22.08.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Co się zmieni w drugiej połowie sierpnia w życiu zawodowym i bizesie? Sprawdź już teraz....


16 sierpień - poniedziałek

Dzień upłynie pod silnym wpływem przejścia Księżyca w znak Strzelca oraz Wenus w znak Wagi. Poprawi się nastrój, złagodnieją konflikty, pojawią się propozycje współpracy. Aspekty wzmocnią optymizm, nastroją na sukces, nasilą poczucie sprawiedliwości. Dobry czas na rozpoczynanie nowych spraw, podejmowanie lub zmianę pracy, objęcie stanowiska, nabór personelu.

 

17 sierpień - wtorek

Kwadratury Księżyca z Marsem i Neptunem wniosą chwiejność emocjonalną, drażliwość, skłonność do gniewu, nadmierną aktywność. Neptun z Księżycem wywołają nierealny obraz rzeczywistości. Wzrośnie ilość pomyłek z powodu roztargnienia, braku koncentracji, spóźnień. Łatwo pomylić się podczas liczenia pieniędzy. W tym dniu lepiej niczego nie kupować, nie podpisywać i nie zgadzać się na podejrzane propozycje.

 

18 sierpień - środa

Dzień zdominuje przejście Księżyca do znaku Koziorożca oraz kwadratura Księżyca do Wenus. Aspekty te obniżą nastrój emocjonalny. Wzrośnie poczucie honoru, obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się na sprawy materialne. We wszystkich sprawach istotna będzie rzeczowość, lakoniczność i porządek. Dobry dzień na rozpoczynanie spraw wymagających uporu, cierpliwości i koncentracji.

 

19 sierpień - czwartek

Bardzo sympatyczna aura dnia. Przyjazne aspekty Księżyca z Marsem, Merkurym, Uranem i Neptunem wpłyną na nasze samopoczucie i stosunek do pracy. Wzrośnie ilość kontaktów, rozmów, częściej zadzwoni telefon. Można otrzymać ważną wiadomość czy pozytywną odpowiedź z urzędu. To czas przypływu sił i energii. W pracy wzrośnie przedsiębiorczość a wszystkich przepełni dobry nastrój i optymizm.

 

20 sierpień - piątek

Dzień o silnej energetyce, która przekładać się będzie na efekty pracy. Opozycja Słońca z Jowiszem, trygon Merkurego z Uranem oraz Księżyc wchodzący w znak Wodnika wyzwolą chęć do zmian. Rutynowa praca nie będzie się najlepiej układać, trudno będzie znaleźć rozwiązanie prostych problemów ale przyrost efektów pracy pod koniec dnia będzie widoczny.

 

21 sierpień - sobota

Mimo soboty aura dnia nie będzie korzystna. Koniunkcja Saturna z Księżycem oraz kwadratura Księżyca do Urana wprowadzą ostre zmiany nastroju, nieopanowane reakcje i dużą impulsywność. Możliwe ryzyko urazów i wypadków, kłopoty z łącznością, awarie sprzętu, brak prądu. Uważajmy na drogach.

 

22 sierpień - niedziela

Dniem rządzić będzie energia Pełni czyli opozycji Księżyca do Słońca w znaku Wodnika. Pojawi się podświadoma chęć do wolności, swobody, zmian. Trudniej niż zwykle znaleźć rozwiązanie prostych problemów, ale nowe pomysły przyniosą rezultaty. Dobrze orientować się na przyszłość ale i nie pozwolić ponieść się wyobraźni. Księżyc w Wodniku przynosi niespodzianki, zaskakujące sytuacje, spotkania z ciekawymi ludźmi czy starymi przyjaciółmi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 2211
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.