Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1516 Perełka 2021-08-13 0

Prognoza weekendowa 14.08 - 15.08.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia nadchodzącego weekendu będzie  sprzyjać dokonywaniu zmian w domu oraz udoskonalaniu działań na podstawie starych zasad. Pomoże Wam czerpać radość płynącą z pozytywnych kontaktów.  Będzie wspierać ciężarne kobiety  i chronić je szczególnie przy porodzie i w trakcie połogu oraz sprzyjać osobom samotnym w poznaniu dobrego i opiekuńczego partnera.


 Będzie to weekend pełen dobrych relacji, czas, w którym możecie spełnić swoje marzenia i zamierzenia w sferze uczuciowej. Odnajdziecie w sobie duże pokłady siły, a jednocześnie delikatności. Wyjątkowo będziecie dbać o ciepło i harmonię rodzinną, w związku z tym zapanuje w niej więcej zrozumienia. W sferze erotyki możliwe są nowe relacje oraz ekscytujące przygody, gdyż zapowiada się czas pełen aktywności i seksualnej energii. Traktujcie miłość poważnie, bo zapowiada się dobry okres na poważny związek - nowe życie rozpoczęte z inną osobą, lub w innym, odległym miejscu. Część z Was może wziąć udział w uroczystościach rodzinnych – weselach i chrzcinach. Ważne dla mogą też być w tym czasie kwestie dotyczące wychowywania dzieci. Możecie z nimi naprawić swoje relacje. Być może niektórzy z Was zapragną coś zmienić w swoim domu, coś udoskonalić, przemeblować, upiększyć. Postarajcie się spędzić ten korzystny czas w spokoju, na łonie natury.

 

Życzę Wam spokojnego i pięknego weekendu pełnego miłości: )


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1516
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.