Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2249 Agra 2021-08-12 0

Prognoza z kart Lenormand na sierpień 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Sprawdź jakie przesłanie dla Ciebie mają karty Lenormand w sierpniu...


Baran

Doskonały miesiąc jeśli chodzi o sprawy kariery. Warto myśleć o niej, a nie o urlopie. Gdy barany się zmobilizują to mogą wiele dokonać. Możliwy jakiś wróg w pracy, ale wiele w tym okresie nie zwojuje.

Byk

To dobry czas na sprawy finansowe. Byki pracowite trochę pieniędzy zdobędą. Nie jest to jednak okres dobry na rozrzutność. Lepiej coś odłożyć. Niektóre byki zaczną oszczędzać w banku.

Bliźnięta

Ważny może być kontakt z jakąś kobietą. To może być krewna, sąsiadka, znajoma. To może nie być miłe, a raczej dość trudne. Panowie spod tego znaku mogą mieć problemy z partnerką.

Rak

Dobry okres na kontakty z innymi. To czas na poznanie nowych przyjaciół. Ważne może być domowe zwierzątko. Niektóre raki odkryją, że maja przyjaciół. W przypadku problemów ze zdrowiem warto unikać nieprzychylnie usposobionych terapeutów.

Lew

To czas na zajęcie się jakimiś ważnymi sprawami. Możliwa wizyta w banku, w przychodni czy w urzędzie. To będzie ważne, ale efekt raczej średni.

Panna

To dobry czas na współpracę z innymi. Panny mogą się zakochać albo przeżyć miłe chwile z partnerami. To też dobry czas w pracy o ile panny maja w pracy kontakt z ludźmi.

Waga

Niezły miesiąc jeśli chodzi o energię. Wagi będą działać, pracować, zdobywać. Wagi na urlopie powinny raczej odpoczywać aktywnie. Te które miały problemy ze zdrowiem mogą poczuć się lepiej.

Skorpion

Miesiąc raczej trudny. Trzeba będzie uważać na zdrowie. Możliwe problemy, a nawet czas spędzony w łóżku. Możliwe problemy z diagnozą. Warto w razie niedomagania, wykonać badania.

Strzelec

Miesiąc średni. Niby energii nie zabraknie, ale za to kontakty z ludźmi mogą być trudne. Uda się to co strzelce będą robić w samotności. Uwaga na wrogów. Mogą zaszkodzić.

Koziorożec

Miesiąc dobry na kontakty z mężczyznami. To też dobry czas na wykonywanie prac typowo męskich. Panie spod tego znaku mogą poszukiwać miłości.

Wodnik

Miesiąc trudny. Możliwe problemy typu konflikty, awantury, a nawet rękoczyny. Sporo stresów, ale warto trzymać nerwy na wodzy, bo kontakty z innymi ucierpią.

Ryby

Ryby nie będą zadowolone ani z finansów ani z kontaktów z innymi. Powinny przeczekać i skupić się na tym co im wychodzi dobrze. To nie jest czas na miłość.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2249
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.