Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1862 Vera 2021-08-09 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 09.08 - 15.08.2021

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jak okres wakacyjny działa na Twój biznes i pracę...


9 sierpień - poniedziałek

Tydzień rozpoczniemy od tranzytu Księżyca przez znak Panny, w wyniku czego zaznaczą się wpływy Merkurego, który rządzi znakiem Panny. Tranzyt ten nastroi ludzi krytycznie, nerwowo. Przyjemności ostatnich dni zostaną zastąpione rzeczowością i koncentracją bardziej na detalach niż na sprawach ogólnych. Dobry dzień na aktywność zawodową, działalność komercyjną, współpracę, sprawy księgowe, finansowe, korespondencję służbową, przedsięwzięcia twórcze i intelektualne.

 

10 sierpień - wtorek

Dzień upłynie pod wpływem koniunkcji Księżyca do Marsa oraz trygonu Księżyca do Urana wnosząc impulsywność, drażliwość, skłonność do gniewu i nadmierną aktywność. Drobiazg może wywołać burzliwą reakcję. Praca może kuleć z powodu nerwowości i pośpiechu a napięcie emocjonalne prowadzić do przeciążenia. Zaleca się unikać konfliktów, okazywania niecierpliwości i wybuchów gniewu.

 

11 sierpień - środa

Dzień różnorodny w zjawiska kosmiczne. Księżyc w znaku Wagi wniesie dobry nastrój, poprawią się relacje w pracy i w domu. Dobra pora na współpracę, transakcje związane z przemysłem lekkim, modą, urodą, perfumami, muzyką, słodyczami, winem. To dzień piękna, harmonii i zdrowia.

 

12 sierpień - czwartek

Aura dnia upłynie pod silnym wpływem trygonu Wenus do Plutona oraz trygonu Księżyca do Saturna. Tranzyty te przyniosą natchnienie i ożywienie uczuciowej strony życia. Sprzyjać także będą biznesowi związanemu z rozrywką, światem sztuki, handlem towarami luksusowymi. Korzystna pora na transakcje finansowe, inwestycje, kwestie celne, podatki, alimenty.

 

13 sierpień - piątek

Bardzo energetyczny dzień. Wiele osób może się go obawiać z racji związku trzynastki z piątkiem. Niepotrzebnie. Trygon Księżyca do Słońca oraz trygon Księżyca do Jowisza przyniosą dobry nastrój, entuzjazm, chęć do pracy, optymizm, pewność siebie, przyjaźń i życzliwość. Wszystkie sprawy rozwiązane będą pokojowo i z wzajemnym zrozumieniem.

 

14 sierpień - sobota

Różnorodna energia dnia, zdominowana trzema tranzytami. Sekstyle Księżyca do Merkurego i do Marsa to energetyczne przeciwieństwa kwadratury Księżyca do Saturna. Taki układ planet na Niebie wniesie stłumienie emocji, nie najlepsze samopoczucie, mroczne myśli, ciężki nastrój. Mimo wakacji i weekendu sobota okaże się mało kreatywna i zabawna.

 

15 sierpień - niedziela - Święto Wniebowzięcia

Mimo świątecznego nastroju aspekty planet okażą się mało świąteczne. Opozycja Księżyca do Urana oraz kwadratura Księżyca do Słońca wniosą zmiany nastroju, ryzyko wypadków i urazów, brak panowania nad reakcjami. Porządek dnia zostanie naruszony z powodu licznych problemów i nieprzewidzianych okoliczności. Możliwe problemy z łącznością, awarie sprzętu, brak prądu, burze.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1862
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.