Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

1194 Perełka 2021-08-06 0

Prognoza weekendowa 07.08 - 08.08.21

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.49 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Energia bieżącego weekendu podobnie jak Słońce na niebie, da Wam ciepło, światło i moc. Polepszy stan aury oraz wspomoże system immunologiczny. Przyniesie ze sobą uzdrowienie i sprawi, że część z Was pokona wszelkie problemy zdrowotne.  Będzie silnie oddziaływać na płodność. Przyniesie także natchnienie i da nadzieję oraz wyposaży Was w umiejętność postrzegania rzeczy w ich prawdziwym wymiarze. Pozwoli oderwać się od toksycznych ludzi.  W miłości pomoże przeżyć coś wspaniałego.


Nadchodzący weekend będzie wyjątkowo sprzyjał namiętnym randkom oraz pięknym i romantycznym podróżom. Oczekujcie przyjemności, gdyż będziecie mogli liczyć na powodzenie w podbojach miłosnych. Single niech biernie nie czekają, tylko aktywnie szukają nowych znajomości. Uważajcie jednak by nie przesadzić. W stałych relacjach sprawy uczuciowe będą się wspaniale układać, a Wasi partnerzy docenią to, co robicie dla Waszego związku. Będzie to czas aktywnego działania, zarezerwujcie więc go trochę na wspólne rozrywki, zamiast tylko rozmawiać o obowiązkach. Dbajcie o ciepło domowego ogniska i sprawcie by oświetlało i ogrzewało ono Waszą rodzinę.  Chrońcie się przed nadmiernym stresem i nie pielęgnujcie w sobie poczucia żalu. Nie zapominajcie też o kremie z filtrem, gdyż możecie być narażeni na poparzenia słoneczne.

Życzę Wam miłego wypoczynku


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1194
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.