Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

2230 Agra 2021-08-05 0

Prognoza miłosna z Kart Anielskich - sierpień 2021

Agra
POLSKI 
Promocja
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Uczucia Samopoczucie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Co się wydarzy w miłości w sierpniu? Sprawdź prognozę Kart Anielskich....


Baran

Miesiąc raczej nijaki. Nie jest to dobry czas na miłość. Barany nie będą ani zbyt romantyczne ani zainteresowane spoglądaniem w oczy. To dobry czas raczej na szybki podbój bez ciągu dalszego. Nie wszystkie barany będą czuły się kochane.

Byk

Okres o zmiennych wpływach. Z jednej strony byki mogą się zakochać, a niektóre spędzą miłe chwile z ukochana osobą, ale za to w sypialni może być dość chłodno. To nie jest okres na przygody i szukanie partnera do alkowy. Miłość tak. Romans nie.

Bliźnięta

Miesiąc może być trudny. W związkach możliwe rozdźwięki, konflikty i ciche dni. Bliźnięta bez pary raczej głowy nie stracą. Niektóre związki się zakończą. Za to jeśli chodzi o romanse na bliźnięta czeka gorący czas. Tu może być zmysłowo i namiętnie.

Rak

Raki będą zadowolone średnio. Niby miłości im nie zabraknie. Niby większych problemów w związkach nie będzie, ale nie będzie też zbyt namiętnie. Ot letnio.

Lew

W miłości letnio, a w sypialni burzliwie. Niektóre romanse mogą gwałtownie się zakończyć i wina może leżeć po stronie lwów. Warto powściągnąć emocje o ile lwy chcą relacje utrzymać. Druga strona też może mieć rację i nie zawsze musi lwom schlebiać.

Panna

Miesiąc bardzo dobry, wręcz rewelacyjny dla spraw miłosnych. Panny będą otoczone wielbicielami lub zatoną w ramionach tego jednego jedynego. Powinny jednak mieć świadomość, ze to dobry czas na romantyczne spacery, a niekoniecznie dobry na wyczyny w sypialni. Tu może być bardzo przeciętnie.

Waga

I tak i nie czyli wpływy zmienne. Wagi nie będą za bardzo romantyczne i mogą marzyć o przygodach. W stałych związkach zwłaszcza tych z dłuższym stażem może być nawet nudno. Udadzą się podboje zwłaszcza te, do których wagi nie podejdą poważnie. To nie jest czas na szukanie żony czy męża.

Skorpion

Trochę złego i trochę dobrego. Skorpiony zakochane będą zadowolone. Te które dopiero kogoś szukają już nie. Te szukające przygód będą wręcz rozczarowane, bo w tym miesiącu lepiej patrzeć w oczy już dłużej znane.

Strzelec

Nie będzie to dobry miesiąc dla uczuć romantycznych i wzniosłych. Strzelce mogą być bardzo zawiedzione. To czas na aktywność i warto go wykorzystać na poszukiwanie drugiej osoby. Wszystko może się zacząć od sypialni.

Koziorożec

Bardzo dobry okres dla związków ze stażem i tych nowych. To też dobry czas na szukanie drugiej połowy. Udadzą się romantyczne wypady i kolacje we dwoje. Romanse za to mogą wydać się mdłe i letnie. Niektóre się skończą.

Wodnik

Okres bardzo trudny dla spraw i miłosnych i seksualnych. Niektóre związki będą burzliwe, a niektóre się zakończą. To poważne też, bo grozi rozwód. Tym razem druga strona zdrady nie wybaczy i braku bliskości też nie.

Ryby

Ryby powinny uzbroić się w cierpliwość i spokojnie poczekać na romantyczne chwile. Zwłaszcza te zaobrączkowane. Te które trwają, bo trwają w innych relacjach może zechcą je zakończyć choć żal może być.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 2230
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.