Heart_5
2301 Iravan 2021-08-03 0

Horoskop celtycki tygodniowy 02.08.21 - 08.08.21

Iravan
POLSKI 
Runy Tarot Jasnowidzenie
Uczucia Partnerstwo Biznes
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz dostępny

Sprawdź jakim drzewem jesteś i co przyniesie dla Ciebie najbliższy tydzień...


Jabłoń  24.12 - 01.01 oraz 25.06 - 04.07

W tym tygodniu możesz być niezadowolony ze swoich dokonań, działań być może dlatego, że możesz za dużo od siebie oraz od innych wymagać. Ciesz się z małych rzeczy i nie szukaj powodów do smutku. Sam możesz nie widzieć czego chcieć. W miłości może Cię czekać wiele rozczarowań, wahań emocjonalnych, zranień, niespełnione oczekiwania.  W pracy może być niezadowolenie, zmęczenie tym co się wykonuje, nadmiar pracy. Wyzwól się od tego co nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł, co Cię zniewala.  Pamiętaj, że nawet dobre decyzje które podejmiesz mogą Cię ranić ale czasami nie ma innego wyjścia.

 

Jodła 02.01 - 11.01 oraz 05.07 - 14.07

Miłość, uczucia, emocje mogą być w tym tygodniu u Ciebie na pierwszym miejscu. Możesz odczuwać silne pragnienie miłosne aby być z kimś. Oznacza to, że samotne celtyckie jodły będą się starać kogoś zdobyć. W związkach może tutaj wlać się świeże uczucie, odnowienie uczuć i możesz starać się zachwycać swoja drugą połówkę. Pomysły, plany związane z miłością, mają dużą szansę na powodzenie. W pracy widać u Ciebie dynamikę, działanie które będzie zasługiwać na pochwałę i dobre wynagrodzenie. Wszelkie problemy w pracy zakończą się pozytywnie. Chwal siebie za to co Ci się uda zrobić i daj sobie nagrodę. Wygrzewaj się w swoim własnym słońcu. 

 

Wiąz 12.01 - 24.01 oraz  15.07 - 25.07

W tym tygodniu widać u Ciebie wyciszenie, spokój, chęć relaksu, uwolnienie się od tego co złe w Twoim życiu, rozmyślanie nad przyszłością. Ten tydzień może być dobry do zamykania wszelkich trudnych spraw, problemów. Nie działaj jednak impulsywnie. Wszystko przemyśl, przeanalizuj i działaj. Nie pozostawiaj trudnych spraw losowi bo bez twojego udziału mogą one potoczyć się niepomyślnie dla Ciebie. Możesz odczuwać dużą siłę seksualną ale uważaj na relacje które polegają tylko na seksie, relacje na jeden raz bo mogą one bardziej skomplikować Twoje życie emocjonalne, uczuciowe a nie pomóc. Szukaj szczęścia które jest bardziej trwałe a nie przyjemności które są chwilowe, ulotne.

 

Cyprys 25.01 - 03.02 oraz 26.07 - 04.08.

Silna energia tego tygodnia pomoże Ci ujarzmić, rozwiązać czy też doprowadzić do końca wiele spraw. W tym tygodniu twoje plany, zamiary mają dużą szansę na powodzenie. Dziel się swoją radością, sukcesem z innymi  i dawaj innym przykład, motywację do działania. Bądź przyjacielski dla ludzi z Twojego otoczenia. W miłości może być konieczność budowania zaufania. Jeśli jesteś samotny ale masz już kogoś na oku, postaraj się najpierw budować przyjaźń, zaufanie aby Twoja wybranka lub wybranek mogli otworzyć się przed Tobą. W jeśli jesteś w związku to postaraj się więcej rozmawiać ze swoją drugą połówką, otwierać się, mówić o tym co Cię boli, cieszy. Jeżeli jesteś niezadowolony ze swoich działań w związku, w miłości to nie załamuj się bo z czasem Twoje działania przyniosą Ci pożądane korzyści. Ciesz się z drobnych przyjemności i dziel tą radość z innymi.

 

Topola  04.02 - 10.02 oraz  05.08 - 13.08

W tym tygodniu może może znaleźć się powód do świętowania, radości, zabawy. Najbliższy czas może być dobry pod kątem towarzyskim.  Warto przejąć inicjatywę i spotkać się ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną. W pracy może czekać Cię podwyżka, wyróżnienie, premia, zadowolenie z pracy. W miłości zaś osoby samotne mogą być w tym tygodniu nieco zamknięte na poważne relacje. W związkach może być problem ze zmianą w codzienności, może zakraść się rutyna, brak kreatywnego działania. Od Ciebie zależy jak potoczą się różne sprawy a pozostawiając to losowi możesz spodziewać się komplikacji i różnych konsekwencji.

 

Wiązowiec południowy (Cedr) 11.02 - 18.02 oraz 14.02 - 23.02

Wszystko u Ciebie może nie być takie proste, jasne, przejrzyste.  Możesz mieć problem z doborem działania, zachowania do danej sytuacji. Musisz się skoncentrować i ukierunkować. Nie podejmuj decyzji zbyt szybko i pochopnie. W sprawach miłosnych czeka Cię wiele pozytywnych niespodzianek, szczególnie jeśli jesteś samotny. Jeśli masz kogoś na oku to postaraj się miło zaskoczyć swoją sympatię a i Ty zostaniesz miło zaskoczony. W związkach może panować niezadowolenie, brak satysfakcji, coś może nie iść po Twojej myśli. Pamiętaj, że nawet małe niespodzianki mogą przysporzyć wiele radości Twojej drugiej połówce. W sferze zawodowej możesz odczuwać zmęczenie, nadmiar pracy brak satysfakcji ale staraj się motywować do działania a Twoim przełożeni z czasem docenią Twoją pracę. Każdego dnia staraj się myśleć pozytywnie i nie dopuszczaj negatywnych myśli. Pokornie realizuj swoje plany, swoją wizje.

 

Sosna 19.02 - 28/29.02 oraz 24.08 - 02.09

Zbuduj swój własny świat gdzie będziesz odczuwać spokój i będzie dla Ciebie oderwaniem od rzeczywistości. W tym tygodniu wiele spraw, problemów które ciągną się za Tobą od jakiegoś czasu uda się zakończyć. Być może będzie trzeba zakończyć relacje które są toksyczne, które nie dają szczęścia. Osoby samotne mogą w tym tygodniu zdobywać się na odwagę i będą bardziej ukierunkowane na znalezienie kogoś. Wiele nowych relacji może doczekać się spełnienia. W pracy mogą nastąpić pozytywne zmiany takie jak podpisanie korzystnej umowy, awans, premia, zmiana stanowiska na lepsze, docenienie. Twoje myśli, Ty sam możesz być największym ograniczeniem. Zmieniaj myślenie, bądź bardziej pozytywny, otwarty.

 

Wierzba 01.03 - 10.03 oraz  03.09 - 12.09

Duchowość, sprawy emocjonalne, uczuciowe mogą być u Ciebie priorytetem w najbliższym czasie. Możesz odczuwać potrzebę związku ale nie takiego zwykłego lecz związku który jest dojrzały uczuciowo, emocjonalnie, duchowo. Osoby samotne mogą mieć problem w najbliższym czasie znaleźć osoby do relacji ale to z powodów dużych wymagań, chęci budowania relacji na szybko.  W związkach zaś może być dużo emocji, chęci ale może być problem w działaniu, z  inicjatywą. W sferze zawodowej możesz odczuwać brak rozwoju, marazm, brak satysfakcji ale to będzie tylko chwilowe. Z czasem uda się rozwinąć skrzydła. Stawiaj czoła temu co jest nieznane.

 

Lipa 11.03 - 20.03 oraz 13.09 - 22.09

Sprawy z przeszłości które zostały gdzieś zapomniane mogą wracać do Ciebie. Może być konieczność zmierzenia się z przeszłością lub z jakąś trudną sprawą. Musisz zmierzyć się z tym bo jest to jedyny warunek aby zamknąć przeszłość, uwolnić się od tego co jest bolesne, trudne. W miłości dla osób samotnych widać nowe zauroczenia, zainteresowania, poznanie kogoś z kim będzie można stworzyć związek, długotrwałą relacje, przyjaźń. W związkach widać pielęgnowanie i dbałość o związek, harmonię w związku. W sferze zawodowej można spodziewać się małych ale pozytywnych zmian. Uważaj na swoje finanse i nie bądź zbyt rozrzutny. Musisz uświadomić sobie, że masz wybór aby znaleźć w sobie siłę do zmian a tym, żeby pozostać  zdanym na łaskę  losu.

 

Dąb 21.03

Ten tydzień może być u Ciebie spokojny i stabilny. W Twoich rękach jest to czego pragniesz ale to od ciebie zależy czy podejmiesz wysiłek, pracę aby osiągnąć sukces czy też nie. W tym tygodniu relacje międzyludzkie, życie towarzyskie będzie się układać dobrze ale może być tutaj rezygnacja, czy też zepchnięcie na margines życie uczuciowe, szukanie swojej drugiej połówki. W związkach będzie harmonia, spokój, pielęgnacja związku. W sferze zawodowej może pojawić się zastój, przemyślenia na temat zmiany pracy, przekwalifikowania się. Nie działaj wbrew swojemu doświadczeniu. Słuchaj zdrowego rozsądku.

 

Leszczyna  22.03 - 31.03 oraz 24.09 - 03.10

Twoje wysiłki, praca, działanie zostaną nagrodzone.  W tym tygodniu możesz spodziewać się obfitych plonów Twojej pracy. Może to oznaczać, że w pracy dostaniesz awans, podwyżkę, jakieś wyróżnienie, nagroda, sukces. W sferze uczuciowej może pojawić się chłód, chłodne podejście do nowych znajomości, relacji, zrezygnowanie z szukania swojej drugiej połówki, samotność z wyboru. W związkach również widać oddalenie się partnera/ki, brak ciepła i niespełnione oczekiwania. Musisz wziąć sprawy w swoje ręce i szukać rozwiązania. Wszelkie plany, zamiary zakończą się pozytywnie tylko wtedy kiedy Ty sam będziesz działał. Staraj się zrozumieć prawdziwą naturę tego co jest pozorne.

 

Jarzębina 01.04 - 10.04 oraz 04.10 - 13.10

W tym tygodniu łatwo może Cię coś wyprowadzać z równowagi. Pojawią się punkty zapalne które szybko mogą przerodzić się w kłótnie i nieporozumienia.  W związkach oznacza to, że byle co może przerodzić się w konflikt. Osoby samotne mogą chcieć szukać kogoś na siłę, byle żeby z kimś być ale musisz uważać bo może takie działanie bardziej skomplikować Twoje życie niż pomóc. W sferze zawodowej będzie harmonia, spokój, zadowolenie w pracy, szukanie rozwoju, zadowolenie finansowe. Pokazuj swoim przyjaciołom, rodzinie, partnerce/ partnerowi, że Ci zależy i ciesz się z ich sukcesów i osiągnięć.

 

Klon 11.04 - 20.04  oraz 14.10 - 20.10

Może być potrzeba stanąć przed koniecznością wyboru. Wbrew pozorom ten wybór  może być prosty lecz może być problem z dostrzeganiem plusów, pozytywów tego wyboru. W związkach może nastąpić zmienność działania niekoniecznie pozytywna, zmienność uczuć, wahania emocjonalne, oziębłość, bycie w związku z przyzwyczajenia, z wygody. U osób samotnych ale które mają kogoś na oku może występować zmienność w decyzji, wahania czy wchodzić, rozwijać dalej relacje czy też nie.  W sferze zawodowej widać pomyślny czas, docenienie przez szefa. Jeśli szukasz nowej pracy w tym tygodniu są sporę szanse, że uda się znaleść coś interesującego.  Połącz w sobie chęć i siłę woli i motywuj się do działania. Wykorzystuj swój potencjał do budowania a nie do niszczenia.

 

Orzech 21.04 - 30.04 oraz 21.10 - 02.11

Zmiany na lepsze nastąpią ale tylko pod warunkiem takim, że zarobisz pierwszy krok, będziesz działał. Będziesz w stanie ustabilizować swoje życie ale nie możesz zdawać się na los. Ten tydzień może być pracowity. Wiele przedsięwzięć, projektów  uda się pomyślnie zakończy a plany które się pojawią mają szanse na sukces, spełnienie w przyszłości. Poczujesz w tym tygodniu energię do działania w miłości. Osoby samotne będą bardziej otwarte na nowe relacji i mają szansę na poznanie kogoś z kim stworzą  relacji która będzie miały przyszłość. W związkach widać żywą energię, kreatywne, spontaniczne działanie, zaskakiwanie, harmonię, radość.  W pracy mogą pojawić się nowe kontakty, podpisanie nowej lepszej umowy, zmiana stanowiska na lepsze. Uważaj na finanse, wydatki, większe zakupy, inwestycje bo może się okazać, że kupisz coś nietrafionego, nieopłacalnego. Szukaj radości w małych rzeczach i ciesz się ze swoich i cudzych sukcesów.

 

Jaśmin 01.05 - 14.05 oraz 03.11 - 11.11

Wszelkie plany mają szansę na powodzenie i sukces. W miłości są duże szanse na powodzenie, poznanie drugiej połówki a wiele związków ma szanse na sformalizowanie, oświadczyny, śluby. W sprawach zawodowych może pojawić się rozmyślanie nad przyszłością, poszukiwanie nowej pracy, szukanie drogi rozwoju, szukanie spełnienia zawodowego, przekwalifikowania się. W sprawach finansowych szczęście może dopisywać w tym tygodniu ale uważaj abyś nie był zbyt rozrzutny.  Walcz o to w co wierzyć i o to co kochasz.

 

Kasztanowiec 15.05 - 24.05 oraz 12.11 - 21.11

Drobne przyjemności mogą dać Ci dużo radości. Ciesz się z tego co posiadasz i wykorzystuj swój talent i siłę do budowania lepszej przyszłości. Wiele twoich inicjatyw  ma szanse na spełnienie ale musisz dobrze wykorzystać swoją wiedzę, talenty i działać.  W życiu uczuciowy sprawy będą szły w dobrym kierunku ale na efekty pracy pracy będzie trzeba poczekać. Samotne osoby mogą mieć rozterki nad wyborem  partnera/ki oraz mogą pojawić się wahania czy rozwijać relacje czy też z niej zrezygnować. W sprawach zawodowych mogą pojawić się nowe perspektywy, możliwość jak i chęć rozwoju, zmiana miejsca pracy, zmiana stanowiska. Słucha osób bardziej doświadczonych od siebie i proś ich o radę w trudnych sprawach.

 

Jesion 25.05 - 03.06 oraz 22.11 - 01.12

Ten tydzień może być niestabilny ale również mogą pojawić się wielkie szanse. W tym tygodniu mogą pojawić się dobre propozycje, szansa na rozwój, pójście na przód ale możesz odczuwać, że tego nie potrzebujesz, że nie chcesz zmian chociaż wiesz, że te zmiany mogą wyjść na dobre. Uważaj bo pewne sytuacje mogą się nie powtórzyć. Staraj się wykorzystywać szanse jakie da Ci los. W miłości mogą pojawić się skomplikowane uczucia, smutek, strach przed pójściem naprzód i przed zmianą, zaniedbywanie związku, brak spełnionych oczekiwań, samotność z wyboru. Miej świadomość, że sam kierujesz swoim losem.

 

Grab 04.06 - 13.06 oraz  02.12 - 11.12

Silna energia może pobudzać Cię do aktywności, chęci spędzania czasu ze znajomymi, przyjaciółmi oraz z rodziną. Możesz mieć szansę na poznanie osób które będą otwarte na luźne relacje, z którymi może Cię połączyć romans, seks, relacja bez zobowiązań. W związkach może wiać chłodem, rutyną i możesz uciekać do swojego świata zamykając się na swoją drugą połówkę. W sferze zawodowej może być wytężony okres pracy, zadowolenie z wykonywanej pracy, sukces, pozytywne zakończenie projektów, zadowolenie z zarobków. Znajdź trochę czasu wyłącznie dla siebie, zrelaksuj się, wyluzuj, odpocznij.

 

Figa 14.06 - 23.06 oraz 12.12 - 22.12

W tym tygodniu może pojawić się zły obraz rzeczywistości, iluzja, wyolbrzymianie. Oznacza to, że szczególnie w związkach może pojawić się zazdrość bez powodu, kłótnie o małe rzeczy, obsesje, podejrzliwość, ograniczenia partnera/ki, problemy emocjonalne. To co odczuwasz niekoniecznie musi być prawdą a może być bardziej strachem, obawą. Słuchaj się bardziej rozumu, zdrowego rozsądku a unikniesz wielu komplikacji. W pracy widać zastój zawodowy, działanie które nie przynosi efektu, niezadowolenie, brak satysfakcji. Nie wykorzystuj swojej wiedzy, doświadczenia do niezdrowych rzeczy. Staraj się działać nieszablonowo ale zachowaj zdrowy rozsądek.

 

Brzoza 24.06

Wiele osób może w tym tygodniu potrzebować Twojej pomocy, może potrzebować twojej rady, doświadczenia i wielu osobom uda Ci się skutecznie pomóc. Będziesz gotów na wyjście w nowy, wyższy etap w wielu dziedzinach życia. W związkach oznacza to, że możesz być gotowy na ślub, na zamieszkanie ze swoim partnerem/ką, sformalizowanie związku, rozwinięcia relacji. U osób samotnych widać podjęcie decyzji o szukaniu kogoś lub też rozwijaniu relacji która jeszcze nie jest spełniona, chęć podjęcia ryzyka, wejście relacji na wyższy poziom. W sprawach zawodowych widać sukces zdobyty ciężką pracą, zadowolenie, pozytywne zakończenie spraw, projektów, problemów.  Poświęć trochę czasu na swoje marzenia i plany. Wiele rzeczy które zaplanujesz jak i wiele marzeń ma szansę się spełnić.

 

Oliwka 23.09

Jesteś w stanie spełnić swoje cele pod warunkiem, że sam nadasz im odpowiedni bieg i zaczniesz działać. W tym tygodniu możesz dostrzec nowe przestrzenie do działania, odkryć nowe horyzonty. Twoje ambicje pozwolą Ci zrealizować plany jak i rozwiązać wiele problemów. Wnikaj w głąb siebie aby lepiej poznać swoje pragnienia oraz dotrzeć do swojego “ja” W miłości może pojawić się wiele romantyzmu,  klimatycznych chwil, podróży, ekscytujących przeżyć. W pracy może pojawić się okres pozytywnych przemian, zapał do pracy, awans, chęć kształcenia, chęć rozwoju, podążanie ku spełnieniu. Chwytaj każdy dzień i ciesz się nim.

 

Buk 23.12

Może będzie konieczność podejmowania trudnych decyzji. Pamiętaj, że nawet dobre decyzje mogą Cię zranić ale jest to konieczne aby się uwolnić, rozwinąć skrzydła, zacząć od nowa. W związkach może Cię podejmowanie trudnych decyzji, wprowadzenie koniecznych zmian, ustalenie jakiś zasad a nawet mogą nastąpić rozstanie, rezygnacja z walki. W pracy widać podążanie do przodu, rzetelność, pomoc innym współpracownikom, dobrą atmosferę w miejscu pracy. W finansach los może Ci sprzyjać i możesz zastanowić się nad inwestycjami które w przyszłości mogą okazać się korzystne. Staraj się na swoje sprawy, problemy spojrzeć z innej perspektywy, to pozwoli ci dostrzec rzeczy których wcześniej nie widziałeś.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Iravan
Iravan
autor: Iravan, odwiedzin: 2301
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.